» »

The Simpsons

The Simpsons

blue96 ::

Ravno tuki v lozi sem zasledil pogovarjanja o SOUTH PARKU, ki mi je vsec, pa me zanima, ce slucajno kaj gledate Simpsonove. Ce bi bili na dobri casovni plati, npr. ob petkih ob 20.00 bi jih jest sigurno gledu.
TOREJ, A GLEDATE SIMPSONOVE oz. ALI BI JIH GLEDALI.??:D:D
.
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

R0K ::

bi jih ... :D

abcde7 ::

ma sej fore ene so dobre, drgač so pa bl za en k****! South park je m-krat boljš!
Drgač pa ponovitve so včash predvajal ob 13.00 na slo2, zdej ne vem kako je!

(only for mulc)(jutr ob 9.00 al pa kasnej) :D

Misak ::

Simpsonovi so vsekakor dobra risana serija. Zadnje čase jo je "nadomestila" boljša. novejša serija iste tvrdke - Futurama. V Sloveniji je ta družina vsekakor zelo priljubljena. Upam lahko samo, da bomo nekoč na slovenskih zaslonih uzrli tudi Futuramo.
Btw: MULC beri slo-tech novice! SloCartoon
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Tomi ::

Vsekakor so Simpsonovi zakon, če ne drugega, gre za tipično zezanje Američanov iz samih sebe.
Včasih sem jih gledal, sedaj pa še za druge stvari ni več časa, ampak bo že:D
metrodusa.blogspot.com

SpiDEr8 ::

Itaq de bi ih gledu!!! Sej je sam to dobra risanka ni pa south park .....:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

abcde7 ::

ne bi se mogel bolje strinjati...;) Simpsonovi niso zadosti pokvarjeni...:D

JurijTurnsek ::

jst bi vsekakor rd, da bi bil south park ob primernejši uri, pa simpsone bi tud gledu ker so itak zakon...:D
http://www.slatnaskejta.com

eomer ::

Simpsonovi so cool poleg njih so je uredu tud Futurama:))

blue96 ::

mhm, dejmo peticijo, predlog na nase televizije za dober casovni blok...
.

ŽirC ::

lih kar se pogledu dve epizodi na orf1 in prosieben, res da imajo popaecen glasove ampaka smeh je pa se kar isti :D


Lp, ZirC
aks.rula.org

boss-tech ::

sej Futurama je že bla na SLO1 - ob nedeljah popoldne
http://tovornik.info

Bramac ^^ ::

simpsoni rulzz!! :D

gunserman ::

Se opravičujem za neumno pripombo :8)

Matev ::

futuramo so že prenehali snemati

pingec ::

rad gledam simpsone in futuramo, velik bol kot south park, čist vse epizode so zanimive in me pritegnejo edino k po TVju vrtijo že tretjič od začetka ene par sezon :(
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

dela ::

Meni so simpsoni zelo všeč. Se mi zdijo veliko bolj prefinjeni in smešni od south parka, ki mi včasih deluje kot kak jerry springer med risankami, čeprav je tudi SP zelo smešen in vsekakor vreden ogleda.

Simpsoni vsebujejo veliko parodij, sarkazma, metaforike in skritih sporočil, zato so večji izziv za gledalca, SP pa ima humor, ki ga razume vsakdo. Liki pri simpsonih so veliko bolj dodelani- pri south parku recimo vemo za Cartmana da je strašen egoist in lenuh- tukaj pa se že počasi konča. Pri simpsonih ima vsak prebivalec Springfielda markanten, razpoznaven karakter, ki je prav tako pomemben za ta prefinjen humor- vsak lik ima svoje ozadje, svojo preteklost, ki je seveda gledalec, ki je začel gledat serijo v, recimo, 14. sezoni, ne pozna. Zadnji del south parka pa bo enako smešen ne glede na to, če ga gledalec gleda prvič, ali pa če je gledal že vse preostale dele.

Futurama pa je po mojem mnenju izgubila nekaj šarma že z dogajanjem postavljenim v prihodnost, saj je domišlija avtorjev že prevelika, da bi večina ljudi sprejela in njihov humor, ki se nanaša na sedanjost, kaj šele njihov futuristični sci-fi humor v futurami.

webfreak ::

Ma Simpsonovi RULS!!:D Sem si ogledal vseh 15 sezon, trenutno pa počas že iščem sezono 16. He he celo na DVDje sem si jih spravil :D :D

Prav tako pa mi je zlo všeč Futurama. Nisem pa vedel, da so jo nehal snemat :'( Res škoda. Kaj mogoče kdo ve koliko je točno sezon futurame??

Vanich ::

Futurama je mrtva že skoraj ravno dve leti.
Hvala FOX-u in pa neumnim američanom, ki raje producirajoo garbage za široke (praviloma neumne) množice.
Po drugi strani pa....če ne bi bilo FOX-a pa sploh ne bi bilo tudi Futurame... Hmmmm...?

Futurama linque


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425279 (12935) Vanich
»

Simpsonovi - the movie

Oddelek: Sedem umetnosti
212635 (1823) borchi
»

kaj vas spravi v smeh/krohot

Oddelek: Loža
452683 (1929) Roadkill
»

Futurama tudi na TV Slovenija 2

Oddelek: Sedem umetnosti
322119 (1400) OrkAA
»

the simpsons & futurama

Oddelek: Sedem umetnosti
392270 (1465) Avenger

Več podobnih tem