» »

Problem z inštalacijo??

Problem z inštalacijo??

Jin ::

Pozdrav,

imam težave z inštalacijo enega programa. Vbistvu med samo inštalacijo ne dobim nikakršnih erorjev, ampak najbrš ima težave.

Gre se za program Sorenson Squeeze. To je program za kompresijo različnih A/V datotek. Potrebujem ga nujno za svoje delo.

Program se inštalira in ga lahko zaženem, ampak ko sem v programu ne morem ustvarjati nobenih presetov. Preseti so nastavitve za kompresijo določene datoteke.
Sumim, da je problem v temu da program med inštalacijo ne ustvari potrebnih map in datotek v c:\Uporabniki\moje ime\AppData\Roaming\
V tej mapi bi program moral ustvariti mapo "SorensonMedia" in nadalje podmapo "presets", ampak je ne.

Probal sem že z razširjanjem pravic uporabnikom v mapi uporabniki, ampak to tudi ni pomagalo.
Moje ime oz. ime uporabnika ima črko Š. Mislite da ga to moti?
Se komu vsaj približno sanja kaj bi ga lahko motilo?

Hvala za kakršnokoli pomoč!

Lp
S

Jin ::

Naj omenim še, da sem predvčerajšnjem ponovno inštaliral windowse. To ni rešilo težave.

amigo_no1 ::

Da, testiraj brez šumnikov.

Jin ::

amigo_no1 je izjavil:

Da, testiraj brez šumnikov.


Kako? Še enkrat windowse inštalirati?

amigo_no1 ::

Naredi uporabnika brez šumnikov in tam skopiraj trenutni profil.

Jin ::

Okey. Sem naredil novega Admin uporabnika. Ponovno inštaliral in zdaj dela OK!:):)

Kaj pa naj zdaj naredim s tastarim admin računom? Skopirati ga v novega ne morem. Funkcija kopiraj je nedostopna za prejšnji admin račun. Ne morem ga tudi izbrisati... What to do??

amigo_no1 ::

http://www.sevenforums.com/general-disc...
Winsi imajo tudi ponavadi orodje imenovano "Files and Settings Transfer Wizard".

Testiraj tudi če lahko zaženeš Sorenson v starem user accountu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Jin ::

Uf, tole pa postaja preveč kompleksno.

Squeeze v starem profilu ne dela korektno, tako da bom moral uporabljati kar novega.
To kopiranje in brisanje starega profila je preveč zakomplicirano in nimam energije, da bi
se posvetil temu.

Bo zelo narobe če stari profil pustim na miru in od zdaj naprej pač uporabljam novega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jin ()

McMallar ::

Ne bo nic narobe.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

SLO_Matej ::

Jin je izjavil:

Uf, tole pa postaja preveč kompleksno.

Squeeze v starem profilu ne dela korektno, tako da bom moral uporabljati kar novega.
To kopiranje in brisanje starega profila je preveč zakomplicirano in nimam energije, da bi
se posvetil temu.

Bo zelo narobe če stari profil pustim na miru in od zdaj naprej pač uporabljam novega?

Ne bo nič narobe, pa tudi zbrisati ga ni težko: http://windows.microsoft.com/sl-SI/wind...

Ali pa glej to lekcijo: http://zmaga.com/content.php?id=828 (pri 7. koraku izbereš Izbriši račun).

Jin ::

Sem izbrisal uporabniški račun po Matejevih navodilih.
Nobenih težav, zaenkrat...

Hvala vsem za pomoč.


Lekcija: ne ustvarjati uporabniških računov s šumniki!:)

Lp
S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukraden Facebook račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
204693 (3269) boogie_xlr
»

Office 2016 račun izginil po upgradu Win 10? .pst sploh ni več?

Oddelek: Pomoč in nasveti
293382 (2537) Baja
»

[XP] Admin račun z omejitvami - kako odstraniti

Oddelek: Pomoč in nasveti
5874 (781) d0rK
»

Izginotje podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
61166 (1107) Dead_Eye
»

Spremeniti userju ime

Oddelek: Operacijski sistemi
132416 (2227) [SkA]

Več podobnih tem