» »

Avtoradio

Avtoradio

ameba ::

Živjo,


zanima me kaok odstranim avtoradio pri Renault meganu letnik 2008.

Nikjer ne najdem kakšnega vodiča. Na youtubu sem našel nek video kjer odstranjujeo avtoradio scenicu, vendar nimam takšnega orodja.


Hvala za pomoč.

St235 ::

radio ima z leve in desne strani po dve luknjici na vsaki strani. Tja noter porineš "posebne vilice" in to je to. Če nimaš namenskih vilic vprašaj na renault servisu oziroma se pomatraj z kovinskimi palčkami.

miraldi ::

Jeba je če nimaš teh "vilic" probaj jih dobiti na Renaultu ali poglej na netu saj gre v bistvu za nov avto tako da jih boš gotovo dobil.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

St235 ::

vilic je na ebayu da dol padeš, jaz sem jih dobil zraven z AUX kablom za 5$.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Alec999 ::

Vilice si lahko narediš iz dveh obešalnikov, meni je delovalo BP. Samo ne vzemi obešalnikov od tvoje drage, ker bo cel hudič, tako kot je bilo v mojem primeru. 8-O

ameba ::

OK hvala za nasvete :-)
Verjetno bom šel kar na Renaultov servis. Rabil bi kodo od radia, ker mi ne dela bodo tam najhitreje uredili zadevo.

Plamenjak ::

V sili gre tudi z zelo tankim izvijačem. Osebno večkrat preizkusil, nisem poškodoval avtoradia, je pa težje, ker moraš paziti kako boš nanesel pritisk (da boš "zahaklal" radio in ga povlekel ven). Pri enih modelih se zaradi majhne dimenzije špranj to ne da. Ponavadi dobiš tiste "palčke" oz. "kaveljčke" skupaj z novim avtoradijem, sicer pa v vsaki štacuni z avto radio opremo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polog in vracilo denarja

Oddelek: Na cesti
71969 (1728) darkolord
»

Avtoradio Megane 1 (Philips)

Oddelek: Na cesti
132159 (1944) kremenko1
»

Renault Megane in avtoradio

Oddelek: Na cesti
209326 (7794) koyotee
»

Avtoradio Megane 2

Oddelek: Na cesti
73501 (3310) T0RN4D0
»

Iščem eno napravico za v avto, ki predvaja glasbe iz USB ključka

Oddelek: Strojna oprema
134744 (4285) waters

Več podobnih tem