» »

Mlacom konfigurator.

Mlacom konfigurator.

vid19 ::

Hojla! Mene zanima, če v mlacom konfiguratorju sestavimo računalo, ali ga nam že tam sestavijo poberemo pa poln računalnik, ali pa je to le za pomoč pri izbiri komponent in nam pošljejo le dele. Že v naprej hvala za pomoč!!! :)

KTr1sk ::

nočem reklame delat, samo povem pri Sestavi.si je natanako tako kot si ti zaželiš tako ti ga sestavijo in to brezplačno, sem kupoval tam za kolega, kako je pa pri Mlacomu pa, žal ne vem, ker še nisem kupoval pri njih
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

UNIVERZUM ::

Ko se bo pri njih oglasil inšpektor bo pa tako kot pri funtechu.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Poldi112 ::

Zakaj? A je ilegalno računati sestavljanje računalnika?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mentalist ::

Po zakonu ti oni ne smejo sestaviti celega računalnika, moraš eno komponento sam vgradit notri.
Lool.

vid19 ::

Malo sem zmeden, torej to pomeni ja ali ne?

Loocas ::

seveda si zmeden, ker sprašuješ na forumu, namesto, da vprašaš direktno podjetja (mlacom, sestavi.si ..etc).

Isotropic ::

UNIVERZUM je izjavil:

Ko se bo pri njih oglasil inšpektor bo pa tako kot pri funtechu.

kaj pa je bilo pri funtechu?

x3ca ::

sestavijo ti ga oni, ce napises v opombe. govorim iz lastnih izkusenj :) ce bo pa tud OK narjen, ti pa lah povem v roku parih dni.

OZZY ::

Isotropic je izjavil:

UNIVERZUM je izjavil:

Ko se bo pri njih oglasil inšpektor bo pa tako kot pri funtechu.

kaj pa je bilo pri funtechu?



Verjento misli na tole:

http://www.funtech.si/si/informacije/od...
Go with the flow.

dronyx ::

Jaz povem iz lastnih izkušenj za AGT, da tam ti izrecno nočejo sestavljati računalnika, ker baje hodi naokrog nek bav bav od inšpektorja in nalaga par tisoč evrov kazni. Samo to je če se mene vpraša traparija. Če jaz kupim komplet računalnik pričakujem, da se stestira delovanje celote, zaradi mene pa lahko potem jaz pridem na servis in častno vgradim grafično še enkrat nazaj notri.

Tu si nekdo očitno napačno razlaga zakon, ker po takšni logiki lahko prenehajo delati praktično vsi računalniški servisi, saj brž ko vgradijo kakšno drugo komponento, kot pa je v originalu bila v računalniku, gre za novo napravo, ki mora pridobiti atest za par tisočakov. To je samo še eden v nizu prvokategornih idiotizmov, dostojnih samostojne slovenije.

Loocas ::

itak, noben računalniški servis ne bi mogel v SLO obstajati...

dronyx ::

Jaz resno predlagam, da se bi morali kot zainteresirana javnost zbrati skupaj in se javno boriti proti takšnim traparijam, ki se dogajajo pri nas. To kar počnejo nekateri ni več ničemer podobno, vsi pa samo gledajo z odprtimi usti. Pa so nam podturili nalepke za limat na avto, pa 300 EUR kazni če pelješ 35 km/h v coni 30 (v Nemčiji je za tak prekršek kazen 15 EUR) itd, da ne naštevam naprej. Imajo nas dobesedno za tepce!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

mirancar ::

dronyx je izjavil:

zaradi mene pa lahko potem jaz pridem na servis in častno vgradim grafično še enkrat nazaj notri.

ta bi bila dobra, kot rezanje trakca :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške trgovine 2015

Oddelek: Kaj kupiti
275129 (3483) Gatsu
»

Računalniške trgovine, kjer ti sestavijo izbrane komponente

Oddelek: Kaj kupiti
427859 (6366) zagi555555
»

Procesor in grafična

Oddelek: Strojna oprema
342067 (1559) Map
»

Računalnik do 600€

Oddelek: Kaj kupiti
466544 (5245) klinker

Več podobnih tem