» »

Samsung Galaxy S2 - MMS težava

Samsung Galaxy S2 - MMS težava

awy ::

Živjo!

Imam popolnoma nov SII, vendar mi kljub ročni nastavitvi MMS-ov (našla sem jih na Mobitelovi strani) le-ta ne prejema in pošilja MMS sporočil, če nimam posebej vklopljenega paketnega prenosa. Kak predlog/rešitev?

francek1 ::

Pokliči Mobitel, da ti nastavitve pošljejo kot nastavitveni paket.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

SLO_Matej ::

Paketni prenos je verjetno mobilni internet, ne?

No, MMS-i pa ne delujejo brez uporabe mobilnega interneta.

awy ::

to že, da ne delujejo brez paketnega prenosa (== mobilni internet), ampak problem je v tem da ga moram ročno vklopit, ko mi javi, da sem prejela MMS..kako to poštimat me zanima :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: awy ()

MacGyver141 ::

To bi moralo delati brez priključenega prenosa podatkov, saj pri meni je tako.

bond007 ::

Imaš APN vpisan za internet in še en dodaten za MMS?

awy ::

imam oba

francek1 ::

Napiši vse nastavite, čeprav ne vem, zakaj ne narediš tistega, kar sem ti napisal. Zdaj bi že rešila zadevo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

awy ::

Francek, sem poklicala. Očitno se ne da drugače, kot da vklopiš paketni prenos, samodejno to ni možno (kot smo vajeni s starejših mobitelov). Opcija pa je tudi aplikacija, ki omogoča samodejno prejemanje oz. da je apn vklopljen zgolj za mmse :)

urbybaby ::

poskusi s temle

Mare3 ::

awy je izjavil:

Francek, sem poklicala. Očitno se ne da drugače, kot da vklopiš paketni prenos, samodejno to ni možno (kot smo vajeni s starejših mobitelov). Opcija pa je tudi aplikacija, ki omogoča samodejno prejemanje oz. da je apn vklopljen zgolj za mmse :)


Seveda je možno da ti kljub temu da imaš izklopljen prenos podatkov telefon sam vklopi za tistih par sekund da ti prebere mms zato se pa reče telefonu pametni telefon oz. smartphone. Nevem sicer kako je na default ROM-u, na MIUI rom-u je v nastavitvah opcija: always receive MMS.

klemenSLO ::

Odvisno od ROMa. Na original/stock romu morš sam prižgat podatkovno povezavo , kar je zame tudi zelo moteče.
Na Zte Bladu sm mel gor CM7 rom kjer se je to samodejno vklopilo. Trenutno pa mam en costum rom na SGS2 in moram prav tako sam vklopiti povezavo.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6420147 (9523) Mavrik
»

Prejemanje MMS brez vključenih podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
296456 (5642) neres
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32683313 (49733) Ciklamen
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148436 (8089) bajsibajsi
»

MMS nastavitve

Oddelek: Mobilne tehnologije
77023 (6966) šernk

Več podobnih tem