» »

Problem s sistemi

Problem s sistemi

andrej779 ::

Pozdravljeni.

Jaz imam problem z ubuntu 12.04. Odpiram ga s USB-ja in vedno k ga hočem zagnati kot testno verzijo z USB-ja mi začen pisati error. Če odstranim disk z računalnika mi se mi ubuntu zažene v približno 1-ni minuti. Ugotavljam da je problem na disku vendar disk deluje ker sem ga formatiral z dbanom prejšno noč in danes probal naložiti ubuntu na njega. Ker se ubuntu ni hotel naložiti se naložil windows 7. Windows 7 se je naložil bres katerega koli problema.

Icematxyz ::

Če te prav razumem zaganjaš Ubuntu, kot LiveUSB in Windows 7 imaš nameščen na podatkovni nosilec, ki se nahaja v računalniku, LiveUSB se zažene le, če odstraniš podatkovni nosilec iz računalnika?

Če se omenjena težava pojavi takoj, se pravi takoj po zagonu računalnika potem morda v BIOS nimaš ustrezno nastavljene zagonske naprave ali gre za kakšnega hrošča na tem področju, če pa se Ubuntu začne zaganjati in se zagon izvede neuspešno pa bi težko s prstom pokazal na težavo, ker gre verjetno za kaj specifičnega.

Nasvet? Namesti Ubuntu na lasten razdelek na podatkovnem nosilcu po tem, ko si namestil že Windows OS!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP setup, trdi disk??

Oddelek: Operacijski sistemi
9646 (584) Icematxyz
»

[UBUNTU SERVER 10.04] Grub se ne postavi

Oddelek: Operacijski sistemi
478946 (8158) Icematxyz
»

Ubuntu Wubi suxage

Oddelek: Operacijski sistemi
211849 (1470) the_game
»

Asus EEepc - kako povoziti MeeGo OS

Oddelek: Operacijski sistemi
81458 (1218) RejZoR
»

Ubuntu 10 live USB problem

Oddelek: Operacijski sistemi
211828 (1435) hokuto

Več podobnih tem