» »

kabelski internet v celju

kabelski internet v celju

wishmaster ::

zanima me kdaj bo v celju mozen dostop do interneta preko kabelske televizije,kaksna bo hitrost prenosa,tip modema ???

Dax ::

NIKOL, ta kreten od Turnška se nikol po mojem ne bo zmigu... jst mu že dve leti težim.

Se spomnem januarja 1999, ko sm prvič klicu... Jaja, mamo v testiranju, mi je en tip zagotavlju, najkasneje aprila boste dobil ponudbo. Kreteni.

Tko da, moli za ADSL, jst o kablu itaq ne razmišljam k grem čez pol leta v LJ.

Kekec ::

En mesec nazaj je v dnevniku pisal da naj bi letos Marca zacel to tržit, kol je res na tem nevem ampak Dnevnik tut nebi kr tja v tri dni pisal neresnične informacije tako da mogoče pa le bo kaj!

Dax ::

Dej Kekec si pa res kekec... Slovenski mediji so z redkimi izjemami zabiti ko ne vem kaj.



Sam poglej si Matjaža Roglja. Pride en kekec pa reče da je svetovni prvak in vsi to pograbijo. Ma tle je isto... že več kot dve leti poslušam isto nakladanje... o kablu, zadnje cajte pa še o ADSL.



Resnično je čas, da si izmislijo neko verzijo satelitskega interneta, kjer sateliti ne bodo v geostaciarni orbiti, ampak nižje, kjer bo tud ping dost nižji in ne boš nucu svinjskega oddajnika... bah... SLO je itaq 10 let zadaj, kar se informacijskih povezav tiče.

Kekec ::

Čuj jst sem sam povedu kaj sem prebral, če je pa to res je pa čist na vaši presoji, ka mene briga za tisga Roglja pa medije, dejstvo je da pravi kekec je turnšek ki ima prezabite ljudi da bi ta projekt enkrat do konca speljal, že pred časom so to baje "Mački" zdaj Hermesovi Mački testiral! Ampak so baje bile neke ugotovitve da je turnšek pri napeljevanju kablov šparal na denarju in je dal slabe kable... bomo vidl ka bo iz tega vse skup je žalostno da 3 je največje mesto v Sloveniji ne premore enga kablskega ponudnika!

White ::

Elektro Turnšek je lame firme. Oni še televizije ne znajo porihtat kako bi šele kableski internet. Sm mel slabo sliko (podvojeno ipd.) pa so bli pr men strašni (strokovno usposobleni8-O serviserji in rekli da se žal ne da nič ne da nardit ker imam baje predobro televizijo za njihov prenos) (Imam Sony KV29)
Jaooooo

Bajo1 ::

LOL! Kaki debili so to... Prvič sn klicu turnska ene 2 lete nazaj pa mi je reku da bo jeseni -> klicem jeseni recejo da bo spomladi itd. vsega skup sn klicu 3x in zmeri dobil odgovor v smislu "sej bo cez 2 mesca"... Sicer pa ni kej druga za pricakvat ce je en od zaposlenih pri turnsku menda neki na infosu nakladal da v netu prek kabla ni prihodnosti - tega ziher ne bi govoril ce bi mel turnsek kake nacrte z netom. Treba bi mu blo vse kable precvikat idiotu!!!!!! Jst sn se kot ze mnogi celjani sprijaznu da u celu ne bo kabla nikol tak da zej mi preostane sam cakanje na adsl, glede katerega sn glih tak pesimist in mislim da bomo nanj cakal se dost dlje kot do zacetka marca ker telekom se vedno pospeseno oglasuje isdn za adsl pa ni blo se niti 1 reklame izvzemsi reklamne panoje na eni tekmi. Sem poslal mail na siol u cetrtek z vprasanji o adsl pa sem dobil odgovor da mi bojo poslal eno brosuro o adsl. Dans je ze nedela pa je se zmer nisn dobu sicer bo pa itak ziher en sam bullshit pisal pa nic konkretnega kar ne bi ze vedel

;((;((;((;((
pa seveda si morta siol&TELEkom se pred zacetkom trzenja adsl zmislit kako bi lahko zajebal konkurencne ISPje

pramarko ::

Dax, in ti Kekcu pravis da je kekec... pol si ti vsaj telebajsek! Pravis, da bi mogli narediti satelite, ki naj bi krozili nizje od geostacionarne orbite!:D:D:D Ce bi hotli da krozi satelit okoli zemlje toliko nizje, da bi se kaj bolj poznalo na prenosih, pol bi ti sateliti kurili neprestano toliko goriva, da bi jih lahko kar direktno z enim schlauchom prklopli na nekaj podobnega vrtenini kerozina (dobra ideja za ZZZ online!).
Tudi sam imam izkusnje s Turnskom ala: jeseni... pozimi... spomladi pa zares!... jeseni zacnemo s testiranjem... itd itd. Nikoli prej se pa nisem videl, da bi v cajtnge dal objavit da bo nudil internet. Mogoce bo pa zdaj res cisto zares. :) Aja mislim da bo takrat sele zacel preizkusno laufat pri nekaterih izbrancih, trzno pa ? kdaj.

Tomi ::

Ja, Turnšek je res en osel..
Glede na to, da bi ogromno ljudi iz Celja šlo na kabel, si odžira lep dobiček..
Mislim, da smo za celo v Žalcu prehiteli, ker sedaj se nam obeta kabel, samo kaj, ko se mi ne splača, če me ni skoraj nič doma:'(...
Mogoče kaj kasneje...
metrodusa.blogspot.com

Kekec ::

A v žalcu boste imeli kabel ... carsko in kdo bo ponudnik???

Dax ::

pramarko... sj jst ne bi držal satelitov v fazi z zemljinim površjem... pač bi bili malo hitrejši.

Sprejem bi se dalo rešiti z dvema sinhroniziranima premičnima antenama, ki bi lahko bile zelo majhne, glede na oddaljenost.

Satelit bi sicer oddajal na dokaj ozko območje... ampak pač... smola.

Ne ti men, da sem kekec...

Matek ::

Jezst mam tud kabelsko preko turnška in net bi tud mel, ker sem iz Slatne, ampak vsi pravijo da že ful dolgo odlaša.Lahk bi skužu, da bi folk rad mel KabelNet, če ga pa tolko kliče. Sej bo ja on kasiral.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz siola na turnšek

Oddelek: Omrežja in internet
171101 (664) Kolarks
»

Elektro turnšek in digitalna TV

Oddelek: Omrežja in internet
4413452 (7024) yanz
»

Elektro turnšek in kabelski internet - novo omrežje, a počasno odpiranje web strani

Oddelek: Omrežja in internet
247656 (6456) hojnikb
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017499 (5700) Narcos Satanicos
»

končno sem dobil KABEL!!!

Oddelek: Omrežja in internet
331503 (975) Tomi

Več podobnih tem