» »

Pacific Rim

Pacific Rim

Aramis ::

Tole ni ravno mechwarrior film kot so bile igre:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

Shkorc ::

Včeraj gledal film, 3x kinknil vmes, kljub akciji. Domov odšel razočaran.

Bolf3nk ::

pol so za tebe bolj razočarane gospodinje... tam ziher nebi kinkal

opeter ::

To ni ravno Mechwarrior ... no čeprav bi lahko bil. Vsaj v Mechwarriorjih in Earth-Siege ni bilo pošasti, samo drugi (različni) roboti.

Kaj pomeni "kinknil"?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Tr0n ::

Zadremal.

nodrim ::

za poletne kokice pojest je mega :) (kar recimo Transformers niso) ne pa iskat ne vem kakšne globine tle :)

krneki0001 ::

opeter je izjavil:

To ni ravno Mechwarrior ... no čeprav bi lahko bil. Vsaj v Mechwarriorjih in Earth-Siege ni bilo pošasti, samo drugi (različni) roboti.



Zamenjaš pošasti z drugimi roboti, pa pride isto.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Aramis ::

oo7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

wtf. ognjeni obroč? kdo prevaja to...


Ja velikokrat prevedejo tako, da te srat prime:))



Prevod kar ok btw :)

Mišljen je "ring of fire" ( ni to pesem Casha :D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

BigWhale ::

Jaz sem sel gledat film brez da bi pogledal kak trailer ali pa prebral kak review. Verjetno postajam prestar za to sranje, ker sem bil totalno razocaran. Poleg vsega je bila se celotna izkusnja v Koloseju tako zelo sub-par, da grozn. Pol litra pijace v plastenki 2.5 EUR. :>

Film je nek 'klon' Power Rangers za odrasle. Tehnicno bolj dodelan (bi bil precej boljsi, ce ne bi bili prakticno vsi boji v temi, a se vedno poln godzila/anime traparij o gromozanskih posastih, ki lezejo iz enih lukenj in jih je potrebno premagovati.

Arto je izjavil:

Film je OK. Zgodba ma polno groznih lukenj, ampak vizualno je pa zelo zabaven.

ziga1990 je izjavil:

v kakšnih luknjah govorimo,ker jaz nism zasledil nobene


Za upravljanje robota potrebujes dva pilota, ki delujeta vsak kot ena polovica mozganov, ki sta z robotom in med seboj povezana preko nekega neural linka. Pilota se vmes pogovarjata kaj naj en drug naredi. Cemu? A nista povezana?

Pilota morata biti tudi blazno kompatibilna med seboj in to je potem zlo zbanalizirano, ker un najde tisto zensko in je kr takoj kompatibilen z njo. Kasneje potem je spet problem, ker za avstralca ni drugega pilota, pred tem so pa imel trial kandidatov in kar noben ni dober, pa mora zato it CO spet pilotirat.

Zakaj sploh neural link, ce se robota se zmeri upravlja z rokami in nogami in se vedno je potrebno pritiskati na gumbe, tudi za dostop do orozja!?

EMP, ki unici vse razen enega samega robota, ker je un se star in ni 'digitalni'? A notri en kup elektronike in neural link. Mau trapast.

Poleg tega se vsi karakterji v filmu obnasajo kot eni debili, v stilu: 'dejmo se pustit, da nas godzila na pol razbije, sele potem dejmo privlect eno ogromno sabljo, ki je v bistvu gromozanska motorna zaga'.

Na koncu koncev je pa ze sam koncept 'proti gromozanskim posatim se bomo borili s humanoidnimi roboto namesto s cim bolj ucinkovitim' cist bebav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Nikec3 ::

Vsa ta vprašanja so brezveze. Smisel tega filma je, da je neumen. In Pacific Rim je neumen v dobrem smislu. Jaz sem se nadvse zabaval, film je dosegel natančno to, kar sem pričakoval.

Ko je glavni igralec rekel, da je "Cigo" jedrski in ne digitalni, sem od smeha skoraj padel s stola, pa nisem tega jemal kot slabo. Veliko je še takih scen. Naprimer jedrska eksplozija, ter nato veter? pod vodo, pa imena znanstvenikov, pa "one linerji" glavnega črnca itd. Da ne omenjam klasičnih klišejev, kjer je atomska bomba rešitev za vse probleme v fiziki... Ta film sodi v kategorijo nekje okrog Fast & Furious, le da je veliko bolj zabaven.

Edina stvar, ki je še manjkala za polno dozo smeha, je to, da bi besedo "Gypsy" v podnapisih prevedli. Si predstavljate?

"Cigan je jedrski!"
"Cigo - napadi po desni!"
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

XsenO ::

Bolj kot zgoraj omenjene luknje so me motile neumne odločitve človaštava tipo:

- Raje naredimo 40.000 KM dolgi zid kot, da se skoncentriramo na luknjo in morda zagradimo le tisto?
- Že če smo pri luknji...že zakaj ni tisti plac nuklearno minsko polje?
- Kriogenska tekočina, sablja in plasma cannon = high effective samo fuck this shit boksanje in supleksanje je bolj spektakularno. Še dobro, da ne gre to za preživetje človeške rase aja ups... Mislim še Independence day comp virus gor ali dol so šli za vse ali nič in nukali lastna mesta v upanju, da bo pomagalo.
1 + 1 = 1

Castiel ::

mah pri takih filmih je treba dat možgane na odklop, sicer znoriš.

Sicer pa tudi pri zgodovinskih filmih moraš NUJNO dati možgane na odklop, sicer se gledalcu lahko zmeša ko vidiš letala iz 2. svetovne vojne, ki se borijo v 1. svetovni vonji. Ali pa puško iz 1. svetovne v 2. svetovni itd itd itd. Nepravilnosti pač, ki znervirajo gledalca, če se spusti v detajle. Ali pa bataljon nemških vojakov z angleškimi puškami na bojišču sredi nemčije ali obratno..samo zato, ker gre za proizvajalca orožja, k ga ljudje bolj poznajo.

Pač samo glej film in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

opeter ::

Se strinjam. Jaz take filme (recimo Cowboys & Aliens ali pa celo razvpiti Battleship) rad gledam zato, da dam možgane na pašo in uživam, hehe. Ne iščem ne logiko, ne luknje, ampak uživam v tem, kar vidim.

Še najbolj mi je v spominu ostal en film iz začetka leta 2000 (se mi zdi) Battlefield Earth 3000 ali kaj je že bilo z Janezom Travolto. Huda zadeva. Primitivni gozdarji so se v vsega nekaj urah na simulatorju naučili, kako se upravlja F-15 ali F-16 ... ne spomnim se več letal. Pa saj je vseeno. Uživantska zadeva do amena.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

XsenO ::

Ne sej sem rekel užival v gledanju pol po filmu ko sem malo začel razmišljati spoznaš kako je neumno in lih tukaj je vse skupaj mi je bilo preveč neumno, da nebi bilo moteče.
1 + 1 = 1

Castiel ::

rekel bom takole: veliko lažje gledam kakšno znanstveno fantasično zadevo, saj pričakujem nebuloze, nesmisle in komične reči kar se tiče fizikalnih lastnosti nečesa. Veliko hujše je če gledam nek "resen" film in vidim določene nesmisle. To me povsem vrže iz tira, ponavadi precej hitro zaprem film medtem ko če gledam ZN ali pač..domišljijski film, si rečem: to je le domišljija, povsem isto kot če bi gledal Male leteče medvedke (samo da so v tem primeru pač težki 2500 ton in rabijo reaktivni pogon da lahko premaknejo roke.. :D ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Castiel ()

Mavrik ::

Hmm, ne vem. SF si lahko zmisli praktično karkoli, dokler je interno konsistentno (torej da se iste bedarije konstantno isto obanšajo). Ne transformer-style stvari, kjer roboti kar pozabljajo na svoja orožja in so enkrat popolnoma ranljivi na orožje, ki jih pol ure nazaj niti popraskalo ni.

Tega je sicer kriv tudi Pacific Rim - Kako dafak pozabiš da imaš meč? :D
The truth is rarely pure and never simple.

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

Hmm, ne vem. SF si lahko zmisli praktično karkoli, dokler je interno konsistentno (torej da se iste bedarije konstantno isto obanšajo). Ne transformer-style stvari, kjer roboti kar pozabljajo na svoja orožja in so enkrat popolnoma ranljivi na orožje, ki jih pol ure nazaj niti popraskalo ni.

Tega je sicer kriv tudi Pacific Rim - Kako dafak pozabiš da imaš meč? :D


Ja to je mene motilo pri Transformers. V prvem delu cela vojska ni mogla uničit enega robota a v drugem delu so pa padali kot muhe 5 marincev je za šalo uničilo robota;((

Bolf3nk ::

drugem delu so pa padali kot muhe 5 marincev je za šalo uničilo robota


Ker je vojska v drugem delu že sodelovala z avtoboti? torej predvidevam, da so "vedeli" kako jih efektivno uničit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Nikec3 ::

Ja to je mene motilo pri Transformers. V prvem delu cela vojska ni mogla uničit enega robota a v drugem delu so pa padali kot muhe 5 marincev je za šalo uničilo robota

To je klasika sci-fi. V Stargatu je bilo tega ogromno. V prvi sezoni Stargate Atlantis so potrebovali 10 vojakov, ter 500 metkov, da so ubili enega Wraitha, v 5. sezoni je zadostoval en metek. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Mipe ::

No, ja, vmes so kar nekajkrat dingali :P

Super Sonic ::

Sem pogledal film - daleč od slabega, če ga vzameš v kontekstu, kar je absolutna nuja. Če ga nočeš vzet tko, je zanič; tko kot vsak drug film. Film pač navija za "Jaegerse"; pa kaj pol. Če tega mentalno niste sposobni preskočit, ne hodit gledat. Stvar osebne preference kaj je komu ok, če bi šel pa v detalje pa ga sesuješ, kot vsak film ZF film.

Sem gledal že nešteto boljših in slabših filmov.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

skika ::

Zelo inspiriran po Evangelionu.

BigWhale ::

opeter je izjavil:

Se strinjam. Jaz take filme (recimo Cowboys & Aliens ali pa celo razvpiti Battleship) rad gledam zato, da dam možgane na pašo in uživam, hehe. Ne iščem ne logiko, ne luknje, ampak uživam v tem, kar vidim.


Kako lahko uzivas v tem, da je glavni junak debil?

Mogoce imam jaz OCD al pa kaj, ker mi gredo filmi, ki niso konsistentni in vsaj priblizno logicni, kar precej na zivce.

Tudi se nevem kak hardcore sci-fi film mora biti logicno narejen v nekih svojih okvirih.

oo7 ::

Cowboys & Aliens glavni junak ni bil debil;)

Super Sonic ::

Kako lahko uzivas v tem, da je glavni junak debil?

Glavni junaki (tako celo so tudi promovirani na plakatih!) so Jaegersi. To je, kar je pa še, je pa to, da te film (lahko) ubije že v prvem sestavku. Pošasti (rangirane po rangu) iz neke vroče luknje sred zemlje - lol. Ko zveš to in če iščeš logiko, si falil film v PM velik. Da pa tam iščeš še konsistenco, si pa sam kriv.

Guillermo del Toro ima v vseh filmih eno svojo noto. Dvomim, da sta oba Hellboya kaj manj nelogična od tega kar se trenutno vrti v kinu. Je pa El laberinto del fauno boljši od vseh; ni dvoma.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Shkorc ::

Bolf3nk je izjavil:

pol so za tebe bolj razočarane gospodinje... tam ziher nebi kinkal


A ti ci tut deset star? Ne bit jezen če niso vsem tvoje risanke všeč.

V glavnem se strinjam z BWjem, očitno sem tudi jaz prestar, da bi dal možgane v ler in se zraven ne spraševal, kaj hudiča zdej to gledam.

opeter ::

Čakaj, koliko let pa imate, da pravite, da se (pre)stari?

Eden mojih znancev je povedal, da je njegov stric, star 67 let, je že dvakrat bil v kinu in rekel, da bo še enkrat šel pogledat Pacific Rim. In to je povedal s solzo v očesu. Ima pač fetiš na velike robote in pošasti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

Super Sonic je izjavil:

Kako lahko uzivas v tem, da je glavni junak debil?

Glavni junaki (tako celo so tudi promovirani na plakatih!) so Jaegersi. To je, kar je pa še, je pa to, da te film (lahko) ubije že v prvem sestavku. Pošasti (rangirane po rangu) iz neke vroče luknje sred zemlje - lol. Ko zveš to in če iščeš logiko, si falil film v PM velik. Da pa tam iščeš še konsistenco, si pa sam kriv.


To, da filmi ne rabijo neke interne logike je traparija. Zgodba in ravnanje krakterjev mora biti smiselno v okvirih filma. Ce se bojujeta godzila in orjaski robot in se robot ne spomni, da ima v zepu se mec (ki je v bistvu ogromna motorna zaga) s katerim lahko godzilo razreze na zrezke, je traparija.

Nekako tako, kot bi vojak na bojiscu s kamni obmetaval sovraznika, na hrbtu bi pa imel pusko in bi se nanjo spomnil sele potem, ko bi mu odsekali eno roko.

Tudi ce gre se za nevem kako znanstveno fantasticni/fantasticni film, morajo stvari v filmu teci konsistentno in smiselno v okviru zgodbe. Predstavljaj si, da gledas film o dirkanju z avtomobili in na zadnji dirki glavni junak odstopi, ker se mu pokvari avto, potem ima pa v pitlane-u slucajno parkiran helikopter, skoci not in s tistim potem zmaga dirko.

Super Sonic ::

Nekako tako, kot bi vojak na bojiscu s kamni obmetaval sovraznika, na hrbtu bi pa imel pusko in bi se nanjo spomnil sele potem, ko bi mu odsekali eno roko.

V bistvu res ni tako, ker to je pač eno golo (usmerjeno) ugibanje. Čisto možno bi bilo, da uporaba meča na daljši rok pusti toliko posledic, da bi bile druge stvari v kompromisu. Ali pa, videli smo različne pošastkote in recimo, da meč za vse njih ni vedno "prime" izbor. Sicer pa - ne bojujeta se godzila in robot, ampak gozila in človek "oblečen" v robota. Dva človeka, če sem čisto natančen.

V to se lahko spuščaš že med filmom ali pa ne; jaz pa menim, da je treba film počakat in nato presodit kam je ciljal. En ravno tle ma del Toro en svoj način oz. svoje mesto v filmu.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Nikec3 ::

Pacific Rim je približno tako neumen kot Prometheus. Ker pa bi rad bil Prometheus resni film, pri njem napake bolj motijo kot pri Pacific Rimu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Voluhar88 ::

Sem šel danes gledat v Koloseja.

Kot prvo, moraš prevzeti osnovne predpostavke, ki so tipične za SciFi filme (npr. fizikalno nemogoče stvari itd..), če ne sploh ne moreš uživat v takniš filmih.

Zvok in slika: Glede na to, da ima dvorana 7 v Lublanskem koloseju dokaj slabo opremo, moram povedat, da kar se audio-vizualne izkušnje tiče, film ne razočara. Efekti, tako vizualni in zvočni so dobri in konsistentni čez celoten dobri 2 uri dolg film.

Okvirna zgodba: Glavni del zgodbe film razloži že v prvih nekaj minutah, kar me ne moti. Moteče je to, da je zgodba dokaj slaba, plehka, predvidljiva in gre na isto že videno finto. Dobro, to jim oprostimo, saj se za take filme že ve, da neke globimo pač ne bo.

Screen play in dialogi: Dialogi niso pretirano grozni in klišejski, vendar screenplay skupaj z zgodbo je pa obuben. Izbira likov in njihove vloge v filmu so prav neverjetno debilne (predvsem stranski liki, npr. tista 2 znanstvenika in njuni vlogi. Pa uni ženski lik je tut kr neki). Težko verjamem, da tak 100M$ vreden film vsebuje takšne vsebinske bedarije. Ves denar so zgleda porabili za efekte in niti centa za screenplay ter zgobdbo. Res, neverjetno. Na srečo so efetki zelo dobri in to reši film. Igralska zasedba razen glavnega igralca prav tako razočara.

Film bi lahko bil zelo dober, če bi bil od zadaj kak drug režiser. To kar se je pa Del Toro šel z screenplayer je pa sramotno. Vsak osnovnošolec bi bolje spisal zadevo.

Hvala bogu za dolge in napete akcijske scene v bitkah med roboti in pošastmi, ker če ne bi zaradi screenplaya popizdil.

Audio/video/efekti: 8/10
Vsebina/zgodba: 2/10
Dialogi: 6/10

Neka subjektivna splošna ocena: 6/10

Film je ne glede na neumnosti zabaven od začetka do konca, zahvalit se gre konstantnim akcijskim scenam bojev. Takrat ko pa na platnu ni bitke med roboti in pošatmi je pa film obupen (na srečo to ni večino časa). V kino priporočam samo SciFi in Giant Robot/monster fanom (kot sem jaz).

opeter ::

Pri takih filmih zgodba v resnici ti tako zelo pomembna. Vidite, spet ne poznate vire, iz katerih se je napajal. Osnova je takšna:
Zgodba? Povprečna japonska risanka/film v takratnih časih ni imela neke hude zgodbe. Pač, pride pošast, ki uničuje mesta itn. njemu pa se zoperstavijo ljudje z nekim velikim robot. Kaj hočeš še več?

Citat iz komentarja na RTVSLO.
http://www.rtvslo.si/kultura/film/films...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Plus, Guillermo del Toro je genij in upam, da bo tale film uspesen in mu bodo se vec milijonov dolarjev dali za filme. :)

Aston_11 ::

Kot da bi pričakoval Dostojevskega v risanki za otroke, (Dostojevskega pa nikoli prebral).

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Plus, Guillermo del Toro je genij in upam, da bo tale film uspesen in mu bodo se vec milijonov dolarjev dali za filme. :)



Saj če bo film uspešen bo tudi drugi del. Bi bil pa tudi čas že za film Hellboy 3.

kr?en ::

Glede na to, da je dvojka pustila par zadev odprtih (tista prerokba, ki jo pove on stvor), bi bilo kar fino ja.

Cas, da si spet pogledam prve dva dela :D

St235 ::

men je bil film zabaven za pogledat fighti pa dobro zrežirani. Sta bili pa dve neumnosti mimo katerih ne morem: Razpoka je fiksna in na enem mestu, roboti pa čisto sposobni podvodnega delovanja. Zakaj so potem čakal na obali, gradil zid in ne vem še kaj. In kot drugo je bil konec klišejski, da glava peče. Predvsem pa je šel film v zaključni sekvenci sam sebi v direktno nasprotje, da je glava bolela. Pet minut prej ugotovijo, da je čez razpoko mogoče potovat samo, če imaš ustrezen DNK in za to ugotovitev porabijo 20 minut filma, potem se pa onadva mirno izstrelita nazaj na površje skozi taisto razpoko.

opeter ::

Dejansko bi lahko razpoko zaprli, samo potem bi se film končal že v prvi minuti. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ziga1990 ::

Ker jeager vam je bil najbolj vseč?

meni je bil Striker Eureka, če ga ne bi onesposobla pošast bi lohka likvidiral obe pošasti pa enakovreden je bil z pošastjo katagorije 5
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BigWhale ::

opeter je izjavil:

Dejansko bi lahko razpoko zaprli, samo potem bi se film končal že v prvi minuti. ;)


To dela razliko med trapastim in dobrim filmom. Pri dobrem filmu je plot tak, da ga ne razmontiras se v prvih desetih minutah filma. :)

Castiel ::

ziga1990 je izjavil:

Ker jeager vam je bil najbolj vseč?


The Salute of the Jugger (the blood of heroes)
http://www.imdb.com/title/tt0094764/

Zagotovo Sallow, ki ga igra Rutger Hauer.

ahac ::

St235 je izjavil:

men je bil film zabaven za pogledat fighti pa dobro zrežirani. Sta bili pa dve neumnosti mimo katerih ne morem: Razpoka je fiksna in na enem mestu, roboti pa čisto sposobni podvodnega delovanja. Zakaj so potem čakal na obali, gradil zid in ne vem še kaj. In kot drugo je bil konec klišejski, da glava peče. Predvsem pa je šel film v zaključni sekvenci sam sebi v direktno nasprotje, da je glava bolela. Pet minut prej ugotovijo, da je čez razpoko mogoče potovat samo, če imaš ustrezen DNK in za to ugotovitev porabijo 20 minut filma, potem se pa onadva mirno izstrelita nazaj na površje skozi taisto razpoko.


Zdaj te bo še bolj glava pekla: Jaz v zgrado, kjer delam, ne morem brez kartice. Nazaj ven pa lahko. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

opeter ::

Pogledal sem ... ravno pred dobrimi 30 minutami v kinu. Phuuu ... skoraj sem dol padel s stola, tako mogočno je bilo vse skupaj. Pa zvok, mama mia!

Kapo dol pred ustvarjalci. Tudi igralci so bili čisto simpatični (sploh črnec) in sem zelo vesel, da ni bilo tako velikih imen v filmu (razen opičjega obraza, pa tisti znanstvenik, ki se je prvi povezal z kaijujem - ne vem, kak mu je v resnivi ime). Bodo pa po tem filmu definitivno eno stopničko višje na lestvici prepoznavnosti.

Meni je bil film zelo všeč in komaj čakam tretjega Peklenskega dečka od istega režiserja, seveda spet z opičjim obrazom ™ v glavni vlogi. Ma Ron Perlman je itak vedno car. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

opeter ::

Komaj čakam, da film izdajo na DVD-ju, tega si bom privoščil. Tako dober je bil. Res. Gospod del Toro, kapo dol!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ziga1990 ::

sam ta črnc pa ni bil pamtn v prvem spopadu ko jima ukaže naj se umakneta, ker v vsakem primeru se bi borila
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

opeter ::

ziga1990 je izjavil:

sam ta črnc pa ni bil pamtn v prvem spopadu ko jima ukaže naj se umakneta, ker v vsakem primeru se bi borila


Ne razmeš, on jih je hotel obdržati pri življenju ... on je že vedel, zakaj oz. je pravzaprav logično. Ti bi samo pošiljal svoje vojake v boje, ko jih konstantno izgubljaš? Jaz ne. Jagri in njihovi piloti niso kanonfutri, katere lahko izdelaš po tekočem traku, sploh pilote. Ravno v tem je bil štos.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ziga1990 ::

v vsakem primeru bi ju pošast naskočila
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BigWhale ::

opeter je izjavil:

Komaj čakam, da film izdajo na DVD-ju, tega si bom privoščil. Tako dober je bil. Res. Gospod del Toro, kapo dol!


Joj no. Smo vidl tud ze bolj smiselne zadeve. :)

opeter ::

BigWhale, you don't understand. Gre se za to, da se je v meni spet prebudil majhen otrok, kateremu se je uresničila ena od večnih sanj. Da je nekdo v moderni preobleki in "live-action" obliki spravil na velike ekrane "klasično pripoved" boja med roboti in pošastmi. Saj ne, da tega ni bilo v preteklosti (razni japonski Godzilla in King Kong filmi), a v takšni obliki še ni bilo.

Si slučajno gledal/videl D-War (Dragon Wars, 2007)? Tisti bi bil lahko tudi hud film, samo so ga biksali na toliko področjih, da je joj. No ja, možgane na pašo in gas.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Zaenkrat se tale film bolj slabo prodaja ali se samo meni tako zdi. Budget 190 mio Box office 110 mio pa je že 10 dni zunaj. No predvajajo ga že v vseh večjih državah edino 31. Julija štarta še na Kitajski mogoče se bo potem kaj bolj poznalo>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Godzilla-Kong (film series) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
25854725 (736) mtosev
»

Elysium (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14538295 (17383) oo7
»

Ghostbusters (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13026306 (16043) oo7
»

Pacific Rim 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17222499 (14373) opeter

Transformers: Age of Extinction

Oddelek: Sedem umetnosti
377147 (5156) yoco

Več podobnih tem