» »

Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

oo7 ::

27 Junij 2014


http://www.imdb.com/title/tt2109248/?re...

Budget: 165 million



  • zaklenil: BigWhale ()

bluefish ::

Meh, še ena zlorabljena franšiza, ki kaj več kot efektov več ne premore.

Engineer_ ::

bluefish je izjavil:

Meh, še ena zlorabljena franšiza, ki kaj več kot efektov več ne premore.


po eni strani se strinjam, transformerji mi niti nikoli niso bili pretirano všeč. Po drugi strani pa če malo pomislim so edini pameten robotski film. karkoli drugega je razočaralo še bistveno bolj. Tudi ni na spregled novega robotskega filma, tako da je super da vsaj t4 pride junija v kino.


pacific rim prejšne leto je bil kar se tiče robotov kul samo scenarij je bil pa povsem v pi**i. Takšne neumnosti kot so pa tam delali pa nisem videl še nikjer.

Prav tako vidim da je ta scena zastavljena veliko bolj resno kot nekoč, ni več tistega nadležnega fanta, kar je fantastično.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Pri 4-ki že trailer izgleda popolnoma zanič. Mark Wahlberg = novi Nicolas Cage
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Men pa trailer zgleda vredu kar je pa najbolj važno, da bodo v filmu Dinoboti:)

opeter ::

Engineer_ je izjavil:

po eni strani se strinjam, transformerji mi niti nikoli niso bili pretirano všeč. Po drugi strani pa če malo pomislim so edini pameten robotski film. karkoli drugega je razočaralo še bistveno bolj. Tudi ni na spregled novega robotskega filma, tako da je super da vsaj t4 pride junija v kino.

pacific rim prejšne leto je bil kar se tiče robotov kul samo scenarij je bil pa povsem v pi**i. Takšne neumnosti kot so pa tam delali pa nisem videl še nikjer.

Prav tako vidim da je ta scena zastavljena veliko bolj resno kot nekoč, ni več tistega nadležnega fanta, kar je fantastično.


Kaj pa je pol bil Real Steel? Sicer je v "izdelavi" tudi drugi del.
Pacific Rim mi je bil čisto kul tudi kar se scenarija tiče. No ja, vsak ima svoj okus/mnenje.

Nekaj novejših filmov zadnjih dve let, kateri vsebujejo robote:
- Total Recall
- Robot & Frank (2012)
- Atlantic Rim
- razni azijski

Prihaja:
- Robocop
- Edge Of Tomorrow (sicer so eksoskeleti, a vseeno)
- X-Men: Days of Future Past (končno bomo lahko videli Sentinele!)
- pa še kakšni azijski
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Od teh robotskih filmov mi je bil dejansko še najboljši Real Steel.
Pacific Rim in prvi Tramsformers se mi zdita malo slabša ampak še vedno vredna ogleda. Medtem kot drugi in tretji Transformers sta pa po mojem mnenju precej slaba. Sploh drugi je bil brez dvoma najslabši v tej franšizi. Tretji se je za eno malenkost popravil in morda obstaja upanje, da bo četrti spet na ravni prvega dela, čeprav dvomim.

Phantomeye ::

Poanta teh robotskih filmov je v tem, da Hollywood snubi japonsko, ampak mu ne gre baš. Japonska je dejansko trg, k je precej oblivious, kar se tiče hollywoodske produkcije. Oni majo itak svoje.

-pacific rim
-transformerji
-wolverine, ki se dogaja na japonskem,
-godzilla,

itd.

Izi ::

Phantomeye, kje pa imaš v Godzilli kakšne robote?
In Američani so eno Godzillo že naredili leta 1998, še ena Godzilla (2014) pa pride v kino že 14. maja.

opeter ::

Godzilla je monstrum/pošast japonskega izvora ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Transformers: Age of Extinction Teaser Trailer :)


Dinobot8-)

Looooooka ::

Izi je izjavil:

Phantomeye, kje pa imaš v Godzilli kakšne robote?
In Američani so eno Godzillo že naredili leta 1998, še ena Godzilla (2014) pa pride v kino že 14. maja.

V stripih mas clo mehanicno Godzillo.

Btw Pacific Rim...najslabši high-budget film, ki sem ga gledal v življenju. Scenarij je verjetno pisal 10 letnik za humoristične vložke pa kakšen pijanec iz prvega bara, ki so ga našli v blizini.
Vsi osebki v filmu so nič drugega kot zelo zelo dolgočasni klišeji na dveh nogah.

Nikec3 ::

Hot chicks? Check
Ameriške zastave v vseh prizorih? Check
Ekslozije? Check
Chevrolet? Check

- Michael Bay
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Boobiz ::

Ni mi všeč nova podoba optimusa. V prejšnih so jo vsako leto dopolnjevali v detajle in je v trojki zgledu res strupeno tale pa zgleda totalno nova in čudna.
Ostajam skeptičen še naprej. :8)
I'm drunk, what's your excuse?

oo7 ::

Transformers: Age of Extinction TRAILER 2



Zgleda dobro:) in imam tudi občutek, da bo spet padla miljarda $ v box office>:D

bluefish ::

CG je super, preostanek pa najbrž na ravni podobnih štancanih franšiz.

oo7 ::

Men je trailer super še malo bolj vesoljsko vse skupaj zgleda kot ponavadi. Edino kar me moti je, da morajo v vsakem delu prvo sesut Optimusa;(( vsaj tako kaže v trailerju.
Druagče pa končno Dinoboti;)

BorutK-73 ::

Končno Transformer brez Shia LaBeouf-a. Drugače so mi vsi Transformerji všeč (tudi 2ka), ampak tega tipa pa ne prenesem.

T-Rex:D

Nikec3 ::

Klasični Michael Bay, kaj pa drugega. Prvi del je bil zabaven, ostalo pa bolj kot ne zmeda.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

Izi je izjavil:

Phantomeye, kje pa imaš v Godzilli kakšne robote?
In Američani so eno Godzillo že naredili leta 1998, še ena Godzilla (2014) pa pride v kino že 14. maja.




kot je opeter rekel je godzilla japonskega izvora.

In moj komentar se ni nanašal na robotske filme, ampak na japonske žanre oz. filme z japonsko tematiko, ki so jih producirali američani (ronin 47 je še en tak primer).

prva ameriška godzilla uradno ni več godzilla

Veteran Godzilla actors, Haruo Nakajima and Kenpachiro Satsuma were also critical of the film and its character. Nakajima stated "its face looks like an iguana and its body and limbs look like a frog."[52] Satsuma walked out of the Japanese premiere of the film and commented, "it’s not Godzilla, it doesn’t have his spirit."[53] The "Godzilla" on the film was considered so different from the original Godzilla that the term GINO, "Godzilla In Name Only", was coined by critic Richard Pusateri to distinguish the character apart from the original Godzilla.[54] Toho (Godzilla's parent owners) later recognized the creature as a totally different monster and officially renamed it as Zilla for later appearances.[6][55][56]
vir: Godzilla (1998 film) @ Wikipedia


Pa da ne bom offtopic preveč, gledal sem samo prve transformerje in bil razočaran. Tisti hitri rezi bojev so me popolnoma odvrnili. sam eksplozije, udarci kovine in prehitri kadri. not my cup of tea.

Zgodovina sprememb…

BlackMaX ::

oo7 je izjavil:

Transformers: Age of Extinction TRAILER 2



Zgleda dobro:) in imam tudi občutek, da bo spet padla miljarda $ v box office>:D



Od vseh TF trailerjev je ta daleč najboljši :)

ZeCHoW ::

Pa sem mislu da Optimus ne more biti bolj bad ass. No, pol ga dajo pa na T-Rexa =)
^^

BlackMaX ::

ZeCHoW je izjavil:

Pa sem mislu da Optimus ne more biti bolj bad ass. No, pol ga dajo pa na T-Rexa =)


Pozabu si dodati, T-rex, ki bruha ogenj :D epic

Riff ::

tole bo super film :)

djabi ::

Ta druga prikolica je huda. Komaj čakam. Možgane na pašo in uživaj! Končno bodo tudi Dinoboti, jupihej!

BlackMaX ::

djabi je izjavil:

Ta druga prikolica je huda. Komaj čakam. Možgane na pašo in uživaj! Končno bodo tudi Dinoboti, jupihej!


hahahaha prikolica.

Sounds so funny. xD

BorutK-73 ::

BlackMaX je izjavil:

djabi je izjavil:

Ta druga prikolica je huda. Komaj čakam. Možgane na pašo in uživaj! Končno bodo tudi Dinoboti, jupihej!


hahahaha prikolica.

Sounds so funny. xD

To je mladina ki je odraščala z branjem Jokerja. Še vedno se nasmejim ko vidim kje v opisu "mamaplata":))

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::





opeter ::

A bo več dinobotov?


Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Zaenkrat je pokazalo samo Grimlock-a8-) od Dinobotv.






V tem filmu je transformer po imenu Lockdown, ki je lovec na glave >:D

Even the Decepticons are afraid of this guy, because once Lockdown has been hired to track down a subject, nothing stops him from completing his transaction short of total deactivation!


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ocene in kritike za ta film slabe a vseeno film je zaslužil že več kot 1 miljardo:O

oo7 ::

Ravnokar pogledal film in je za pogledat. Najboljši del filma so itak Transformerji tisti del, ki pa pripada ljudjem je pa tako tako čeprav so čisto novi igralci po pravici povedano tastarih nisem pogrešal čisto nič. Tudi transformerjev je ogromno novih kot so Dinoboti in seveda lovec na glave Lockdown je zakon tako kot njegova ladja. Od tastarih transformerjev sta u bistvu samo Bumblebee in seveda Optimus Prime8-) brez njega itak ni nič.


SPOILER


Je možno, da je na začetku, ko tiste ladje zažgejo dinozavre, da je tista alienska roka od tistega, ki je ustvaril transformerje se pravi creator?
Za naslednji del ne bi imel nič proti če bi se cel film dogajal v vesolju npr kako gre Optimus Prime obiskat svoje kreatorje to me spomni na film Prometheus.
Ampak dvomim, glede na to, da je na zemlji še vedno Megatron sedaj znan kot Galvatron, ki so ga v filmu ustvarili ludje;(( drugače ga je ustvaril Unicorn:|

Unicorn - http://transformers.wikia.com/wiki/Unic...
Galvatron - http://transformers.wikia.com/wiki/Galv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bluefish ::

Film je gledljiv, to je pa tudi vse. Pač še eden izmed hitro pozabljenih Bayhem izdelkov.

Vimeo - Michael Bay - What is Bayhem?

fireX88 ::

se strinjam. od prvih treh mi je bil najslabši. v istem dnevu gledal edge of tomorrow in mi je bil tudi boljši od transformerjev, čeprav tudi ni presežek...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

yoco ::

Danes pogledal film. Razumem zakaj nekaterim ni ravno všeč, ampak meni kot ki je v otroštvu gledal risanko je bil kar dober :D
Bi pa rad videl, da bi kdo drug prevzel krmilo režiserja. :P

bluefish ::

Saj nekaj se govori, da Bay ne bo več imel glavne vloge pri naslednjem delu.

yoco ::

To je blo rečen že za četri del, pa si je model na koncu premislil! Pa rad bi vidu, da bi se vrnila scenarista, ki sta napisala prvi del. Ta je daleč najboljši!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Godzilla-Kong (film series) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26555810 (706) D3m
»

Bumblebee (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
387647 (4699) opeter
»

Pacific Rim 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17222694 (14568) opeter
»

Kong: Skull Island

Oddelek: Sedem umetnosti
173071 (2467) Izi
»

Pacific Rim (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
27560255 (52692) St235

Več podobnih tem