» »

time-lapse video

time-lapse video

domix ::

Zdravo imam posnetek dolg 1 uro, in me zanima če je kakšen proigram da bi naredil iz tega time.lapse video, da bi mi exportalo samo nekaj frameov ali da exporta vrame na vsakih par sekund? a gre s preierom? nočem skrčit v premieri ker ne bo takšen učinek kot bi exportal določene frame?

Hvala za pomoč če mi zna kdo pomagat.

lp

floyd1 ::

V A. Premiere nisem še nikoli delal, a mogoče se da pri montaži povečati hitrost posnetka, pa dobiš podoben efekt. Time lapse se drugače dela iz fotk.
Sicer nisi povedal, v kakem formatu imaš ta video, a ti sodobni digitalni formati zaradi varčevanja s prostorom ne zapisujejo ravno frame po frame, zato bi to bilo verjetno malo težje narediti.

domix ::

sem že uredil, v premieru ali after effecstih imaš efect time remaping in sem nastavil na 1frames/secund in je isto kot fotka ter skrčil na 30sekund dodal box blur od zgoraj in odspodaj nastavil barve na bolj žive in je effect čudovit ravno kot da bi delal iz fotk.

inbox ::

Domix, se priporočam za video. Delam diplomo iz time lapsa in me zanima kako si naredil.

psytoma ::

Vendar vseeno ni to to, timelapsi se delajo iz fotografij.

inbox ::

psytoma je izjavil:

Vendar vseeno ni to to, timelapsi se delajo iz fotografij.

True.

domix ::

vem, vendar nisem imel možnosti fotografiranja le videoposnetek sem imel na voljo da sem to anredil ;)

BigWhale ::

Problem time-lapse izdelka, ki ga naredis iz video posnetka je v tem, da imas na sliki motion blur, ki ga noces imeti. Nekaj tega se da naknadno popravit ampak samo do neke mere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Športna kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
304095 (1005) Kvinta
»

Time lapse sončni zahod

Oddelek: Programska oprema
62755 (532) rejven
»

Stop motion zanimivi klipi

Oddelek: Loža
453493 (2018) killah bee
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339509 (6011) gasperxp1
»

Googlov I/O 2015 ni prinesel revolucije

Oddelek: Novice / Android
1711327 (8658) Jst

Več podobnih tem