» »

Hišni kino in CD

Hišni kino in CD

monsterson ::

Za prijatelje moram zapečt nekaj filmov, pa me zanima, če jih lahko zapečem na CD. Imajo hišni kino, ne vem koliko je star a zagotovo manj kot 4leta.

Nočem zapečt 50CDjev, potem pa ne bodo delali.

a obstaja kakšma finta, kako to ugotovit, brez tipa hišnega kina?

Hvala in lp

popster ::

moraš vedet vsaj model hišnega kina, sicer pa verjetno ni legalno kar počneš.

sennheiser ::

4 leta star pa cdje pečt? Če večino standardov, ki so trenutno aktualn, predvaja pol načeloma bi lahko bil problem samo z podnapisi. Najbolša možnost je da stesteraš in to je to... potem pa veselo na delo. Problem je lahko tudi zvok in slika, sam osebno na ta problem sicer nisem naletel. Če slučajno ne dela film, pogledaš na net za nov firmware za hišni kino in ga naložiš. Pač druge možnosti da zaneslivo stvar dela ni. Dvd filmi bi pa morali delati. Pač kakor se spomnim je dvd bil pred divx predvajalniki, pa še to če je manj kot 4 leta skoraj da nebi smelo biti problemov. Tudi če to pečeš slučajno domače posnetke preveri če dela predno nadaljuješ. Sploh kakšen philips sony zna bit glede tega zelo zaprt in ne omogoča kaj dosti. Sam ko sem domače posnetke iz kaset dal v digitalno obliko sem stvari večinoma kot dvd format zapekel...

monsterson ::

Gre za zadeve v slovenščini. Loh probam doma na dveh DVDjih in na Hišnem kinu, pol pa lahko statistiko pogledam :D

upam da bo ok, sam se mi pa zdi, da tut če na DVDje pečem lahko nabašem na težavo

popster je izjavil:

moraš vedet vsaj model hišnega kina, sicer pa verjetno ni legalno kar počneš.


Valda da je legalno

Zgodovina sprememb…

sennheiser ::

Načeloma če gre to za dvdje... je lahko razlog za napako slab dvd ali pa previsoka hitrost peke. Drugo nebi smelo bit.

monsterson ::

Uff, hitrost, ja DVDje mam 16, če to kej pomen, a to se da kej regulirat al kaj? V tem sem bolj laik

sennheiser ::

Ja nastaviš lahko, od programa do programa je odvisno...pač enostavno probaš pa boš videl... čene drugo pa enga za drugim stestiraš.

monsterson ::

Ratal. Hvala za pomoč - vsem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hisni kino

Oddelek: Zvok in slika
121121 (897) simone
»

Zvok iz Tvja na domačem kinu

Oddelek: Zvok in slika
9926 (786) 5er-->
»

Problem "fast forward" ko film bere iz USB ključka

Oddelek: Zvok in slika
131662 (1514) Bias
»

blue ray

Oddelek: Programska oprema
131863 (1490) JOKER
»

TV, hišni kino, PC za dnevno sobo

Oddelek: Kaj kupiti
82400 (2151) damjan1980

Več podobnih tem