» »

Kaj namesto termalne paste?

Kaj namesto termalne paste?

Koci ::

Kaj lahko uporabiš, če nimaš termalne paste?
Panta rei!!
  • premaknilo: bastadu ()

Jaxx ::

Zobno pasto (Če maš slučajno Colgate z Whitening - noter so eni delci za beljenje zob ki dobro prevajajo toploto!)

Zheegec ::

Slino>:D Če nimaš termalne paste bo pač ene 3C v povprečju več imelo jedro, tako da ne bi smelo biti res drastične razlike, če je dober ventilator.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Koci ::

Okm sm uporabil eno konekturo za slike pa mam nižjo temperaturo kot z pasto. Hvala vseeno
Panta rei!!

Yacksy ::

Probaj še s kašno drugo telesno tekočino. Mogoče s tisto, ki je belkaste barve. Al pa kje zvrtaš kakšno zastonjsko varjento pr serviserjih. Ni ti treba glih 3 jurje za artic Silver III stran metat.

Duhec ::

Uporabiš lahko ALU folijo. Če je cpu AMD in starejši Celeroni , potem naj ne sega več kot 1mm preko jedra, ker je prevodna in bi utegnila povzročiti kontakt na vezju poleg. Če pa je P4 (ali Cel1700 in več) pa lahko po celi površini.

Matek ::

Duhec, nedvomno kot je reku Jaxx, zobno pasto 8sicer tisto o delcih za beljenje zob še nisem slišal, je pa vsekakor dobra, brez heca)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tarzan ::

Podobna tema je že bla enkrat in so baje odkril, da Milka ne prevaja najbolš, ampak Gorenjka, una z zmletimi lešniki, tista dela pa čudeže!

3L33T ::

Folk, a je težko v servis stopt pa nafehtat eno pasto? Jest sem pr JAEtu dobu eno silver zaston pa mi lepo služ. Če pa si prelen, pa namaž silikon kitom >:D >:D zihr dobr prevaja
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

mat3j ::

:D :D joijo kaj pa če bi dal gor ono lepilo ko ga tista diklina v CITYju v MBju prodaja (je pa industrijsko tak da zdrži 200kg na 1cmna kvadrat) samo pol več nea culerja dol spraviš! probaj pa mi povej rezultate po moje bo kr enih 5C manj ko pa z kakršnokoli tekočino:D :D
ka ti te dela

Matek ::

Evo enga testa: klik!


Tole so testirali:


Opazite Zobno pasto nad Arctic Silverjem in Alumino?>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

krepki ::

Eno vprašanje in sicer kolega mi je prinesu en star acerjev prenosnik ,ki se takoj par sekund po zagonu ugasne,reže pri ventilatorju so bile čist0 zabite to sem očistil vendar ni nič bolje,vem pa da je že imel z tem problem,da se mu je čez čas ugasnil takrat sem mu prav tako očistil reže pri ventilatorju in je bilo nekaj časa ok.
A je možno da je šel procesor in ali bi bilo bolje če bi ga očistil in dal novo termalno pasto,ker stara je čist izrabljena,ali se ne splača kupovat paste,če je procesor zanič.
lp

harvey ::

Si razdrl in očistil vse, tudi okoli ventilatorja in ne samo reže? Če si očistil, a še vedno ne deluje, je lahko še kaj drugega fuč, npr. osnovna plošča.

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

krepki ::

Ja vse sem očistil,samo ta prenosnik se mu je skoz pregreval,sem tudi odstranil hladilnik,ki je kar ostopil od procesorja.

hojnikb ::

fuc zadeva, vrzi v smeti..
#brezpodpisa

FX6300B ::

vseeno probaj termalno pasto zamenjat, sicer pa koliko je stara zadeva in kater proc ima, pride do bios posta?
je pasta ki je trenutno gor čisto trda?

hojnik btw ni vse takoj za stran:)), že tako je preveč odpadkov
May the force be with you!

krepki ::

Pasta ni bila trda,samo jaz sem jo ko sem odtegnil hladilnik z prstom odstranil in nato še obrisal z papirnato serveto.
Do biosa se pride,prenosnik je Acer aspire 6920G.
Ko je v biosu se ne ugasne ko pa hoče naložit sistem se po 12 sekundah ponovno zažene,ventilator začne delat na polno in to ponavlja v nedogled.

solatko ::

Če si dal nazaj brez paste, je to vzrok za pregretje.
Daj gor pasto in zamenjaj termalni trak na grafiki, potem bo morda delovalo, kot je treba.
Ko boš zalaufal pa preveri, če deluje heatpipe na hladilniku, če ne prenaša toplote prodi ventilatorju, je potrebno zamenjat hladilno telo.
Delo krepa človeka

krepki ::

Ugašal se je že prej preden sem ostranil pasto.

Zadeva dela v safe mode torej je fuč grafična

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

OZZY ::

Ena pri moji toshibi. .delala je v safe mode BP, normalno pa je friznila. Problem je bil v enem čipu/senzorju pod cpu socketom. Ko sem onespodobil v upravitelju naprav CPU je delalo normalno. Sicer se je malenkost poznalo ampak delalo je naprej brez freeza. In tako še danes. Probaj s tem v safe modu..
Go with the flow.

krepki ::

Hvala za informacijo sem onemogočil CPU in sedaj dela bomo videli kako dolgo.

solatko ::

Verjetno GPU.
Delo krepa človeka

janezvalva ::

jaz sem zamenjal termalno pasto, ker se mi je notesnik grel.
sedaj se greje manj, zakaj se pa ventilator več vklaplja?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

tomaz- ::

zaradi preobilice elektrike, ki je v generatorju naključnih števil še vedno prisotna.. Le-ta dela na polno tudi, ko se števila premikajo samo od 10 do 19 na desetiško... Hkrati pa zapolnijo vse manjkajoče elemente, ki bodisi so, ali pa niso prisotni..
No, približno tako razumevajoče je tvoje vprašanje..

janezvalva ::

tomaz- je izjavil:

zaradi preobilice elektrike, ki je v generatorju naključnih števil še vedno prisotna.. Le-ta dela na polno tudi, ko se števila premikajo samo od 10 do 19 na desetiško... Hkrati pa zapolnijo vse manjkajoče elemente, ki bodisi so, ali pa niso prisotni..
No, približno tako razumevajoče je tvoje vprašanje..

aškerčeva pa to...

v glavnem, sedaj se ne pregreva več. moti me samo,
da se sedaj ventilator pogosteje vklaplja.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

janezvalva ::

sem še enkrat razdrl hladilnik, sčistil ter nanesel termalno pastp. sedaj je
malce bolje. očitno sem prej nekaj napačno naredil
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Beljenje zob

Oddelek: Loža
255073 (655) Gagatronix
»

prenosnik zmrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
441354 (885) solatko

zobna pasta za procesor(katera) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7812715 (11212) Gandalfar
»

Pregret procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
9889 (758) ATRUM
»

Problem z grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506453 (5818) him

Več podobnih tem