» »

Video/photo obdelava

Video/photo obdelava

tt2 ::

Torej, a v Sloveniji obstaja kak smer na fakulteti, kjer se naučiš video/photo odbelave. Še bolj me mika video modeliranje. Ali pa je potrebno za take študije pogledati izven Slovenije. Vem, da je na naravoslovnotehniški fakulteti neka smer, ampak ne vem do kakšne mere se tam naučiš uporabljati te programe (photoshop, illustrator...), poleg tega pa je še veliko drugih predmetov, ki zame ne spadajo zraven (kemija...).

PS: prosim, naj admin popravi naslov. :D
  • spremenil: bluefish ()

black ice ::

FERI MB medijske komunikacije, mogoče še kakšen SAE. Za ljubljansko univerzo nimam pojma.

skyline ::

w0pa ::

Če te zanima Photoshop in , da malo spoznaš ti dam to spletno stran, ki sem jo našel ... zelo vredu se meni zdi : http://freakdezign.site40.net/

Gladi ::

FE ima nek program multimedije, žal pa se izvaja pod univerzo v Novi Gorici.

blackbfm ::

Šola ti po mojem mnenju ne bo dala nič konkretnega v tej smeri, tistih par osnov ki jih tam učijo se lahko tut doma naučiš, rabiš pa v obeh primerih samoiniciativo in zanimanje. Tist papir ki ga dobiš na koncu je brezveze.

Poznam ljudi z medijske in grafične šole ter iam, pa ti povem da 3/4 nima blage veze sploh o tem kaj delajo. Kdo bo tak kader hotu vzet v službo mi tut ni jasno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466341194 (3386) nejc_nejc
»

Kateri študij?

Oddelek: Šola
111494 (1341) jernejl
»

Višja šola kam naprej?

Oddelek: Šola
307943 (7015) Sarazyph
»

IT industrija in vrednost diplome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
14223958 (21920) noraguta

Spletni oblikovalec

Oddelek: Loža
403846 (2858) Tody

Več podobnih tem