» »

Formatiranje PC-ja

Formatiranje PC-ja

zilavi ::

Pozdravljeni!

Imam en problem. Na prenosnik hočem naložit ponovno Windowse. Do zdaj je blo na PC-ju več uporabniških računov, ker ga je imela ena firma. Ko sem v Windowsah, deluje trdi disk normalno in je razdeljen na 2 particiji trenutno. Nato pa ga ponovno zaženem in vstavim CD Windows XP, vse lepo on tisto inštalira ali kaj dela pač, nato me vpraša ali ga hočem ponovno naložiti ali pa samo popraviti in dam ENTER za ponovno naložit. Potem pa pride do zadeve, kjer lahko seveda naredim poljubne particije in tam mi napiše da ni zaznal nobenega diska 8-O in ne morem nadaljevati več naprej... :(

Mogoče ve kdo zakaj to dela oz. zakaj ga tam ne zazna? Če je kje kaj zaščiteno ali nevem no...

Prosim za pomoč,
LP Davor

amigo_no1 ::

Sata disk, v biosu nastavi na ide ali integriraj sata driverje v win xp install (z nlite).

PCMan112 ::

Predvidevam da nimaš pojma kje dobit te SATA driverje.. Maš pa zato take že nrjene WIN inštalacije, ki so jih drugi nrdil kjer so že intergirani skoraj usi taki SATA driverji.
http://www.partis.si/torrent/podrobno/2...
Maš tuki. Probi tega zapečt pa zagnat, pa je bi ti skor moglo delat. Niso 100% pokriti te driverji samo večina jih pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PCMan112 ()

zilavi ::

Sem naložil Visto in je tudi vredu. Hvala vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

raid 0 setup

Oddelek: Strojna oprema
362063 (1526) GrimReaper
»

Ne najde trdega diska pri inštalaciji windowsev

Oddelek: Pomoč in nasveti
172126 (1954) janch
»

Loop pri inštalaciji Win XP in no master disk problema!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101653 (1535) alien13
»

instalacija xpjev na 250gb disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
402290 (1653) PIII850
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51682 (1564) andrej_brucek

Več podobnih tem