» »

Tipkovnica za gaming

Tipkovnica za gaming

1
2
»

Dua'L ::

Tale tud ni slaba
Corsair K90
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

whitefish ::

Eh mi je BW bolj vsec..Ampak je (pre)draga..

yayo ::

nightbird ::

nekaj me zanima. kaj je kakšna posebna oznaka pri tipkovnici, da maš veliki enter, kot je tu: http://www.mimovrste.com/artikel/226002...

trenutno mi je nekak ta tipkovnica kul in če bi našel model z tem entrom bi blo perfektno (ker jih je itaq večina z malim) :D

katere pa so druge konkurenčne tipkovnice v tem rangu?
http://www.mimovrste.com/artikel/226002... ? ta je kar kul, samo se mi zdi, da bi raje mel nizkoprofilne tipke :/

nightbird ::

http://www.eventus.si/keyboards/i_1108_... --> UK layout dejansko pomeni velik enter? kak pa zgleda slo gravura in osvetlitev?

nightbird ::

nihče nima nič za komentirati? :D

kakšno pa je splošno mennje o Logitech g105?

spirit ::

nightbird je izjavil:

nihče nima nič za komentirati? :D

kakšno pa je splošno mennje o Logitech g105?

OK stvar za teh 60€ ni pa nič posebnega razen pobarvanih tipk, osvetliltve 6x makro tipk. Tipke so kar mehke ampak nič pretresljivega, nasplošno Loguitech G tipkovnice niso pretresljive...

nightbird ::

spirit je izjavil:

nightbird je izjavil:

nihče nima nič za komentirati? :D

kakšno pa je splošno mennje o Logitech g105?

OK stvar za teh 60€ ni pa nič posebnega razen pobarvanih tipk, osvetliltve 6x makro tipk. Tipke so kar mehke ampak nič pretresljivega, nasplošno Loguitech G tipkovnice niso pretresljive...


v kakšnem smislu nič pretresljivega? pač meni je bistveno blo pri izbiri udobno tipkanje, osvetljene tipke, un vsaj nekaj makro tipk. mislim, da je to to za ta denar. ali ne? drugače pa so osvetljene vse tipke, ne samo makro tipke.

si mogoče mel že katero od teh logitechovih tipkovnic? alternativa je bla lycosa, vendar je zaenkrat zame predraga, mogoče potem če me g105 razočara :D

PARTyZAN ::

Za takšno ceno ne bi kupil ne-mehanske tipkovnice.

3man ::

nightbird je izjavil:

nihče nima nič za komentirati? :D

kakšno pa je splošno mennje o Logitech g105?


Za Logitech ne vem, tvoje prejšnje vprašanje o Razer :
UK layout ima visoki = visoki Enter
US layout ima nizki = enovrstični Enter
Logitech pri nas večinoma uporablja US int. layout, ki ga wikipedia imenuje US-International in the Netherlands, če se ne motim... torej ima visoki enter a afna je na Vju in ne na 2ki. Kako pa se obnesejo njihove tipk. pa ne vem.
Keyboard layouts @ Wikipedia

Pa še:
Razer BW = mehanska
Raazer BW Ultimate = mehanska in osvetljena
obe so lahko bilokateri layout... saj to naknadno tiskajo.

Je že kdo preizkusil Corsair mehanske tipkovnice?

Pro_moted ::

nightbird je izjavil:

nihče nima nič za komentirati? :D

kakšno pa je splošno mennje o Logitech g105?


Čisto vredu tipkovnica. 18 makrotipk, tipka za izklop windowvs tipke je tudi priročna, osvetljitev je dobra, pravtako so tipke prevlečene s prijetno prevleko in daje nek malo bolj kakovosten občutek.
Vsekakor ni napačen nakup , jaz si jo lastim in nimam kaj rečti proti njej.Za ta denar je dobra in ne razočara. Le vedeti moraš kaj rabiš in zakaj rabiš.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

nightbird ::

PARTyZAN je izjavil:

Za takšno ceno ne bi kupil ne-mehanske tipkovnice.


hmm, kje pa lahko dobiš za 50€ mehansko tipkovnico?

Janac ::

Katero osvetljeno tipkovnico do 20eur priporocate.

nightbird ::

Pro_moted je izjavil:

nightbird je izjavil:

nihče nima nič za komentirati? :D

kakšno pa je splošno mennje o Logitech g105?


Čisto vredu tipkovnica. 18 makrotipk, tipka za izklop windowvs tipke je tudi priročna, osvetljitev je dobra, pravtako so tipke prevlečene s prijetno prevleko in daje nek malo bolj kakovosten občutek.
Vsekakor ni napačen nakup , jaz si jo lastim in nimam kaj rečti proti njej.Za ta denar je dobra in ne razočara. Le vedeti moraš kaj rabiš in zakaj rabiš.


hvala za ta feedback :D

PARTyZAN ::

Lycosa in G110 sta skoraj 80€. To je že blizu ceni mehanske.

Zeratul ^^ ::

G510 in G19 sta zakon pa čeprav nista mehanski ;)
#yolo

54j0 ::

Če želiš solidno osvetljeno tipkovnico, je g110 dobra izbira. Če želiš mehansko tipkovnico in ti ni mar za osvetlitev, je tu Black Widow. Tipkovnici imata podobno ceno, med 70 in 80 €. Kombinacija obeh, ki je cca. 50€ dražja, je Black Widow ultimate.

Malo sem gledal in je zelo majhna izbira mehanskih tipkovnic pri nas, ali pa sem štorasto iskal. Edina mehanska, ki sem jo še odkril, je od steelseries (pozabil, kateri model) in je popolnoma "gola" (brez osvetlitve, makrojev, usb,...). Je kdo na našem trgu odkril še kakšen drug model?

@janac: kupi tipkovnico za 15€ in naglavno svetilko za 5€. Za 5€ več pa tole, i guess http://www.tehnox.si/racunalniske-kompo...

spirit ::

Lastil si je nism sem pa tipkal po njej in če bi kupoval tipkovnico z visokimi tipkami pa ne bi hotel dati denarja za BW, bi za 60€ sicer res vzel G105, ker druge za ta denar res ni, bi se pa morda malo stegnil za Anansijem, ki ima malenkost boljši občutek tipkanja in osvetlitev v celotnem barvnem spektru, ni sicer mehanska ampak meni je bila vredu, sem nekaj časa celo razmišlajal o nakupu, je pa cenovno nekje podobno kot BW brez osvetlitve.

nightbird ::

torej danes sem prejel g105 :) s tipkovnico sem zaenkrat kar zadovoljen ;) sicer se še moram na ene par stvari navaditi in jo dejansko stestirati v gamingu :) za 47€ kolko me je vse skup prišlo je kar dober deal se mi zdi.

drgače pa ja PARTyZAN cena lycose je že blizu osnovnega modela black widow, vendar sem želel nekaj z osvetlitvijo in potem mehanska tipkovnica z osvetlitvijo pa že pride krepko čez budgez. moram si pustiti malo fore, da naslednjič kupim kaj bolj TOP :)

lp

Zeratul ^^ ::

Meni je BW všeč...Ampak nima osvetlitve...BW Ultimate je pa predraga (skoraj dvojna cena !)...
#yolo

Assass1n ::

Lycosa je meni super, kupil včeraj zaenkrat zelo zadovoljen. Nisem nek gamer, samo mi design potegne 8-)
Mogoče je malo moteč US enter, ker nisem navajen, pa manjko čšž, samo imam na laptopu nemško pa sem se že tam navadil.
Dober nakup skratka, Lp
PS: Prišel sem iz "cherry" za jurja dva tako da se ve kok se na tipkovnice spoznam
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Assass1n ()

3man ::

P.s.
Mogoče boljše od te cherry ne boš več imel, kljub temu, da je nemehanska ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvetljena tipkovnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619579 (901) bajsibajsi
»

Katera tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
305735 (2241) Pat_MaGroin
»

Tipkovnica z osvetljitvijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
213508 (3054) integral15
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16047679 (42289) LordPero
»

Osvetljena tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
4715068 (13755) aJPOD

Več podobnih tem