» »

Of things to come...

Of things to come...

guest #44 ::



Sam opažam, da zadnje nekaj let se je izjemno povečalo število prireditev, kjer moški igrajo vlogo "estetskih entertainerjev". Lahko rečemo temu, da prodirajo na dosedaj izključno žensko domeno.

Vsekakor super obdobje za vse geje, ženske in biseksualce.
  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> Lahko rečemo temu, da prodirajo na dosedaj izključno žensko domeno.

Prvič po antiki, če si zelo slabo spremljal zgodovino srednjega veka.

Yugos ::

Ja modo že kontrolirajo geji, če pridejo še v vse klturne in državne domene bodo vsilili kult moškega...

Lion29 ::

matr mi je smešno, res... ko se moski malo razkaže, pokaže svoje telo, je že takoj gej...

povsod opažam take kometarje... prav smešno, kako so nekateri zafrustrirani s svojo moškostjo
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Lahko rečemo temu, da prodirajo na dosedaj izključno žensko domeno.

Prvič po antiki, če si zelo slabo spremljal zgodovino srednjega veka.


Jp, res je. Prvič po (zelo kratkem) obdobju v antični grčiji.

Lion29 je izjavil:

matr mi je smešno, res... ko se moski malo razkaže, pokaže svoje telo, je že takoj gej...

povsod opažam take kometarje... prav smešno, kako so nekateri zafrustrirani s svojo moškostjo


Upam, da ne misliš na mene. Ne trdim, da so vsi goraj geji.

Trdim le, da bo za ženske, geje in bi-je izredno lepo obdobje napram preteklim.

jype ::

jverne> Jp, res je. Prvič po (zelo kratkem) obdobju v antični grčiji.

Sine, ne ga lomt, no. Zdrave možate postave so v modi poslednjih 3000 let in razen izjemnih, običajno versko pogojenih družbenih oblik (ki so sicer velik del tega časa držale primat) nikjer ne vidim nobenega skrivanja podobe moških teles za zabavo takšne ali drugačne vrste.

A si že kdaj videl oblečene boksarje ali rokoborce? Menda ja ne misliš, da gre za šport?

kr1ženska ::

guest #44 je izjavil:



Sam opažam, da zadnje nekaj let se je izjemno povečalo število prireditev, kjer moški igrajo vlogo "estetskih entertainerjev". Lahko rečemo temu, da prodirajo na dosedaj izključno žensko domeno.

Vsekakor super obdobje za vse geje, ženske in biseksualce.


Yeah baby! 8-) Je bil že čas. like it!:P

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Jp, res je. Prvič po (zelo kratkem) obdobju v antični grčiji.

Sine, ne ga lomt, no. Zdrave možate postave so v modi poslednjih 3000 let in razen izjemnih, običajno versko pogojenih družbenih oblik (ki so sicer velik del tega časa držale primat) nikjer ne vidim nobenega skrivanja podobe moških teles za zabavo takšne ali drugačne vrste.

A si že kdaj videl oblečene boksarje ali rokoborce? Menda ja ne misliš, da gre za šport?


Gre za drugi tip razkazovanja kolikor jaz razumem.

Če bokser kaže mišice, so slednje posledica nekega drugega dela. Tile fantiči zgoraj kažejo mišice zgolj zato, da kažejo.
Zame je to manj respektabilen odnos...ima manjšo dodano vrednost.

Stari grki so lepoto običajno povezovali še z nečim drugim. Olimpijski tekmovalci, čeprav nagi so morali pokazat še marsikaj razen izrazitih mišic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

ShowDown ::

Ne me narobe razumet, nimam nič proti gejem, spoštujem njihov way of life, ampak ta video je totally f***ing gay.

Lion29 ::

ShowDown je izjavil:

Ne me narobe razumet, nimam nič proti gejem, spoštujem njihov way of life, ampak ta video je totally f***ing gay.



HAHA kjer bulshit :D

in zakaj je to gay, btw?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

jype ::

jverne> Zame je to manj respektabilen odnos...ima manjšo dodano vrednost.

Abejžno :) A boksarji v resnici to počnejo zato, da bi bili _manj_ všeč dekletom? Seveda ne. Gre za popolnoma isto reč, le da so ti fantje iz videa sposobni reč tudi dobro prodati.

jverne> Stari grki so lepoto običajno povezovali še z nečim drugim. Olimpijski tekmovalci, čeprav nagi so morali pokazat še marsikaj razen izrazitih mišic.

Ja, saj jaz tudi lahko pokažem še marsikaj razen mišic, pa to ne pomeni, da večine deklet ne impresionira ravno postava.

Lion29> in zakaj je to gay, btw?

Ker ga ščemi pri dimljah :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Lion29 ::

jype je izjavil:

Ker ga ščemi pri dimljah :)



LOOOOOOOOOOL, you made my weekend ;)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Zame je to manj respektabilen odnos...ima manjšo dodano vrednost.

Abejžno :) A boksarji v resnici to počnejo zato, da bi bili _manj_ všeč dekletom? Seveda ne. Gre za popolnoma isto reč, le da so ti fantje iz videa sposobni reč tudi dobro prodati.

jverne> Stari grki so lepoto običajno povezovali še z nečim drugim. Olimpijski tekmovalci, čeprav nagi so morali pokazat še marsikaj razen izrazitih mišic.

Ja, saj jaz tudi lahko pokažem še marsikaj razen mišic, pa to ne pomeni, da večine deklet ne impresionira ravno postava.

Lion29> in zakaj je to gay, btw?

Ker ga ščemi pri dimljah :)


Sorry, zame ima to manjšo dodano vrednost. Boksarji se udejstvujejo v neki aktivnosti, ki jim prinese vse in še več kar lahko prinese tistim zgoraj.

O privabljanju žensk pa nisem nič omenil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> O privabljanju žensk pa nisem nič omenil.

Ampak to je industrija, ki se ji posvečajo tistile v videu - zelo direktno.

jverne> Sorry, zame ima to manjšo dodano vrednost.

Ampak ti nisi ciljna skupina. Tudi meni je tista pevka bolj všeč brez ometa, namaza al kako se že imenuje tisto, kar si namalajo na obraz, pa se očitno bolje prodaja, če se prodaja raji, ta jo pa raje kupi, če je namazana. Glede tega ne moreš ničesar drugega, kot da se sprijazniš - lahko pa seveda sem in tja potrolaš, da se počutijo bedasto in so jezni in cepetajo, za osebno zabavo.

ShowDown ::

Lion29 je izjavil:

ShowDown je izjavil:

Ne me narobe razumet, nimam nič proti gejem, spoštujem njihov way of life, ampak ta video je totally f***ing gay.



HAHA kjer bulshit :D

in zakaj je to gay, btw?


Ker imajo fantje v videu zelo gej poteze in na sploh dajejo tisti gay wibe. Ni point v njihovih telesih (respect s tega stališča), ampak v kretnjah in mimiki.

jype ::

Če bi tko muval kot jaz, bi kr1ženska napisala, da so čudni.

Lion29 ::

ShowDown je izjavil:

Lion29 je izjavil:

ShowDown je izjavil:

Ne me narobe razumet, nimam nič proti gejem, spoštujem njihov way of life, ampak ta video je totally f***ing gay.



HAHA kjer bulshit :D

in zakaj je to gay, btw?


Ker imajo fantje v videu zelo gej poteze in na sploh dajejo tisti gay wibe. Ni point v njihovih telesih (respect s tega stališča), ampak v kretnjah in mimiki.


the man is getting the gay vibe... good for you!
Founder and CTO @ Article-Factory.ai


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Beauty and the Beast/Lepotica in zver (2017, Disney)

Oddelek: Sedem umetnosti
477764 (6642) D3m
»

kje brijejo moške brade???

Oddelek: Loža
4218651 (14482) Cervantes
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11532778 (20499) maco-maco
»

Fresh new beginning in Slovenia (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11922286 (18247) Ramon dekers

Več podobnih tem