» »

DC čevlji - MODEL?

DC čevlji - MODEL?

krOOokO ::

Mogoče kdo ve, kateri model je to?

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

freesty ::

krOOokO ::

Hvala za odgovor, so podobne, vendar so drugačne oblike in barve, in mi niti niso všeč. Ve kdo kje bi lahko dobil točno take, kot so na sliki?

CrustyDOD ::

Model naj bi bil: DC Pure Ken Block
Čeprov zgleda da je tole star model tako da ga boš težko kje dobil.. Maš pa novejše verzije..

krOOokO ::

Aha, hvala.
Samo za info, tista stran, ki jo je linkal freesty je izjemno dobra, neverjetna ponudba in izjemno ugodno, poština za v Avstrijo ali Italijo je 10€, v Slovenijo na žalost 20€. Imajo recimo čevlje, ki bodo pri nas v ponudbi čez pol leta, cena pa je zagotovo vsaj 30€ cenejša.. Tko da ja, straj je res super, PRIPOROČAM sam že izbiram stvari hehe.

Vprašal pa bi, kako se merijo številke hlač (30,32 itd.)?
Recimo http://www.routeone.co.uk/Store/Clothin...!GBP49/product-is-62031

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

freesty ::

Nič na pamet kupovat, kar se cot tiče. Usaj jaz nebi. Pejt raj v madness ali podobno trgovino in vprašaj za isti model, mogoče prejšna serija pa sprobaj potem pa naroči :))

blackbfm ::

DC superge ima obsešn

Poglej še na bluetomato, to je avstrijska trgovina, dostkrat imajo kakšne akcije, pozimi je bila zastonj poštnina
http://www.blue-tomato.com

Kar se pa hlač tiče pa res ne na blef, ker se cifre znajo razlikovat glede na model in kroj.

whitefish ::

Take imam jaz :) Sem jih za 130e kupil v obsešnu,pa zgleda da jih nimajo več...

;-) ::

Tisti ki nosite DC čevlje...

Jaz imam drugače št. 42, DC moram imeti 44 ali 45 da so mi prav, a so vsi tako mali ? Bojim se zajebat in napačno številko naročit

blackbfm ::

Če gledaš v madnessu oz. obsešnu so superge ki jih tržijo nekako tam tam po cifrah. Če pa primerjaš z nekimi noname supergami potem pa možno da so večja odstopanja. Tako da koliko imaš ti drugače cifro, je čist relativen pojem. Če se bojiš zajebat jih pejt raje probat nekam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup oblačil preko spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5239797 (3562) balluf
»

Monster Energy (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6316560 (9530) Starcraft||
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819259 (16613) RejZoR
»

Sončna očala OAKLEY

Oddelek: Loža
229259 (7795) Hardstyle

Več podobnih tem