» »

Pisava CE in Corel 11

Pisava CE in Corel 11

boumzie ::

Kako je s pisavami CE (Times New Roman CE ali Arial CE itd.) pri Corelu 11?
Ali jih preprosto več ni!?

darh ::

meni corel 11 avtomatsko preklopi na angleško tipkovnico - neč jasno...
Excuses are useless! Results are priceless!

kuglvinkl ::

To je tudi mene begalo. No, v ver. 10 nekje v Options disejblaš nekje, da ti avtomatično spremeni jezik (kje točno se ne spomnim več). Lahko pa to narediš po drvarsko in si zbrišeš ven Eng Keyboard.
Your focus determines your reallity

darh ::

ENG kybrd jest taprvo na sveže inštaliranih winsih odstranim... njah njah... pa ni to to..
Excuses are useless! Results are priceless!

darh ::

HELP rula... :8) :\



1. Select the text.
2. Click Text Writing tools Language.
3. Choose a language.
(c) 2002 Corel Corporation. All rights reserved.
Excuses are useless! Results are priceless!

reber ::

kar se tiče tipkovnice in jezika, je potrebno iz spiska izbrati slovenian in potrditi kot default, potem je v redu. Enako je pri CorelDraw10 in CorelDraw11.

Mene pa zanima naslednje: ikone od datotek cdr in cpt so v raziskovalcu videti čudne pri corel-11 in so kakor nekakšen predogled dokumenta. Če sem izklopil asociate v corel in datoteke asociiral v windows je bila ikona za vse cdr ali cpt enaka, vendar se potem pojavijo težave pri odpiranju datoteke z dvoklikom datoteke v raziskovalcu, ker javlja erorr opening file. Če pa so datoteke asociirane iz corela pa zažene normalno z dvoklikom, vendar pa so potem ikonce v raziskovalcu trapaste. Ali kdo ve rešitev. Pri CorelDraw10 so bile ikone za vse datoteke enake in ni bilo teh težav. Pa tudi ikone so bile malo lepše in razločne. Ali obstaja možnost izbire ikon ki bodo prikazane tako kot imajo nekateri programi npr winamp in še nekateri.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"masovna" pretvorba CorelDraw verzije 17 na 16?

Oddelek: Programska oprema
10888 (634) SeMiNeSanja
»

Pregledovalnik corel draw datotek (*.cdr)

Oddelek: Programska oprema
72122 (2024) JacqueS
»

Photoshop - tiskarna!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
153879 (3580) lonz
»

RAČUNALNIK RoLAN EXTREME CORE 2 DUO E6600 2,4 GHz/2GB/320GB/DVD-RW/8800GTS 320MB???

Oddelek: Kaj kupiti
132091 (1721) opeter
»

Photoshop -> Corel?

Oddelek: Programska oprema
182332 (2102) ali3n

Več podobnih tem