» »

Tablice do 200€

Tablice do 200€

tt2 ::

Torej, a pripravlja katera firma 10 incno tablico, ki bo stala tam okoli 200€. Vem, da bo google izdal zdaj v nekaj tednih svojo tablico (asus), ampak bo ta tablica le 7 incna, kar pa mi je enostavno premajhno.

Yossarian ::

To tudi mene zanima (tista večja tablica). Zahteve:

- surfanje po internetu
- gledanje filmov (720p brez zatikanja, drugače vsaj divx, branje srt podnapisov)
- HDMI izhod za priklop na TV za gledanje filmov
- USB vhod za nalaganje filmov
- čimveč GB
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

floyd1 ::

kitajske tablice 10"
Kateri tablični računalnik mi priporočate?

Jaz bom vsekakor še malo počakal, ali pa za letos celo vzel tisto Večerovo "revščino" za 5 EUR na mesec ob Večer naročnini. Toliko, da ima deca za risanke gledat po poti na morje. Pa da lahko ata in mama malo po netu pobrskata in kak film pogledata ;). Potem pa naslednje leto v pravi nakup, ko bo izbira še večja in bom dejansko za normalen denar dobil nekaj, kar ima čisto vse iz moje zgoraj omenjene "wish liste".

Drugače sem našel to, a še nisem uspel testov pregledat. Zgleda pa, da ima vse, kar imajo veliki, razen GPS-a in bluetootha, kar pa je pri teh novih IPS kitajskih tablicah že kar stalnica.

knesz ::

floyd1 je izjavil:

kitajske tablice 10"
Kateri tablični računalnik mi priporočate?

Jaz bom vsekakor še malo počakal, ali pa za letos celo vzel tisto Večerovo "revščino" za 5 EUR na mesec ob Večer naročnini. Toliko, da ima deca za risanke gledat po poti na morje. Pa da lahko ata in mama malo po netu pobrskata in kak film pogledata ;). Potem pa naslednje leto v pravi nakup, ko bo izbira še večja in bom dejansko za normalen denar dobil nekaj, kar ima čisto vse iz moje zgoraj omenjene "wish liste".

Drugače sem našel to, a še nisem uspel testov pregledat. Zgleda pa, da ima vse, kar imajo veliki, razen GPS-a in bluetootha, kar pa je pri teh novih IPS kitajskih tablicah že kar stalnica.

Kot sem na brzino pogledal, nima google marketa (playstore), temveč nek lasten App Store.
Takim tablicam bi se jaz izogibal.
jaz sem si takoj ob izidu nabavil tole (iz francije prek anglije v slo) in je vredna denarja. Siver je ohišje dokaj "mehko", ampak po nabavi etuija, je tudi ta problem izginil :)
Sem si pa dodatno nabavil še 3G ključ, ki deluje tudi na PC-jih.
p.s.:
Link sem prilepil prvi, ki ga je google našel.

floyd1 ::

Točno, da nima, sem le na hitro gledal in ... spregledal. Hvala za opozorilo.

Danes je situacija taka, da če že dam nekaj čez 200 EUR za tablico, potem mi je IPS zaslon v vrhu zahtev. Seveda pa vsekakor tudi Googlov market. Tovarniško ali "nachbau ;)".

knesz ::

floyd1 je izjavil:

Točno, da nima, sem le na hitro gledal in ... spregledal. Hvala za opozorilo.

Danes je situacija taka, da če že dam nekaj čez 200 EUR za tablico, potem mi je IPS zaslon v vrhu zahtev. Seveda pa vsekakor tudi Googlov market. Tovarniško ali "nachbau ;)".

No, tehnologija je šla naprej, ampak oktobra lani, ko sem jaz to nabavljal, je bila za tako ceno "best buy" :)
Bom moral spet malo osvežiti, kaj ponuja trg v tem segmentu :)

medenko ::

Zakaj tok tem o tablicah?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tablični računalnik mi priporočate?

Oddelek: Pomoč in nasveti
3214033 (3752) don-d
»

Poceni tablica za Skype (ali kaj podobnega)

Oddelek: Kaj kupiti
61497 (1345) andromedar
»

Popravilo Laptop LCD ekrana

Oddelek: Strojna oprema
152192 (2058) zuz3k
»

Kater tablični kupit ?

Oddelek: Kaj kupiti
111716 (1244) miller31

Več podobnih tem