» »

Email in password

Email in password

rap3r ::

Mam en problem in sicr ko sem uporabljaj increfimail me je skoz sprašvou za password in tud če sm utipku tapravga in dou klukco pr remember password me je skoz sprašvou.In mi je dopizdil in sm prešaltu na outlook pri čemer je isto!To pa se predusem dogaja sam na mailu rap3r@email.si!!!Sm pisu administratorju njihovmu pa nč odpisu, fora je če grem na stran www.email.si mi pa vedno prime.Ma kdo kkšn podobn problem al pa usaj idejo kaj bi blo lahk narobe?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Hux ::

Vcasih se zgodi to samo ne prevec pogosto. Mas mogoce zabasan accaunt?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

rap3r ::

Nop mam 40 mailov notr ubistvu nč prej sm jih meu okol 200!Sm zbrisu ne nujne!Sam nevem zakaj sam pr email.si
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Pizdarija kako noben ne ve no!Halo zdej mi je začeu pa morit k mam na arnesu tud mail da ni geslo pravo pa sigurn je!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Damjan Jagar ::

Občutljivost na VeLiKE in MaLE črke?

rap3r ::

Ej use živo sm že probu!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Mr.B ::

Probaj iti po IE "če ga uporabljaš" na tools"orodja" internet options"internet možnosti" Security "varnos" klikni defoult level in premakni na low ter seveda applay. Potem pa še na Privacy "ie6" in nastavi zasebnost na low. Oz cokies so lahko težava. Recimo če dam jaz privacy na high se ne moram logerati v Slo-tech in me kar naprej sprašuje po geslu. Lahko da je to težava tudi pri tebi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

rap3r ::

Ne sej on me ne sprašuje za geslo ker ga ni upisanga ampak ker je napačn!Pa ni ker istiga upišem na www.email.si pa je taprav ampak istiga!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri pošiljanu z Qutlook Expressom

Oddelek: Programska oprema
72625 (2555) BikeFan
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14217637 (14319) the_unborn
»

Kdo kaj svetuje

Oddelek: Operacijski sistemi
291506 (1279) bodom
»

e.mail spamer

Oddelek: Omrežja in internet
342782 (2270) Tr0n
»

email.si & OUTLOOK > ne pošilja

Oddelek: Omrežja in internet
132797 (2527) Bakunin

Več podobnih tem