» »

Popravilo super 8 kamere

Popravilo super 8 kamere

bodd ::

Pozdravljeni!

Pred časom sem pri pospravljanju našel staro dedkovo kamero super8, ki pa žal ne deluje... zanima me če kdo ve če pri nas to kdo popravlja?

Hvala za info

LP

Duhec ::

Povprašaj na 3A servis.
http://3a.si/3a-servis/

Trancedeejay ::

Škoda popravljanja.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Okapi ::

kamero super8, ki pa žal ne deluje
In kaj bi z njo, če bi delovala? To veš, da 5 minutna kaseta stane okoli 25 evrov, kakovost slike je pa slabša, kot če snemaš s telefonom?

O.

bodd ::

3A mi je zadnja izbira, ker imam z njimi zelo slabe izkušnje... načeloma imam dve HD kamere, to pa sem našel pa bi jo imel bolj za igračkanje...

kurjač ::

Kaseto ne moreš kupit nikjer več.
Nanjo lahko posnameš do 3 minute, če imaš na kameri nastavljeno na 18 fps. Razvijanje teh kaset na kolute ni več možno že kakih 20 let.
Dedkova kamera nima neke vrednosti in se ne splača popravljat ker je za danes popolnoma neuporabna. Morda najdeš kak film na kolutu in ga predvajš na kakem še delujočem projektorju.

Blinder ::

ima kdo kako hi8 kamero naprodaj ali pa za dat v najem? rabim za digitalizirat stare hi8 kasete
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Okapi ::

Kaseto ne moreš kupit nikjer več. ... Razvijanje teh kaset na kolute ni več možno že kakih 20 let.
To sicer ne drži, je pa drago in namenjeno samo fanatičnim zaljubljencem v analogni format.

Če pa koga zanima, prodam super8 kaseto Agfa (s potečenim rokom) za 5 evrov.;)

O.

kurjač ::

Okapi imaš kak naslov?
Imam dve kaseti posneti pred več kot 15-imi leti. Verjetno so posnete kasete fuč..... Takrat sem pri lokalnem foto marketu iskal nekoga, ki bi znal to razvit, vendar sem naletel na negativen odgovor. Ne boš verjel tudi jaz imam še dve zapakirani sam niso naprodaj

Agfa, Revue

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Okapi ::

mat xxl ::

Presname vam to na DVD videoteka Ruski car v Ljubljani, ni sicer poceni ni pa nevem kako drago.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hi8 kasete na dvd ali disk ?

Oddelek: Strojna oprema
6890 (772) #000000
»

Kako stare kasete digitalizirati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5316184 (10352) BorutK-73
»

8 mm film

Oddelek: Zvok in slika
121789 (1616) urban99
»

NV-GS11 frame dropi???

Oddelek: Zvok in slika
171320 (1164) Caligula
»

Stari filmi!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51357 (1222) jabba

Več podobnih tem