» »

Zračna blazina

Zračna blazina

Mercier ::

Ko bom velik, bom imel vodno posteljo. Zaenkrat pa me zanima, če bi se mogoče splačalo uporabiti zrčno "vzmetnico"? Imam v mislih ono iz televizijske prodaje. (saj veste katero mislim, ne?) No, ker pa vsi vemo, da je roba tam jako sumljive kakovosti, me zanimajo vaše morebitne izkušnje s to zadevo. In seveda mnenje, če bi se dalo to uporabit namesto navadnega jogija.

Moje izkušnje - na trajektu sem zjutraj vstal s klopi podhlajen, malo moker, polomljen in nekaj metrov stran videl tipa spat ko zaklanga (pa še tist neumn zadovoljni izraz obraza je mel (kot da bi spal :D )), v spalki na taki blazini.
Takrat se mi je tole zdela dobra stvar. Ampak za redno uporabo? Pa še vsi normalni ljudje spijo na normalnih blazinah... :\


PS
Če ima kdo kaj izkušenj z izdelavo kovinske postelje (krom, aluminij, karkoli) naj se javi. :D

||_^_|| ::

ta blazina prou rula sam nevem če bi bla glih za vsak dan.

Trubadur ::

Jz mam podobno doma pa mi gre na k**** k ni ravna
Berite Thomasa!

mirage ::

Pa, če se trajekt potopi lahko plavaš na njej. :D

Xplicit ::

ce gres na camping al pa kej tazga, je definitivno dobr met tako blazino sabo, sam more pa bit kvalitetnejsa, ker cene se vs zalezan zjutri zbudis, pa te vse boli.

ps-zakaj nisi tko potih unmu prebodu blazne, ce se je mel prevec fajn?>:D

City ::

Saša jest ti zelo svetujem, da kupi tisto zračno blazino, uresničile se ti bodo sanje, napolniš jo z vodo in imaš dvoje v enem......coooool :D :D

sketch ::

Zračne blazine niso cool, ker so preveč podajne... vsaj zame, ampak jaz tudi ne prenešam vodnih postelj, tako da se ne preveč ozirat.

Mislim, popolnoma drugačen filing je - vsak gib, ki ga narediš, povzroči tresljaje in spremembe. Not for me <.<

lp
s.
Adapt and overcome.

km- ::

Moj kolega jo ma in ko smo po zurki to napihnli je zgledalo super tudi materjal mi je vsec, seveda pa na temu ne mores vsak dan spat.. uglavnem v 2 - 3 urah se je blazi pocasi praznla pa dvomim da bi kaj on naredu, tko da mislim da niso kvalitetne...

ToniT ::

Jaz imam tako blazino že nekaj let. Kupil sem jo še pred reklamami, tako da ne vem, če je ista kvaliteta. Uporabljam jo za kampiranje in za goste ter moram reči, da je odlična. Za vsakodnevno uporabo pa ne vem. Malo je neravna, čeprav je to daleč najboljša zračna blazina. Ne smeš pa spati na robu - tam se preveč poda.

TylerDurden ::

Tista blazina je ql. Jo imam sam in še en kolega, nekaj časa (4 mesece) je nadomeščala tudi posteljo, pa mi ni nič manjkalo. Samo dost mora bit napihnjena.

Let\'s make some soap ...

the_unborn ::

jst pa ne morem spat na zracni blazini ker je pretrda in se ne ulega po hrbtenici...zato uporabljam vzmetnico dormeo:D

IR Babun ::

K so pr frendu na žurki trije spal gor, je bla zjutrj čist prazna, pa še fila se ful dolg (s tisto pump), na reklam pa reče, da se nafila v minuti
SCREW THE GOVERNMENT

Mercier ::

Tnx za mnenja. Ne bo dobro tole. Bomo ostali na klasiki.

Eh, ziher mi vodna niti ne bi bila všeč. :D

Loki ::

nasvet tedna:
ne kupovat stvari iz reklam.

ce ze hocete tako blazino (tudi jaz sem spal na eni nekaj let nazaj in moram reci, da je dobro - bolje kot na trdih tleh), jo pejte kupit v eno ZARESNO trgovino z kako alpinisticno, (...) opremo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104496 (9210) Vanadium
»

Napihljiva blazina/postelja

Oddelek: Loža
51604 (1304) slott
»

Napihljiva pojstelja za dva

Oddelek: Loža
62146 (1862) dexterboy
»

Hrbteničarji, ima kdo vodno posteljo?

Oddelek: Loža
73826 (3557) BigWhale
»

Naprava za merjenje sevanja

Oddelek: Loža
287380 (6749) DOOM_er

Več podobnih tem