» »

popravilo laptopa bigbang

popravilo laptopa bigbang

fanny ::

Živjo!

Pred manj kot tremi leti sem kupila v Bigbangu laptopa ( znamke Dell, cena je bila takrat okoli 1000€ ) + doplačala sem tisto njihovo dodatno garancijo "se zgodi". No zadnje par dni se mi je začel laptop toliko segrevati, da mi je na desni strani od vročine odstopila plastika. Problem pa imam v tem, da zaradi selitve ne najdem nobenih papirjev. Mogoče veste, če imajo oni kakšne informacije o kupcu shranjene v računalniku, glede na to, da sem kupila laptop na obroke? Ali je vseeno, če nekomu dam da mi to popravi?

Vsem hvala za odgovor..

Janac ::

seveda, po zakonu morjao imeti vse razune zadnjih 10 let v racunalniku shranjene

RejZoR ::

Folku se sploh ne da več pravilnos pravljat dokumentacije Lenoba pa taka...
Če veš kdaj točno si ga kupil ti bojo mogoče šli na roko in poiskali račun ampak za Se Zgodi pa ni tko enostavno ker en in glavni izvod dobi samo stranka, drugi del je zgolj zaveden, da je bilo to kupljeno.
Prosi jih če ti naredijo duplikat, čeprav ni tko enostavno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

Če pa ne gre, pa daš narazn laptop namažeš nanov termalno pasto in spihaš prah, pa bo delo ko urca naprej ;)
#brezpodpisa

fanny ::

Ja res je samo moja krivda, da ne najdem papirjev.. Nek vem da so, samo ne vem kje =D bom prosila, če mi lahko grejo kj na roko, samo vprašanje koliko jim bo v interesu..

RejZoR ::

Če probaš z zelo prijaznim pristopom se prodajalci načeloma potrudijo glede marsičesa...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HOME MEDIA NETWORK

Oddelek: Omrežja in internet
51036 (902) dj_uro
»

nakup avtomobila kredit leasing ipd..

Oddelek: Na cesti
2222823 (21752) Spajky
»

Bigbang in njihovo obnašanje in dobavni roki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527143 (4747) Zheegec
»

Pralni prašek

Oddelek: Loža
213515 (3163) BigWhale

Več podobnih tem