» »

Battle.net račun

Battle.net račun

m2510k ::

Prosim, ne me križat, ampak po desetih letih sem si spet zaželel igrat igro (Diablo 3), pa očitno potrebujem battle.net račun s plačano verzijo, v "sposojeno" se brez tega ne da logirat. Je torej edina možnost nakup igre ali se da do nje dostopat prek "sposojenega" računa? :P

Good Guy ::

Če boš tak račun kupu, te lahko benajo skupaj z vsemi igrami, ki jih imaš gor.

Kupiš D3 ustvariš račun in igraš.

Lahko pa prosiš za guest pass pa igraš špil z omejitvami, če ti špil potegne ga kupiš in aktiviraš.

ABX ::

Če je to tvoj kolega lahko mirne duše si sposojaš account. Edino bodi na vezi z njim da se ne logirate gor istočasno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

m2510k ::

OK, hvala, bom potem kupil original.

Samo ne razumem, zakaj se potem ljudje trudijo s t*rrenti in podobnim, če jim nič ne koristijo? Res sem čisto ven iz igričarske scene. :D

Good Guy ::

m2510k je izjavil:

OK, hvala, bom potem kupil original.

Samo ne razumem, zakaj se potem ljudje trudijo s t*rrenti in podobnim, če jim nič ne koristijo? Res sem čisto ven iz igričarske scene. :D



S torrenti ni nič narobe dokler pretakaš špil, ki si ga dejansko kupu in ga lovdaš preko torrentov samo zaradi tega, ker gre hitreje kot pa preko uradnega download klienta.

mihec87 ::

m2510k je izjavil:

OK, hvala, bom potem kupil original.

Samo ne razumem, zakaj se potem ljudje trudijo s t*rrenti in podobnim, če jim nič ne koristijo? Res sem čisto ven iz igričarske scene. :D


Odvisno od zasčite igrce...Blizzard je pač zadevo kar doteral..



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899151530 (3212) Furbo
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406123 (2954) Kumbaja
»

Dobre old school avanture?

Oddelek: Igre
484344 (2757) MATiCEK
»

Dober Singleplayer campain FPS špil?

Oddelek: Igre
354403 (3577) Bor H
»

Black inu White

Oddelek: Novice / Igre
71888 (1888) MaverickT

Več podobnih tem