» »

Pošiljanje SMS sporočil.

Pošiljanje SMS sporočil.

Elemen_T ::

Torej, če je kak strokovnjak tukaj, bolj podkovan v Perlu in telekomunkacijah me zanima kaj se zgodi s SMS sporočili ki so iz interneta poslani v večjih količinah...npr., da 20 ljudi naenkrat pošlje SMS sporočilo iz istega servisa, ali so odposlani vsi, ali mobitel(simobil) vse skupaj šteje za SPAM?...folku bi namreč rad zagotovil da bo sporočilo poslano nedovisno od mene in v mojem primeru 100%, pa ne morem, ker ne vem kako je s tem. Mobitel pa mi tudi na vprašanje al noče al ne ve odgovorit.

Lep pozdrav!

Tjulenj ::

mobitel vse nad 10 sporocil uzame kot spam in ti prijazno zaracuna SMS postarja, ce zelis zadevo izvajati. vprasanje je samo, v kaksnih intervalih lahko posiljas teh 10 sporocil, to pa najbrz ve samo mobitel

AlchemY ::

pred dnevi sem poslal dva SMS-a isti osebi, skoraj istocasno, par sekund razlike. zanimivo je to, da je prvega dobila takoj, drugega pa okoli 3 ponoci oziroma cez 12 ur, potem me pa drug dan napada zakaj ji sredi noci posiljam SMS-e :D

Tomi ::

To še ni nič.. Meni je zadnjič nekdo poslal message v sredo opoldne, dobil pa sem za v petek ob petih zjutraj..
Tudi drugače se mi dogaja, da je preusmerjena pošta z email.si včasih tudi do štiri dni stara...
Bom pa vprašal enega znanca, ki dela na Mobitelu, pa upam, da mi bo povedal..
metrodusa.blogspot.com

mojsterpeter ::

mobitelu se jebe za te sms-e z neta zato ker to ni komercialna storitev (keine geld) pa to zadevo načrtno bremzajo - točno tko je men povedu kolega z Mobitela...
ill communication

dizel ::

Bo kr držal, sam to je šele od novega leta naprej. Pred novim letom je VSAK sms, ki sem ga s kompjuterja poslal, kadarkoli, prišel v roku 10 sekund, zmeri, po novem letu, po tistih kolapsih njihovih strežnikov, je pa vse skup za en drek, sms potuje ponavad 1-2 dni....;((

PaJo ::

Ja no.. Dogajajo se tudi cudezi in poslan SMS pride v roku parih sekund, samo se to se pogosto zrusi;(

Drugace pa bo potrebno najdit kaksnega drugega operaterja ki bi posiljav sms-je in to ne preko mobitelovega gatwaya amapk preko svoje telfonske stevilke. To bi bil pravi luxus, samo kaj ko to stane;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

Sam kaj, ko taki cudezi niso ravno pogosti.
I left my wallet in El Segundo

ahac ::

Važn da na 040 vse dela! :D:))8-)

asteroidk ::

hm a gdo ve kok bi blo treba mobitelu placat ce bi mu sms service da bi smse dobival userji na mobitel
(cca 1-2 SMS doloceni sebi na dan ... oseb bi pa blo aka 100-500) ?:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

PaJo ::

Mislim da bi tebi kaj takega prislo v pustev: Mobitel Postar
Samo sranje je ko si Mobitel to kar lepo racuna;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214636 (4078) adrian007
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424731 (4064) CaqKa
»

Čudno sms vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
143207 (2932) aljazh
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323373 (2609) njok

Več podobnih tem