» »

Najcenejši najem kombija na Štajerskem

Najcenejši najem kombija na Štajerskem

Kurzweil ::

Torej iščem najcenejši najem kombija v Štajerski regiji, še raje spodnji Štajerski (širša okolica Celja). Ki pa mora imet sedežev 8+1. po možnosti še vinjeto, razumno porabo goriva, klimo in vse kar se šteje pod udobno vožnjo, ki pa bi ga lahko najel za nekje 5 dni v začetku junija.

Precej sem brskal na spletni strani najel.bi, a sem prepričan in tudi dejansko je tako, da vsak pozna koga, ki ima kombi za posojo in ni naprimer vpisan na tej spletni strani.

Bi dal tole pod oglase, ampak dejansko je bolj odprta tema.
Hvala za ponudbe in nasvete, lahko tudi na ZS pišete.

Mesar ::

Najboljše, da malo pokličeš okoli pa vprašaš če ma kdo kaj. Kako renovejo kanto '92 dobiš za male pare, pa ne za sposojo ampak kr v lastništvo. Samo verjetno je boš moral z avtovleko spravit kraja.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

Kurzweil ::

No kombi letnik '92, kot sem prej napisal verjetno nima klime, druga stvar je, da rabim kombi za 5 dni in to izpravnega, ne pa da zamudim zaradi slednjega polovico dogajanja. Mesar, govorim o najemnini in kombija tudi nimam kam dat, tudi če bi ga kupil.

Bom pa vesel še kakšnega bolj resnega predloga oz. ponudbe, hvala

Mesar ::

Your turn to burn!

Kurzweil ::

Mesar, boljše da nebi nič pisal, očitno si vinjen.
V google znam napisati tudi sam, in zato sem še posebej povdaril, da sem temo odprl za tiste, ki niso nikjer na netu in jih morda kdo pozna kot poceni "jokerja iz rokava". Preveri jutri še enkrat svoja "2 posta" in se zamisli. Prosim za predloge ali morebitne ponudbe koga iz foruma in ne tvoje nebuloze.
...gremo naprej, poceni kombi, anyone?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugodno prevozno podjetje

Oddelek: Loža
161453 (918) radmannsdorf
»

Kavč trosed

Oddelek: Loža
235418 (4657) mat xxl
»

garantiran upload na optiki - T-2 ali telekom?

Oddelek: Omrežja in internet
254995 (4038) mojster_joni
»

Nakup rabljenega kombija. Dilema

Oddelek: Na cesti
71942 (1744) s7nf
»

Mi gremo pa ... v Bolgarijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815080 (12471) fosil

Več podobnih tem