» »

tipkovnica

tipkovnica

bjelakrez ::

katero tipkovnico uporabljate? zakaj?

Airskull ::

sem ponosen lastnik tele tipkovnice. Zakaj? ker je najboljsa na svetu. je ful carska za tipkanje pa se lepa je povrh. edina ovira je denar: samo se mi zdi da je vredna svojega denarja. aja cena je 16k sit.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

HardFu ::

Sam uporabljam Logitech Easy Internet Keyboard. Všeč mi je njena cena (5700 SIT, BoF), ter mehke tipke, zato jo priporočam vsakemu, ki ima rad mehke tipke :D
http://codeable.io

iso2000 ::

IBM na PS/2 iz leta 94, model iz leta 85. Mehanska tipkovnica, ki je praktično neuničljiva obenem pa omogoča izredno hitro in natančno tipkanje. Edina pomankljivost je njena glasnost - vsaj za nekatere. Leta 2000 je bila cena nove 26.500 Sit (za primerjavo: Logitech Cordless Desktop iTouch je takrat stal 24.871 Sit). Danes pa mislim, da ni več naprodaj. Nazadnje se je prodajala pod imenom IBM 101G Keyboard AT.

LP

Gejmer ::

Citriram Grim-a: sem ponosen lastnik tele tipkovnice. Zakaj? ker je najboljsa na svetu. je ful carska za tipkanje pa se lepa je povrh. edina ovira je denar: samo se mi zdi da je vredna svojega denarja. aja cena je 16k sit.

Jo imam.V mlacomu dal 10k.Najboljša tipkalnica zame.Aja sam mal se moras navadit kr je tipkovnica "prelomljena" na sredini. 0:)
Nanda yo?

LUCCA_BRASSI ::

KEYTRONIC Ergoforce (QWERTZ nabor) fino strma za večje roke
stabilna in zelo kvalitetne tipke +2l garancija=6200SIT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvetljena tipkovnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6110168 (1490) bajsibajsi
»

Nova tipkovnica - kaj in kje kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5213222 (10880) zhigatsey
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556230 (5075) deadbeef
»

nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
352838 (2281) snajper_SLO
»

Tipkovnica za 5 jurjev...

Oddelek: Kaj kupiti
171397 (1130) Boky

Več podobnih tem