» »

Izšel Galaxy S3, dobavljiv konec meseca

1 2
3
4

Keyser Soze ::

FlyingBee je izjavil:

ja, no, to si pa res subjektivno razlagaš, če te moti tudi na najnižji svetilnosti potem pa je to mogoče Apple faktor

Bullshit, pa Apple faktor. IMO je bolj zanikanje te "težave" Apple faktor.

Že iPhone v popolnoma zatemnjeni sobi lepo razsvetli zadevo. iPada si pa niti ne upam uporabit na standu z recimo iHome aplikacijo. Ker je skoraj isto, kot če bi imel prižgano nočno lučko. IPS je za en drek na tem področju. Edina pametna, preizkušena opcija je Amoled.
OM, F, G!

FlyingBee ::

jaz recimo na nastavitvi "0%" pri LG Optimusu 2xna IPS 4" ekranu nič ne razsvetljujem sobe in ne vem zakaj je 3,5" zaslon IPS od Appla kot nočna svetilka na minumumu osvetlitve

ima še kdo od jabolčnikov takšno pripombo ali je to zdaj "Keyser Soze" faktor?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Keyser Soze ::

FlyingBee je izjavil:

jaz recimo na nastavitvi "0%" pri LG Optimusu 2xna IPS 4" ekranu nič ne razsvetljujem sobe in ne vem zakaj je 3,5" zaslon IPS od Appla kot nočna svetilka na minumumu osvetlitve

Čestitam. Si verjetno dobil še neizumljeno tehnologijo IPS zaslona. Bom probal danes ponoči slikat sobo brez in z ipadom. Pa da vidimo razliko. Tudi mene firbec matra, če se bo poznala razlika na trotl kameri od telefona. IMO se bo, tako da ne bo treba niti dslrja ven iz torbe vlačit.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Limit-sky ::

Tudi mene ne moti črna barva na iPadu niti na iPhonu ponoči. Je pa res, da ne gledam črne barve ponoči čez cel zaslon, ker ne vem, zakaj bi jo. Me bolj moti čudna barva bele, ki ni presvetla ali pretemna ampak neki čuden odtenek neke barve.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

smash ::

ja jest mam ipada in ponoči sveti kt božična jelka...probal malo morje nightstand appov in ni rešitve, ker je kriv tip zaslona - pika

če obrnem enkran v drugo stran, še vedno sveti toliko, da ni popolne teme v sobi...vsaj zame je zelo moteče zato kot nightstand ne uporabljam, sem si pa zamislil zadevo kot nightstand pred nakupom..kdo bi takrat pomislil na vse

FlyingBee ::

ja, no saj verjamem, pa si pač lučko mal prižgite pa bo

ampak kaj ga S erjejo s tem S v imenih, ker recimo HTC ima še bolj čudno, še posebej za angleško govoreče: pride gospa z HTC-jem v servis in ji serviser po opisu težav reče: Yes, but firstly I will have to insert SIM card in your Incredible S ... ali pa: I want to have Desire S to call you every day ... če komu ne kapne naj da v google prevajalnik in da izgovorjavo ... Voice S od Samy-ja pa tudi ni kakšen biser.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jst ::

Kaj si mislil s temi povedi in google translate?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Volk| ::

_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

smash ::

Volk| je izjavil:

Kaj pravite na tole:
http://www.amazon.de/gp/product/B007VCR...


uhh sam to je že skor tolk kt i4s..drago

djordjevic ::

Ma, koliko pa naj stane samsungov flagship? 125€ ob vezavi za dve leti? Hint, vsi upper-class smartphoni koštajo +500€. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lonsarg ::

Vsi high end telefoni stanejo enako, nima veze HTC, Samsung, Apple,... razlika +-50€.

No edina izjema znajo biti high end telefoni kakega Huewaiin ZTE, bomo videli ko pridejo beštije vn.

amacar ::

Ne vem, zakaj ne rezervirajo recimo 512mb rama samo za aplikacije, ki se konstantno uporabljajo (sms, imenik, klic, galerija,music player, koledar, nastavitve), in bi se le te vedno odpre v "trenutku", za ostale aplikacije pa dodatnih 1gb, ker ko štartam igro me ne moti, če se zaganja 2 sekundi, ali pa je že odprta, če pa to naredim na imeniku, pa želim, da se to vedno odpre v trenutku.

Pri novih telefonih me moti tudi, ker kmalu ne bo več dobre izbire za telefone do 4", če še apple začne povečevat zaslon...

FlyingBee ::

4" je več kot dovolj veliko za telefon, vse ostalo pa je tko tko, čeprav bi imel Note 5,3" sam zaradi firbca
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Lonsarg ::

Ja glede velikost, osebno sicer itak bi kupil te največje. Ampak razumem da nekateri raje ne bi. Torej dobra ideja bi bla narediti še kak high end telefon, ki je manjši. Pa ga magar poimenovat S3 Mini recimo, pa dat identični hardware kot S3, samo manjši zaslon.

Jst ::

Ampak je pa grd ta telefon, to pa morate priznati... Zgoraj linkan članek ima čisto prav: "Prvi telefon dizajniran povsem s strani odvetnikov."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lonsarg ::

Men je lepši od S2 in S1, ter od iPhone, ki so mi med najgršimi telefoni. Ampak jebeš imam vseeno S2, ker takrat hardwersko ni bilo primerljivega, ko sem kupoval, zdaj je k sreči več izbire. Po drugi strani pa vse naštete premagajo za silo HTC-ji ter za cel razred Sony. Sam k bi Sony izdal končno PRAVOČASNO kaj v rangu tako zmogljivega hardwera kot konkurenca bi bil že čudež, hardware ekvivalent S3 in One X bojo izdali čez pol leta ali pa kasneje pomoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

smash ::

še kitajci ga nabijejo z designom

link

pa tudi z ostalim :)

freesty ::

Meni ta deluje kot sgs2.

Jst ::

Meni je pa ta telefon lep. Proti mojemu HTCju DHD, ki je, kot da bi delal industrijske piškote*, grd.

*S tem mislim na različne HTCje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FlyingBee ::

hitro Italijane poklicat, da oblikujejo, sam da ne bodo še pr tehniki imeli kaj besed, ker potem niso nič naredili, če jih najamejo
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Dr_M ::

Kje vi sploh najdete kasno lepoto/grdoto pri telefonih? :|

Volk| ::

Dr_M je izjavil:

Kje vi sploh najdete kasno lepoto/grdoto pri telefonih? :|


+1
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

smash ::

Volk| je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Kje vi sploh najdete kasno lepoto/grdoto pri telefonih? :|


+1


lepoto najdeš pri vsaki stvari, drugače se je za zamislit nad sabo

nUUb ::

Dr_M je izjavil:

Mene je predvsem razocarala kolicina rama, sem pricakoval 2GB.
Pa predno se zacne kdo usajat, da je 1GB dovolj, to so pred casom rekli tudi za 512MB, pa smo lastniki SGS lepo popusili z ICS.
Tiste "samogradnje" so pa brezvezne, sem jih kar nekaj sprobal in niti ena ni uporabna.

SlimICS + Devil2 kernel, res poskusi.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

zee ::

Mimogrede: Vec pomnilnika (RAM-a) pomeni tudi vecjo porabo.

Se mi pa v splosnem zdi, da Android nima ravno postimanega ravnanja s pomnilnikom. Poudarjam "zdi", ker nisem uporabnik.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

para! ::

Ampak je pa grd ta telefon, to pa morate priznati... Zgoraj linkan članek ima čisto prav: "Prvi telefon dizajniran povsem s strani odvetnikov."

Priznam, grd je.

lp
Death before dishonor!

Dr_M ::

smash je izjavil:

Volk| je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Kje vi sploh najdete kasno lepoto/grdoto pri telefonih? :|


+1


lepoto najdeš pri vsaki stvari, drugače se je za zamislit nad sabo


A zato, ker se tebi tako zdi? A dej ga no srat :))

freesty ::

Me zanima kdo tukaj bi raje imel galaxy s2 kot galaxy s3 samo zato, ker bi mu bil galaxy s2 lepsi:)

Dr_M ::

Ce ze "moram" videt lepoto v vsaki stvari, Galaxy s2 ni ne lep, se manj pa pase v roko. :)) Kar se obojega tice, je SGS svetlobna leta pa S2. S3 pa se (logicno) nisem drzal v roki.

FlyingBee ::

Prvi vtis vidim, ad je tudi drugim naredil mal grenak, vendar sem na Engaget pogledal hand-on review in se mi zdi več kot v redu zdaj telefon, vseeno pa pentile amoled malo zaserje pa še čakam na NOTE 2 kaj bo prinesel
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

freesty ::

Dr_M je izjavil:

Ce ze "moram" videt lepoto v vsaki stvari, Galaxy s2 ni ne lep, se manj pa pase v roko. :)) Kar se obojega tice, je SGS svetlobna leta pa S2. S3 pa se (logicno) nisem drzal v roki.


Ti si se zdaj obesil na to primerjavo. Jaz pa sem bolj mislil, ce bi uzel slabsi telefon samo zaradi tega, ker ti je lepsi? Nasploh se gre.

Jst ::

>Se mi pa v splosnem zdi, da Android nima ravno postimanega ravnanja s pomnilnikom.
>Poudarjam "zdi", ker nisem uporabnik.

Prav imaš. Obstajajo za rooted telefone MODi oz. skripte, ki obravnavajo delo s pomnilnikom. Koliko časa naj zaprto aplikacijo drži v pomnilniku, target free ram,...

Problem z Androidom vs. Apple je, da Apple laufa Touch Real Time, medtem ko Android laufa touch na isti prioriteti kot aktivne aplikacije. Zato vsak telefon z Androidom, ko ga primeš za zaslon, prvo mičkeno računa, potem pa dela, pa ni važno od hardware-a. To se lepo vidi na high speed kameri - nekje je zanimiv članek na to temo, ki sem ga bral v času Froya. Gingerbread se obnaša enako, mogoče so pa na ICS to poštimali, vendar sam ne verjamem.

Apple je bil pameten, ko je dizajniral iOS: Šli so od Touch navzdol, medtem ko so pri Androidu šli ravno obratno pot - od kernela (in radia) navzgor.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PARTyZAN ::

Meni je pa bela S3jka prav lušten telefon. Kupil bi ga, če ne bi vedel, da bom potem trpel s pol letnimi ali več čakalnimi dobami za posodobitev in da bo uradna podpora napravi najverjetneje zavržena zelo hitro v primerjavi s konkurenco.

Volk| ::

Koliko pa ste pripravljeni odštet za zverino?
Verjetno bodo cene na začetku zasoljene.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

bdoxx ::

Kupil bi ga, če ne bi vedel, da bom potem trpel s pol letnimi ali več čakalnimi dobami za posodobitev


oh god....
Kaj ste vsi tečni z temi posodobitvami..., telefon dela isto pa če je na njem naložen JB, ICS, HC, GB...

smash ::

Dr_M je izjavil:

smash je izjavil:

Volk| je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Kje vi sploh najdete kasno lepoto/grdoto pri telefonih? :|


+1


lepoto najdeš pri vsaki stvari, drugače se je za zamislit nad sabo


A zato, ker se tebi tako zdi? A dej ga no srat :))


ne, da se men to zdi, to je dejstvo..

človek, ki ne more za nekaj (karkoli) določiti ali mu je lepo ali grdo, mu verjetno manjka kak šrauf u glavi..saj gre vendar za osnovno funkcionalnost človeka, katera odločitev potem ima nek vpliv tudi na naknadne odločitve, pa če si to priznaš al ne...se pa podzavestno odločaš o lepoti, sam priznaš si ne..to pa je možno ja

Dr_M ::

ne, da se men to zdi, to je dejstvo..


Kaksen dokaz za to ali samo mlatenje prazne slame?

freesty ::

On je pomoje hotel povedat, da mu je pri telefonu bolj pomembna uporabnost kot videz.

smash ::

freesty je izjavil:

On je pomoje hotel povedat, da mu je pri telefonu bolj pomembna uporabnost kot videz.


verjetno..ker ne pristanem na to, da je nekdo nesposoben oceniti privlačnost nečesa

Dr_M ::

Ok, imas prav.
Edini, ampak res edini lep telefon, kar so jih do sedaj naredili, oz dva, sta:

http://www.gsmarena.com/nokia_7610-703....
http://www.gsmarena.com/nokia_7260-882....

Vsi ostali so grdi. In ne sprejemam drugacnega mnenja, tako kot ti ne.

Jst ::

Moj kolega je imel telefon, za katerega sploh ni vedel, katere firme je. Gor je pisalo samo "San Francisco." Zanj dal drobiž, pa sploh ni bil švoh, niti grd (podoben iPhone-u). Potem ga je pa povozil z avtom po nesreči. :)

Od novega SGS3 mi je lepši ZTEjev PF112 HD.

 ZTE PF112 HD

ZTE PF112 HD



Če bi mi trenutek, ko/če bo telefon zgoraj na voljo, crknil DHD, bi ga takoj kupil. Itak so telefoni potrošni material, a se kupci 600EUR+ telefonov tega ne zavedajo, zato pa lahko navijejo cene. Ta ZTE pa dvomim, da bo drag.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

smash ::

kako potrošni..saj ga kupiš za nekaj let

eieieie1 ::

FlyingBee je izjavil:

Prvi vtis vidim, ad je tudi drugim naredil mal grenak, vendar sem na Engaget pogledal hand-on review in se mi zdi več kot v redu zdaj telefon, vseeno pa pentile amoled malo zaserje pa še čakam na NOTE 2 kaj bo prinesel


A note2 bo imel 10' ekran? ;((

Dr_M ::

Note 10.1 ze obstaja :))

Jst ::

Razmislite, zakaj so iPhoni tako poceni v USA. Pa še vsako leto imajo plan, da jim starega daš in dobiš novega.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Volk| ::

Jst je izjavil:

Razmislite, zakaj so iPhoni tako poceni v USA. Pa še vsako leto imajo plan, da jim starega daš in dobiš novega.


Zakaj?
Mogoče zato ker se bojijo za stranke da ko bodo 1x poskusili android jih več ne bo nazaj? :D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

bdoxx ::

Volk| je izjavil:

Jst je izjavil:

Razmislite, zakaj so iPhoni tako poceni v USA. Pa še vsako leto imajo plan, da jim starega daš in dobiš novega.


Zakaj?
Mogoče zato ker se bojijo za stranke da ko bodo 1x poskusili android jih več ne bo nazaj? :D


True Story :)
http://phandroid.com/2012/04/13/the-tal...

Jst ::

Now, I guess you could say Brandon isn't a true "Android convert." He simply fell in love with the Note's hardware and will most likely be returning to iOS if/when Apple can slap a bigger screen on the iPhone. But after reading his review, I'm starting to wonder if maybe iOS fans don't really "hate" Android at all. It seems, for the most part, they merely prefer iOS and some of its polish over Android. Something I've noticed lately is that when it comes to Android fans, more than often we're the ones defined by our hatred of all things Apple/iOS and not necessarily our love of Android. Maybe, just maybe, if we put down the pitch forks and stop insulting iPhone users, simply encouraging them to give Android a try... Who knows. Maybe then we'd have more people who are actually willing to give Android a shot?


Kako lep zaključek.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

smash ::

včer sm meu nexusa v rok...v bistvu se spet nagibam k temu, da bi kupil nekaj kar je pod 4', ker to je enostavno preveliko..za večje stvari so namreč tablce

Jst ::

Ja, že jaz, ko sem na sprehodu s psom, težko natipkam sms z eno roko. Pa imam trenutno DHDja z 4.3" zaslonom. 4.8", kot ima SGS3 bi še komaj uporabljal. smash je prav povedal, za večje stvari so tablice, res ne moreš nabijati velikost ekrana proti tablicam. Recimo na iPhonu mi je bilo lažje in hitreje napisati sms, vnesti kaj v kolendar ali hiter reply emaila.

Pa ne maram niti iPhone-a (niti ga nimam - imel sem ga dva tedna, da sem videl o čem je fuss) niti Androida, ki ima svoje napake.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14039185 (29314) Mare2
»

Samsung je predstavil Galaxy S5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9930739 (21040) $%&/()
»

Galaxy S4 v Evropi večinoma brez osemjedrnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6124474 (21233) c00L3r
»

Galaxy S III bo imel štiri jedra v SoC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9634294 (29516) PrimozR
»

MWC 2011: Samsung predstavil novi androidni napravi

Oddelek: Novice / Android
4313172 (10768) 3p

Več podobnih tem