» »

Izšel Galaxy S3, dobavljiv konec meseca

Izšel Galaxy S3, dobavljiv konec meseca

Daily Mail - Samsung je včeraj popoldne v Londonu uradno predstavil in izdal novo generacijo svojih pametnih telefonov. Galaxy S3, kot se imenuje nov model, bo v Evropi na voljo še ta mesec, kasneje pa sledijo še ostali trgi. Specifikacije so večidel takšne, kot smo predvidevali že prejšnji teden.

Glavna odlika novega telefona Galaxy S3 so štiri jedra, ki jih ima procesor Exynos 4412 Quad (ARM Cortex A9) in tiktakajo z 1,4 GHz. Zaslon meri 4,8 palca in uporablja tehnologijo HD Super AMOLED, tako da zmore prikazati ločljivost 1280 x 720 točk. Za zajem slik in videa skrbita kameri z osmimi milijoni točk spredaj in 1,9 milijona točka zadaj, ki omogoča izdelavo 20 posnetkov na sekundo. Pomnilnika je 1 GB, prostora za shranjevanje podatkov pa 16, 32 ali v prihodnosti tudi 64 GB. Za povezljivost je poskrbljeno prek 2.5G (GSM/GPRS/EDGE), 3G (HSPA+) in 4G, Bluetootha, Wi-Fi in celo NFC. Mogoče je celo brezžično polnjenje telefona z uporabo priloženega paketa. Kot je že v navadi, 4G v Evropi ne bo na voljo, ker ustrezne infrastrukture pač še ni. Napravo krmili operacijski sistem Android 4.0 Ice Cream Sandwich, življenjski sok pa ji daje baterija z 2100 mAh. Še dimenzije: 136 x 70 x 8,5 mm, kar tehta 133 gramov. Barva: bela ali modra.

Samsung bolj kakor na tehnične zmožnosti, čeprav te sploh niso slabe, stavi na vsebino. Galaxy S3 prinaša konkurenco Applovemu glasovnemu pomočniku Siri, ki se sedaj imenuje S Voice. Ta naj bi prepoznaval glasovne ukaze in se odzival nanje. S tem sistemom lahko upravljamo telefon ali pa na primer poiščemo vremensko napoved, urejamo imenik, pripravimo aplikacijo za fotografiranje ali iščemo po spletu. To pa ni edina funkcija za lajšanje rokovanja, saj Galaxy S3 podpira tudi prepoznavanj kretenj. Z Direct Call si lahko med pisanjem sporočila premislimo in osebo kar pokličemo, tako da telefon preprosto dvignemo k ušesu. Prepoznavanje obrazov pa bo omogočilo, da bo telefon sam predlagal, s kom bi bilo vredno kakšno sliko deliti - z ljudmi na njej. Smart Alert po drugi strani preprečuje, da bi spregledali kakšen klic ali sporočilo, saj po začetku uporabe telefona, ki je bil prej neaktiven (in je na primer vključen ležal v predalu), uporabnika z vibriranjem opozori na neprebrana sporočila in neodgovorjene klice. Za deljenje datotek skrbi S Beam, ki prenese 1 GB podatkov s telefona na telefon v treh minutah, če med seboj staknemo dva galaxyja S3 - brez uporabe kakršnekoli druge metode povezovanja.

Galaxy S3 pride v Evropo 29. maja. O ceni še ni podatkov.

186 komentarjev

«
1
2 3 4

igor0203 ::

Za zajem slik in videa skrbita kameri z osmimi milijoni točk zadaj in 1,9 milijona točka zadaj

Apple ::

IMHO Mašinca je huda, samo robovi so preveč zaobljeni, pa pretiravajo v velikosti...
LP, Apple

smash ::

baterija? ker telefon nonstop posluša, mi bo zanimivo slišati, kako dolgo zdrži...poleg tega tudi nonstop spremlja obraz oz. ugotavlja, ali ga gledaš

cena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

knesz ::

smash je izjavil:

baterija? ker telefon nonstop posluša, mi bo zanimivo slišati, kako dolgo zdrži...poleg tega tudi nonstop spremlja obraz oz. ugotavlja, ali ga gledaš

cena?

599€ na Amazonu. Pre-order v firmi že narejen :)
edit: vstavljen link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knesz ()

FlyingBee ::

evo, HW spremenili, jih bo pa Apple lahko tožil glede S Voice (zelo bedno poimenovanje, mogoče celo slabše od Desire S ali Incredible S) in ker so se posvetili bolj SW-ju
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Keyser Soze ::

Size je res mal v k***. Oblika ni tolk napačna, samo hrbtna stran je booooring.

Ampak specifike so pa res OK. In sedaj seveda kolebam med njim in 1X.
OM, F, G!

mcgeek ::

Ne glede na vse kar se skriva pod pokrovom, mi je telefon skrajno grd in preveč plastičen. Celo tako zelo, da bom verjetno kar ostal na S2.

FlyingBee ::

iz s2 na s3 pa res ni smiselno preiti razen če si geek ali pa zdolgočasen
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Lion29 ::

FlyingBee je izjavil:

iz s2 na s3 pa res ni smiselno preiti razen če si geek ali pa zdolgočasen


+1

al pa ce dobis kako res ugodno varianto v akciji za menjavo

drgaci je tudi meni izredno grd... ne morem verjet, da se samsung ne zna bolj dizajnersko potrudit...med s1 in s2 mi je s2 def bolj vsec, zaobljeni robovi pr s1 so mi bili anti... zdaj so se tolkokrat bolj :(

pa tudi zaslon baje, da ni nek presezek...clovek bi sklepal, da z njihovo tehnoilogijo, da bodo dali res super zaslon ven.... ah well....

pa ce sem prav zastopil navadna sim ne gre notri, le microSIM?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

NubCake ::

Telefon je na sliki grd, bomo videli pri SiMobil-u, ko ga dobijo, ga bom sprobal malo, če mi nebo všeč bom vzel HTC One X :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

Masamune ::

Bolj ali manj so kopirali Siri...
lp, j

Goody ::

Masamune je izjavil:

Bolj ali manj so kopirali Siri...


Je tebi sploh jasno koliko aplikacij je na Google marketu, ki delujejo podobno? In so seveda obstajale pred Siri.

Goldee ::

Razlika med Nexus in S3? Quadcore vs dualcore, 8mp vs 5mp kamera, 1900mah vs 2100mah baterija, pa še kaka manjša drobnarija. To je to. Vse ostalo je pa "v softveru".
Gledal sem predstavitev, delali so ne vem kakšen hype! A bunch of useless features. Recimo - "i want to take a picture" in mu odpre kamero. Lol. Ali pa če bi imel kar bližnjico na namizju in kliknil, pa še hitreje bi bilo. Pa da ne omenjamo, da je voice commanding uporaben samo, ko si sam. Itd. Nisem gledal vsega.
Telefon je všečen, je pa samo malce nadgrajen Nexus imo. Pa še večji je kot slednji, pa že ta je na meji smartphone -- tablica...
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

klemenSLO ::

Evolucija zame bo takrat, ko bom na phone priklučil ekran, tipkovnico in miš, in izbral boot opcijo recimo Win 8 namesto androida in imel praktično svoj namizni PC v žepu :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

FlyingBee ::

vse lepo in prav, ampak učna (da se navadiš in celo prav pride) krivulja je tako dolga, da prej že nov gsm pride ven ali pa od drugega proizvajalca boljši
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

BigWhale ::

klemenSLO je izjavil:

Evolucija zame bo takrat, ko bom na phone priklučil ekran, tipkovnico in miš, in izbral boot opcijo recimo Win 8 namesto androida in imel praktično svoj namizni PC v žepu :)


A tole si ze videl?

http://www.ubuntu.com/devices/android

JesusChrist ::

ma ko moj note v pomanjšani obliki. vprašanje koliko razlike naredi tisti quadcore. pomoje ne ravno veliko napram dvojedrnemu (sploh ne v samsungovem GUI-ju). baterijo bi lahko dali večjo, ampak bo brez problema ob dokaj normalno do pogosti uporabi brez problema zdržala dva dni.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

dux ::

@klemenSLO:

Na podobnih stvareh se že dela
Upanje je v nasih odlocitvah

smash ::

Goldee je izjavil:

Razlika med Nexus in S3? Quadcore vs dualcore, 8mp vs 5mp kamera, 1900mah vs 2100mah baterija, pa še kaka manjša drobnarija. To je to. Vse ostalo je pa "v softveru".
Gledal sem predstavitev, delali so ne vem kakšen hype! A bunch of useless features. Recimo - "i want to take a picture" in mu odpre kamero. Lol. Ali pa če bi imel kar bližnjico na namizju in kliknil, pa še hitreje bi bilo. Pa da ne omenjamo, da je voice commanding uporaben samo, ko si sam. Itd. Nisem gledal vsega.
Telefon je všečen, je pa samo malce nadgrajen Nexus imo. Pa še večji je kot slednji, pa že ta je na meji smartphone -- tablica...


to je to? a se hecaš? telefon ima toliko novosti da glava boli...nekateri niste nikoli zadovoljni..

samo nekaj stvari, ki bi bile recimo meni pomembne..

- primerjava z siri je brezvezna, ker za siri moraš vedno najprej pritisnit gumb, ,tukaj telefon posluša in ga ti pokličeš....zelo uporabno v avtu
- fotoaparat z zero lag je super uporabna stvar
- to, da ti telefon zajamra, ko ga dvigneš, da imaš zgrešen klic, se mi zdi fenomenalno
- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno
- možnost zajema fotke medtem ko snemaš

pa da ne govorim o wifi 300mbps prenosu med dvema s3 galaxyjema...pa potem popup video, barometer, itd itd

meni se zdi, da so končno naredili nek premik naprej v smeri "smart", kot imenujemo te telefone

je pa res, da mi ni prav posebno všeč, čeprav so morali nekako stlačiti ogromen ekran v to malo ohišje

nekdo tam gori je pričakoval več od zaslona????? zaslon ima top resolucijo, top dpi-je in top barve na planetu..in ti bi rad več?

edino kar čakam je baterija in cena

AndrejS ::

Me zanima če bo baterija vzdržala 24 ur

JesusChrist ::

AndrejS je izjavil:

Me zanima če bo baterija vzdržala 24 ur


2 dni brez problema ob normalni uporabi. prve dneve ko boš spoznaval telefon ne pričakuj več ko en dan.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

freesty ::

Če se bo dalo tole "poslusanje" ugasnat potem lahk pricakujemo mal daljso avtonomijo baterije.

klemenSLO ::

BigWhale je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

Evolucija zame bo takrat, ko bom na phone priklučil ekran, tipkovnico in miš, in izbral boot opcijo recimo Win 8 namesto androida in imel praktično svoj namizni PC v žepu :)


A tole si ze videl?

http://www.ubuntu.com/devices/android

Hoho, hvala za link. tole bom pa definitivno probal.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Good Guy ::

Poraba je za 20% manjša na tem telefonu če ga primerjamo z njegovim predhodnikom!

eieieie1 ::

smash je izjavil:


- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno


Ja ali pa hočeš le dvignit telefon, pa ti začne avtomatsko klicat, ker si preko senzora dal prst, čeprav tega nisi želel... Sem ziher da bo večina ljudi to imelo izklopljeno.

Keyser Soze ::

eieieie1 je izjavil:

smash je izjavil:


- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno


Ja ali pa hočeš le dvignit telefon, pa ti začne avtomatsko klicat, ker si preko senzora dal prst, čeprav tega nisi želel... Sem ziher da bo večina ljudi to imelo izklopljeno.

Fora je v gesture. In gesture, ko dvigneš telefon k ušesu je malce drugačen kot če ga dvigneš, da pogledaš SMS in daš prst preko senzorja.
OM, F, G!

smash ::

eieieie1 je izjavil:

smash je izjavil:


- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno


Ja ali pa hočeš le dvignit telefon, pa ti začne avtomatsko klicat, ker si preko senzora dal prst, čeprav tega nisi želel... Sem ziher da bo večina ljudi to imelo izklopljeno.


kakor sem jaz razumel zadeva deluje samo takrat ko imaš odprt kontakt oz. sms sporočilo...torej se zavedaš tega, da bo dvig in bližina v tem primeru sprožila klic...seveda pa se bo verjetno dalo to izklopiti..važno je, da feature obstaja

dope1337 ::

Sicer nisem neki mahjen na smartphone, ne vidim pa pompa, ki bi ga naj ta telefon ustvaril.

Opažam, da se najbolj naslanjate na te funkcionalnosti, katere so verjetno tako ali tako predlagali uporabniki S2 oz. S1 na kakšnem uradnem forumu. Verjamem, da bi si lahko teh par funkcionalnosti prišlo gor par developerje preko noči z malo brainstorminga in filtriranja uporabnih in atraktivnih od tistih, ki so pač "preseravanje".

Ostajam na 3310, k bo kej boljšga pridem na vaše konce xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

smash ::

dope1337 je izjavil:

Sicer nisem neki mahjen na smartphone, ne vidim pa pompa, ki bi ga naj ta telefon ustvaril.

Opažam, da se najbolj naslanjate na te funkcionalnosti, katere so verjetno tako ali tako predlagali uporabniki S2 oz. S1 na kakšnem uradnem forumu. Verjamem, da bi si lahko teh par funkcionalnosti prišlo gor par developerje preko noči z malo brainstorminga in filtriranja uporabnih in atraktivnih od tistih, ki so pač "preseravanje".

Ostajam na 3310, k bo kej boljšga pridem na vaše konce xD


Nisi mahnjen na smartphone, ne vidiš pompa, ki ga ustvarja najbolj napreden telefon na planetu, ostajaš pri svojem telefonu, ki se strinjam zadovolji tvoje potrebe, pa kljub temu si se moral posrat v tej temi?

Kaj točno si hotel povedat torej? da naj si kupim 3310? al kaj?

floyd1 ::

dope1337 je izjavil:

Opažam, da se najbolj naslanjate na te funkcionalnosti, katere so verjetno tako ali tako predlagali uporabniki S2 oz. S1 na kakšnem uradnem forumu.

Tudi če je bilo tako, kot praviš - od kdaj pa je to tako slabo, če firma prisluhne svojim kupcem? Tržno gospodarstvo pač, časi planskega in petletk so že zdavnaj minili...

keitai ::

Good Guy je izjavil:

Poraba je za 20% manjša na tem telefonu če ga primerjamo z njegovim predhodnikom!


20% bi naj procesor manj porabil glede na dvojedrnika v S2 (vprašanje, če res porabi 20% v RL). Ekran pa bo malce več porabu kot S2-kin 4.3".

Goldee ::

smash je izjavil:

Goldee je izjavil:

Razlika med Nexus in S3? Quadcore vs dualcore, 8mp vs 5mp kamera, 1900mah vs 2100mah baterija, pa še kaka manjša drobnarija. To je to. Vse ostalo je pa "v softveru".
Gledal sem predstavitev, delali so ne vem kakšen hype! A bunch of useless features. Recimo - "i want to take a picture" in mu odpre kamero. Lol. Ali pa če bi imel kar bližnjico na namizju in kliknil, pa še hitreje bi bilo. Pa da ne omenjamo, da je voice commanding uporaben samo, ko si sam. Itd. Nisem gledal vsega.
Telefon je všečen, je pa samo malce nadgrajen Nexus imo. Pa še večji je kot slednji, pa že ta je na meji smartphone -- tablica...


to je to? a se hecaš? telefon ima toliko novosti da glava boli...nekateri niste nikoli zadovoljni..

samo nekaj stvari, ki bi bile recimo meni pomembne..

- primerjava z siri je brezvezna, ker za siri moraš vedno najprej pritisnit gumb, ,tukaj telefon posluša in ga ti pokličeš....zelo uporabno v avtu
- fotoaparat z zero lag je super uporabna stvar
- to, da ti telefon zajamra, ko ga dvigneš, da imaš zgrešen klic, se mi zdi fenomenalno
- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno
- možnost zajema fotke medtem ko snemaš

pa da ne govorim o wifi 300mbps prenosu med dvema s3 galaxyjema...pa potem popup video, barometer, itd itd

meni se zdi, da so končno naredili nek premik naprej v smeri "smart", kot imenujemo te telefone

je pa res, da mi ni prav posebno všeč, čeprav so morali nekako stlačiti ogromen ekran v to malo ohišje

nekdo tam gori je pričakoval več od zaslona????? zaslon ima top resolucijo, top dpi-je in top barve na planetu..in ti bi rad več?

edino kar čakam je baterija in cena


Sej se nočem "kregat" kdo ima daljšega, da ne bo pomote. Take it easy. Sem samo izpostavil, da ni neke grozne razlike med S3 in Nexusom v hardevru. Vse ostalo je bolj ko ne softversko. No, pa saj neke revolucije se itak ne morejo it...

- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno
Ja waw. Al pa če direkt ko bereš sms pritisneš gumbek na vrhu in že kliče (ICS 4.0).

- fotoaparat z zero lag je super uporabna stvar
3,3 slike na sekundo. Zna bit uporabno, ja. Za hitre scene recimo.

- to, da ti telefon zajamra, ko ga dvigneš, da imaš zgrešen klic, se mi zdi fenomenalno
Kaj je tukaj tako fenomenalnega? Če si ga "dvignu" si ga itak mel namen prižgat in se tako ali tako vidi zgrešene klice.

nekdo tam gori je pričakoval več od zaslona????? zaslon ima top resolucijo, top dpi-je in top barve na planetu..in ti bi rad več?
Isti ekran ima kot Nexus.

Mislim, saj novosti so dobrodošle, ampak kaj bi uporabniki radi? Smo postali preleni, da bi vse kar preko voice komand upravljali? Dva klika na enkran sta preveč? Voice upravljanje je uporabno samo v avto. Tukaj dejansko pride prav!

Marketing je umetnost, prodaja vse! ;) Pa prijetno uporabo.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Seljak ::

To pa je cigl :))

cebelar123 ::

Goldee je Nexusa kupo zdaj pa je jezn :))

JayKay ::

ko bo pa JB update pa bomo vidli kdo bo jokal :)

smash ::

Goldee je izjavil:

smash je izjavil:

Goldee je izjavil:

Razlika med Nexus in S3? Quadcore vs dualcore, 8mp vs 5mp kamera, 1900mah vs 2100mah baterija, pa še kaka manjša drobnarija. To je to. Vse ostalo je pa "v softveru".
Gledal sem predstavitev, delali so ne vem kakšen hype! A bunch of useless features. Recimo - "i want to take a picture" in mu odpre kamero. Lol. Ali pa če bi imel kar bližnjico na namizju in kliknil, pa še hitreje bi bilo. Pa da ne omenjamo, da je voice commanding uporaben samo, ko si sam. Itd. Nisem gledal vsega.
Telefon je všečen, je pa samo malce nadgrajen Nexus imo. Pa še večji je kot slednji, pa že ta je na meji smartphone -- tablica...


to je to? a se hecaš? telefon ima toliko novosti da glava boli...nekateri niste nikoli zadovoljni..

samo nekaj stvari, ki bi bile recimo meni pomembne..

- primerjava z siri je brezvezna, ker za siri moraš vedno najprej pritisnit gumb, ,tukaj telefon posluša in ga ti pokličeš....zelo uporabno v avtu
- fotoaparat z zero lag je super uporabna stvar
- to, da ti telefon zajamra, ko ga dvigneš, da imaš zgrešen klic, se mi zdi fenomenalno
- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno
- možnost zajema fotke medtem ko snemaš

pa da ne govorim o wifi 300mbps prenosu med dvema s3 galaxyjema...pa potem popup video, barometer, itd itd

meni se zdi, da so končno naredili nek premik naprej v smeri "smart", kot imenujemo te telefone

je pa res, da mi ni prav posebno všeč, čeprav so morali nekako stlačiti ogromen ekran v to malo ohišje

nekdo tam gori je pričakoval več od zaslona????? zaslon ima top resolucijo, top dpi-je in top barve na planetu..in ti bi rad več?

edino kar čakam je baterija in cena


Sej se nočem "kregat" kdo ima daljšega, da ne bo pomote. Take it easy. Sem samo izpostavil, da ni neke grozne razlike med S3 in Nexusom v hardevru. Vse ostalo je bolj ko ne softversko. No, pa saj neke revolucije se itak ne morejo it...

- potem recimo, da ti nekdo pošlje sms, ti ga prebereš, samo dvigneš k ušesu in že kličeš tistega...spet zelo uporabno
Ja waw. Al pa če direkt ko bereš sms pritisneš gumbek na vrhu in že kliče (ICS 4.0).

- fotoaparat z zero lag je super uporabna stvar
3,3 slike na sekundo. Zna bit uporabno, ja. Za hitre scene recimo.

- to, da ti telefon zajamra, ko ga dvigneš, da imaš zgrešen klic, se mi zdi fenomenalno
Kaj je tukaj tako fenomenalnega? Če si ga "dvignu" si ga itak mel namen prižgat in se tako ali tako vidi zgrešene klice.

nekdo tam gori je pričakoval več od zaslona????? zaslon ima top resolucijo, top dpi-je in top barve na planetu..in ti bi rad več?
Isti ekran ima kot Nexus.

Mislim, saj novosti so dobrodošle, ampak kaj bi uporabniki radi? Smo postali preleni, da bi vse kar preko voice komand upravljali? Dva klika na enkran sta preveč? Voice upravljanje je uporabno samo v avto. Tukaj dejansko pride prav!

Marketing je umetnost, prodaja vse! ;) Pa prijetno uporabo.


- včasih človek pobere telefon z mize, ko kam gre, in bi bilo zelo fino, če bi telefon zapiskal, da me je nekdo klical, ko me ni bilo zraven....dostikrat ne pogledam na telefon, ko ga poberem

- zero lag pomeni, da ko ti pritisneš na gumb za slikanje, da ne čakaš kot klovn nekaj sekund, da telefon izračuna vse parametre ter naredi škljoc..in ponavadi vse zamegli, sploh ob slabih svetlobnih pogojih...kot razumem, tukaj tega laga ni.....kar zadeva 3 slike na sekundo, pa tega ne bom rabil

- če ima isti ekran kot nexus, to še vedno pomeni, da ima veliko boljši ekran od mojega 2 leti starega htc magica

- voice komande v avtu so zakon...že en sam klik zna biti preveč

hmm..ali bomo v avtu sploh še rabili avtoradie, ko bomo pa lahko enostavno notri dali telefon, ki se bo povezal na zvočnike od avta...kontrolirali ga bomo z glasom itd..hmm.. samsung buddy..please tune to radio hit.....louder please..

DeFacto21 ::

Super, zdaj pa samo sg2 prodat, pa sg3 kupit. can't wait :D

Goldee ::

cebelar123 je izjavil:

Goldee je Nexusa kupo zdaj pa je jezn :))


haha, almost :)

Drugače pa je handsfree uporabn ja. Ampak problem bo (vedno ostal) šum okolice. Razen, če boš lahko voice upravljanje lockal na podpis svojega glasu.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

FireSnake ::

FlyingBee je izjavil:

iz s2 na s3 pa res ni smiselno preiti razen če si geek ali pa zdolgočasen


Jaz bi takoj zamenjal, če bi bil manjši ali enako velik.

Ker je pa zame že S2 malo velik bom počakal na nekaj manjšega in hitrejšega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Spock83 ::

Dilema One X ali S3 ?

JayKay ::

6151 ::

Spock83 je izjavil:

Dilema One X ali S3 ?

One X
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Lonsarg ::

Spock83 je izjavil:

Dilema One X ali S3 ?


Tisti, ki ti je lepši.

Spock83 ::

One X mi je kar OK. Samo moti me, da ga še ni pri Mobitelu.

Lonsarg ::

Sem opazil, da ima S3 še kar menu button, namesto multitask, fail. Menu button JE zgodovina. Torej ni dileme, One X. Namreč nove aplikacije bodo uporabljale action bar, kar pomeni da bo menu button večina časa neuporabljen.

c00L3r ::

So naredili kaj na področju porabe energije? Da bi npr. zdržala več dni ob normalni uporabi in mogoče cel teden ob zmanjšani uporabi.

gendale ::

>- fotoaparat z zero lag je super uporabna stvar
to čakam na telefonu že odkar imajo fotoaparate, če bo delovalo, kot je treba bo super

>- to, da ti telefon zajamra, ko ga dvigneš, da imaš zgrešen klic, se mi zdi fenomenalno
no ja, tud če ne bi, če pričakujem pomemben klic, bom itak sam pogledal na telefon vsake toliko časa
ostali naj kar čakajo ali pa pokličejo še enkrat :)

>glasovni ukazi
ko bo razumel pogovorno slovenščino bo kul, prej pa..

ima pa še eno hw prednost, ki še ni bila omenjena v tej temi - rgb notification led :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

smash ::

Spock83 je izjavil:

Dilema One X ali S3 ?


nekaj "prednosti" s3 pred one x:

- gorilla glass 2
- microSD
- image stabilization
- 2mp front camera
- barometer
- glonass support
- 2100 mAh

..plus te softwareski bombončki

..in še 50GB dropbox-a

bajsibajsi ::

6151 je izjavil:

Spock83 je izjavil:

Dilema One X ali S3 ?

One X


Meizu QC za 200 evrov manj. Je bolj sexy :P
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14038912 (29041) Mare2
»

Samsung je predstavil Galaxy S5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9930582 (20883) $%&/()
»

Galaxy S4 v Evropi večinoma brez osemjedrnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6124359 (21118) c00L3r
»

Galaxy S III bo imel štiri jedra v SoC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9634098 (29320) PrimozR
»

MWC 2011: Samsung predstavil novi androidni napravi

Oddelek: Novice / Android
4313119 (10715) 3p

Več podobnih tem