» »

[Canon Pixma MP280]Vprasanje glede mreznega skeniranja

[Canon Pixma MP280]Vprasanje glede mreznega skeniranja

KernelPanic ::

Spostovani!

V domeni imam na mrezi Canon Pixma MP280 (multifunkcijska naprava - printer + scanner). Iz Windows 7 klienta lahko tiskam preko mreze, vse dela super! Vendar mi lahko kdo svetuje, kako naj nastimam mrezno skeniranje (dokument se vstavi v skener) in nato se ga skenira, po skeniranju naj se dokument prekopira v user\scans mapo. Kako naj to storim?

Lp,
M.

r3Qui3m ::

Jaz imam Pixma MG5250. Dokler nisem odprl porte tud jaz nisem mogel skenirat, oziroma shranit v datoteko. Pojdi v naprave in tiskalniki desni klik na printer in v lastnostih tiskanja boš našel. Drugače pa poskusi odpravljanje težav.
mogoče tudi tvoj požarni zid blokira. preveri

KernelPanic ::

r3Qui3m je izjavil:

Jaz imam Pixma MG5250. Dokler nisem odprl porte tud jaz nisem mogel skenirat, oziroma shranit v datoteko. Pojdi v naprave in tiskalniki desni klik na printer in v lastnostih tiskanja boš našel. Drugače pa poskusi odpravljanje težav.
mogoče tudi tvoj požarni zid blokira. preveri
Sam jst nimam kje stimat printer properties v CUPS Printer Serverju na Linuxu, nikjer ni imaging device omenjen.

mat xxl ::

Iščeš PUSH softvare, sam imam MX7600 in sem isti softvare iskal za W7 64 bit in sedaj namig ........ Canon Europe ga ne pozna ....Canon USA pa ga pozna in deluje BP ! Torej pojdite na USA Canon strani in tam poiščite.........

EVO POISKAL ZA VAS KER VEM KJE http://www.usa.canon.com/cusa/support/c...

Pod SW imaste MP Navigator vsaj mislim, da je ta in vse požarne zidove odjavite vsaj toliko, da se vidijo čeprav navadno ni treba...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829600 (23298) Bye
»

Kateri tisklanik izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
312320 (1953) Tomson
»

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
283732 (3074) GeForce
»

Pomoč pri nakupu tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
111836 (1679) gojka
»

Kateri tiskalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
61238 (1179) Bias

Več podobnih tem