» »

PSN CARD 20$

PSN CARD 20$

Alen26 ::

Po vsem sodec sem ga kiksnu precej mimo zgleda.
Danes sm kupil us psn card za 20$ in sm sel na us store da bi dal denar na wallet in ko sm stisnil yes add funds mi napise The wallet can not be funded.Sm prijavljen v psn z ameriskim naslovom ampak noce dat dnarja gor.
Kaj naj zdej nardim je kej moznosti da bom ta dnar dal gor al sm vrgu 20 evrov cez okno?kartico bom probal zamenjat za uk al pa za paysafecard pa magari da vsaj pol dobim nazaj!Kaj pa ce bi se prijavu na angleski naslov in kupil Uk psn card in dodal gor denar a bi to delovalo sam se prej se moram te znebit!

yayo ::

Nekje sem bral o podobnih problemih, mislim, da je bil tale forum (poglej starejše teme), ali pa morda dober.si, ali konzole-slovenija.com. Baje je možno naložiti card preko anonimizatorskega serverja (sry, nimam izkušenj pa ne vem kako se točno reče).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

St235 ::

Si ziher da si kupil legitimno US $ kartico? da nisi naprimer kanadske.

Ker meni še nikol ni zavrnilo nalaganja denarja na ameriški račun. (nazadnje sem nalagal cc 2 meseca nazaj)

Alen26 ::

sm sm mam vse podatke prave tuki sm kupil kartico mmoga.com kupil sem jo z paysafecardom in me je kr precej stalo 22 evrov tko da sm jo preplacal celo za 7 dolarjev ampak nima veze,sam pol pa ko napisem kodo je vse lepo in prav in se mi napise would you like to add 20$ to your account in jst stisnem yes in mi napise cant add funds to wallet?
Tko da nimam pojma poslal sm mail sonyu zdej mi neki pomagajo bom vidu kaj bodo naredili ali mi bodo ugodili al pa mi banali racun...

St235 ::

Drugače se splača kartice kupovat preko bestbuy. tako te 20$ kartice pride 15€.

Alen26 ::

ja sam nimam kartice za kupovat preko neta,tko da je to bla edini mozen nakup s paysafeom in ne vem upam da mi bodo kej pomagali...ce mi slucajno nebi uspelo so rekli na sonyu da mi bodo oni dopolnili poslal sem jim vse podatke pa bom vidu kaj bo baje da mi jo bodo tut zamenjali bom vidu kako bo ce pa mi vseeno tut ko zamenjajo ne bo primla jo prodam oziorma zamenjam za paysafcard vrednost 10 evrov ce bo koga zanimalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233832 (151) aniaqueen232
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738516 (21547) plusdzabaka1
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311279 (9996) Oktan
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120309 (17386) Kwizlord
»

PayPal (končno) podpira nakazila v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7316641 (8962) techfreak :)

Več podobnih tem