» »

LG LED LCD 47LV470S

LG LED LCD 47LV470S

phixion ::

Pozdravljeni. Ima kdo televizor omenjen v naslovu? Namreč pri siolu ga imajo kar po ugodni ceni pa me zanima kakšna je kaj kvaliteta slike. Po trgovinah sem malo gledal pa nisem nikjer našel da bi ga imeli razstavljenega. Oz. če mi lahko priporočate kakšen drug tv za okoli 800€ (ne sme biti manjši od 42, interneta in podobne šare ne rabim na njemu...). Pa fino bi bilo da zna brati film in podnapise iz usb ključka (če znajo danes to vsi tvji se posipam s pepelom, ker je to prvi tv ki ga kupujem:).

lp

popster ::

u bistvu je tako da podnapise in šumnike najbolje preberejo prav LG-ji. Sicer pa je tale tukaj tudi ugodno,..pač brez DVB-S za satelitsko saj verjetno tega nimas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

phixion ::

Satelitske nimam ne...

Brez Gesla ::

Da ne bom nove teme odpiral, zagledal sem se v LG-ja 55LW470S, pod backlight pise "LED PLUS", zanima pa me kaj to pomeni. Pod katero kategorijo to spada?
-Edge-LED
-Full-array LED
-Dynamic "Local Dimming" LED
?

phixion ::

Kaj pa kakšno mnenje o temule?

http://www.mimovrste.com/artikel/135022...

lp

popster ::

Kaj pa kakšno mnenje o temule?

http://www.mimovrste.com/artikel/135022...


samsungi imajo dobro podporo za interent (smart tv), raje ostani pri LGju ce hoces podnapise in to.

fpbs ::

Brez Gesla je izjavil:

Da ne bom nove teme odpiral, zagledal sem se v LG-ja 55LW470S, pod backlight pise "LED PLUS", zanima pa me kaj to pomeni. Pod katero kategorijo to spada?
-Edge-LED
-Full-array LED
-Dynamic "Local Dimming" LED
?

Ne vem, kje si našel "LED PLUS", ker tako označuje kolikor vem Samsung. LG ima 3 skupine Edge LED glede na kakovost lokalnega zatemnevanja. 55LW470S spada v prvo z najslabšim kontrastnim razmerjem.

Brez Gesla ::

Tako pise na LG-jevi nemski domaci strani za ta model televizije. Kater TV pa potem priporocate 55" za nekje do 1400eur? Izbor LG in pa Samsung

fpbs ::

Od lanskih LG modelov je najboljši 55LW659S.Letošnji modeli imajo LM oznako. Za Samsunga se nebi odločil zaradi njihove aktivne 3D tehnologije, ki ima kup slabih lastnosti.

phixion ::

Uf to je pa kar previsok cenovni razred zame:) Imaš kakšen komentar na ta model po katerem sprašujem?

lp

Brez Gesla ::

LG 55LM670S,nov model,cena na netu okoli 1590eur,na eni strani sem zasledil popust na gotovino 6,5%,kar bi me prislo malcevec kot 1400 eur. Zdej verjetno ce bi sel do uradnega uvoznika se kaksen % vec. Pametna izbira ali ne? Specifikacije podobne lw470s-ki

phixion ::

Kaj pa porečete na Samsung UE40EH5000W iz siolove ponudbe. Na spletu ne najdem v nobeni trgovini tega tv-ja, so samo brez W oznake. Ve kdo v čem je stvar?

lp

kmetek ::

pa dobro kok je ta EH5000 na siolu?

phixion ::

400 ojros:)

kmetek ::

aha ob vezavi predvidevam.

Zheegec ::

phixion je izjavil:

Kaj pa porečete na Samsung UE40EH5000W iz siolove ponudbe. Na spletu ne najdem v nobeni trgovini tega tv-ja, so samo brez W oznake. Ve kdo v čem je stvar?

lp

Kolikor vem je to isti model... Sam imam doma točno tega, samo 32" model. Povprečna jajca. Za 400€ se ti bolj splača vzeti plazmo, če bi rad imel dobro sliko.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

phixion ::

Kmetek ob vezavi ja.. Alien hvala za pošten odgovor:) Trenutno se najbolj zagrevam za tega:
http://www.mimovrste.com/artikel/135022...

Mi lahko kdo pove kakšna je konkretna razlika proti temu?
http://www.mimovrste.com/artikel/135000...

Ali lahko na te televizorje priklopiš 2.1 zvočnike od računalnika?

lp

Zheegec ::

Zakaj nebi za 200€ manj vzel 42" plazme? Planiram nakup danes in prav ne morem verjeti, da dobiš za 400-500€ 42" plazmo, ki je po sliki boljša od LCD za 1000€...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

phixion ::

Kolikor sem gledal po spletu je nekaj malo ponudbe za 42 plazme:S Ampak kot opažam se večina nagiba k led lcd-jem kot k plazmi. Kater model pa boš vzel ti?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD TV Pomoč

Oddelek: Zvok in slika
151752 (1499) IL DIAVOLO
»

Kateri 3D LED TV s pasivnimi očali? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5920508 (15141) fpbs
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8627920 (21248) popster
»

nakup TV 3D

Oddelek: Zvok in slika
102755 (2424) Pesimist
»

Primerjave lcd LED 3d televizij

Oddelek: Zvok in slika
134927 (4524) GrEg3c

Več podobnih tem