» »

PBS Ponovna aktivacija limita?

PBS Ponovna aktivacija limita?

Sandi1987 ::

Nekaj let nazaj sem zahteval, da mi onemogočijo limit na Poštni Banki Slovenije. Ali ga lahko ponovno omogočim?

Sandi1987 ::

Ali nobeden ne ve? Ali samo na Pošti rečem, da bi rad spet imel limit? Ali moram izpolniti kakšen obrazec?

tattoo ::

Tako ja, pojdi tja pa reči, da bi rad imel limit. Jaz sem si tudi tako uredil in če me spomin ne vara, brez kakšnih obrazcev, če pa je že kakšen potreben pa ti ga bodo že tam dali.

Sandi1987 ::

Koliko časa traja, da mi omogočijo limit? Takoj?

tattoo ::

Meni so to takoj uredili.

Sandi1987 ::

Ali morajo sporočiti v Maribor glede limita, da ga potem omogočijo ali ga lahko na Pošti takoj omogoči?

Zgodovina sprememb…

Gladi ::

Glede na to da smo v 21. stoletju verjetno to urejajo elektronsko in ni potrebe po nobenem sporočanju.

St235 ::

Predvsem je odvisno ali govorimo o rednem ali izrednem limitu. Redni limit (ponavadi med 300 in 500€) se odobri takoj oziroma se samo umakne blokada, ki si jo zahteval. Za izredne limite 1000 in več € pa je dovisno od banke do banke kakšen je postopek ponavadi pa traja dan dva.

Kaj konkretno rabiš in pod kakšnimi pogoji ti bi PBS to lahko odobril pa bi zvedel v pol minute, če bi namesto na forum poklical na PBS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Sandi1987 ::

Redni limit sem mislil. Danes je na Pošti Slovenije izpolnila obrazec za avtomatski limit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stroški rednega limita

Oddelek: Loža
182290 (1876) St235
»

Kako je glede izrednih limitov na NLBju?

Oddelek: Loža
164880 (4079) krneki0001
»

Podaljšanje limita

Oddelek: Loža
347768 (6624) Spajky
»

kako si vi razlagate limite na banki

Oddelek: Loža
192786 (2005) gendale
»

Pay pall brez rednega dohodka?

Oddelek: Loža
316373 (5432) bluefish

Več podobnih tem