» »

Izpit za motor - AM

Izpit za motor - AM

Shift3 ::

No, ker je bolj moška populacija tuki gor, me zanima če je kdo od vas delal izpit za kategorijo AM (50ccm). Ali pa kako nasploh zgleda potek izpita za motor... In kako dolgo ste ga delal..

popster ::

js sem ga opravil, malo se učiš in malo voziš, je fajn ce vadis prej v kaki ulici ali parkirišču..

rajsi nabavi piaggota in pocakas da bos star 18 let za avto, ko ti izpit pripade avtomatsko.

superlojz ::

a je kul ta piaggo?
Js mislm tut delat ispit med počitncami za AM kategorijo pa me zanima če je težak CPP test, ker tisto na netu je kar težko pa koliko dolgo ga delaš?

VelikiTun ::

Eh, greš čez knjižico o CPP in načeloma ne bi smelo biti problema (govorim za B kategorijo, AM najbrž ni pretirano drugačna ali zahtevnejša). Znaki so večinoma tako ali tako samoumevni, križišča rešuješ z logiko in ne učenjem vseh variant na pamet,... Malce glupa so le določena pravila tehnične narave.

popster ::

Piaggo je kolo z motorjem in ne rabiš izpita. Je uredu ja.

Formula 1 ::

Jaz v sredo pišem teste.Tiste ki smo jih vadili sem naredil z lahkoto.Nam so sicer iz avto šole prišli na šolo da smo imeli v šoli te tečaje.Je pa lažji test kot za avto,zaenkrat.Čez kakšen mesec pa naj bi se že pisalo na računalniku in bo računalnik med 1200 vprašanji izbral okoli 30 vprašanj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozniski izpit za kategorijo c

Oddelek: Loža
2315260 (7764) Pečo89
»

a rabm izpit za 49ccm

Oddelek: Loža
3313869 (9099) majko123
»

Vozniški izpit A kategorija...

Oddelek: Loža
166602 (1057) Peter1
»

14 let- kako starše prepričati da bi si lahko kupil moped (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11521503 (17536) Pyr0Beast
»

Motoristi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8313078 (10985) guest #44

Več podobnih tem