» »

NOKIA Lumia 710 in Polar WearLink+ Transmitter Bluetooth

NOKIA Lumia 710 in Polar WearLink+ Transmitter Bluetooth

s51as ::

Živjo,

Ravno sem se ubadal s povezovanjem POLARJA z Bluetoothom moje Nokie in nikakor ne gre skupaj.
Potem sem gledal na strani od Polarja in našel FAQ stran, na kateri povsem na koncu piše, da pas ne deluje z Windows phone telefoni.

Bi človek mislil da bi to pisalo nekje bolj na veliko in tako da bi to kupec videl predno kupi. No kakorkoli že, je sploh kakšna šasna da to dvoje povežem na način da bo delovalo?
Ali je bolje, da prodam...

Lep pozdrav,
It's just me myself and I

_Dormage_ ::

Prodaj ...

s51as ::

Mislis da tudi z win 8 be no delovalo?
It's just me myself and I

SLO_Matej ::

To pa moraš njih vprašati. Ne dela niti z jabolčnim telefonom, za robotke pa je zahtevano novejše jedro.

Tako, da bolj slaba podpora za tale pas.

c3p0 ::

Res je, sem tudi sam bil v podobni dilemi, zadeva je slabo podprta.

Nato sem kupil ZEPHYR Heart Rate Monitor HxM Bluetooth, ki podpira med drugim Android, pa tudi boljši produkt je (meri npr. še kadenco).

SLO_Matej ::

Windows Phone 7 še ne podpira veliko Bluetooth profilov, med drugim niti SPP, ki naj bi bil potreben za povezavo s takimi napravami, kot je npr. Heart Rate Monitor. Več o tem: http://answers.microsoft.com/en-us/winp...

Morda bo večjo podporo prinesel Windows Phone 8.

s51as ::

Hvala za odgovore.
Če prav raumem, dokler windows 7.5 ne podpira bluetooth serail prota ali pa polar nekako ne zamenja bluetooth protokola (je to sploh možno zamenjat na obstoječi napravi?) tole dvoje ne bo šlo skupaj?

Zanimivo je, da na HTC Touch 2 Windows Mobile 6.5, lepo poveže in tudi deluje, ne razumem zakajo so nekaj kar so že imeli opustili...
It's just me myself and I

SLO_Matej ::

s51as je izjavil:

Zanimivo je, da na HTC Touch 2 Windows Mobile 6.5, lepo poveže in tudi deluje, ne razumem zakajo so nekaj kar so že imeli opustili...

Ker Windows Phone 7 ni samo nadgradnja Windows Mobile 6.5, ampak gre za popolnoma nov sistem narejen iz nič, zato tudi drugo ime. Ta dva sistema nimata popolnoma nič skupnega. WP7 je nov, mlad sistem, ki mu MS postopno dodaja nove funkcionalnosti, s tem pa zagotovijo boljše delovanje, saj je vse dodobra stestirano in preverjeno preden pride do končnih uporabnikov.

s51as ::

Hvala Matej,

OS je drgače res fantastičen, hiter in zanesljiv. Bom počakal do popravkov oz do Win 8, ta čas pa ga bo prijatelj na robidnci uporabljal...
It's just me myself and I


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone 8 nared

Oddelek: Novice / Windows Mobile
228756 (7176) s51as
»

Nokie E7 letos ne bo

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
224128 (3247) swar
»

HTC/NOKIA/SONY ERICSSON

Oddelek: Mobilne tehnologije
81039 (882) Joker1337
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
192937 (2571) demon#666
»

Windows Mobile 6.5 prihaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
509471 (5315) c3p0

Več podobnih tem