» »

Spletni brskalnik

Spletni brskalnik

medosg ::

Pozdravljeni!

Kateri spletni brskalnik izbrati?

Ali pa uporabljati IE, ki je nameščen na Windows 7?

Hvala in LP?

blackbfm ::

google chrome

r3Qui3m ::

Jaz uporabljam primarno Firefox, dodatno pa še IE, Chrome, Safari, Opera. Najlažji za nastavit po osebnih željah je firefox. Je pa IE od vseh največkrat pokleknu(predvsem 64 bitna verzija)
Moj predlog >> Namesti si vse - nastavi vse podobno in testiraj kak teden) Potem ko boš izbral svojim potrebam optimalnega lahko ostale zbrišeš. Moje mišljenje je da je vse predvsem stvar navade. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3Qui3m ()

carota ::

Pa Xmarks namestit, da so bookmarki šerani med browserji. Preizkusi in izberi, ni pa se treba odločit samo za enega. Ne bo ti pa žal, če ne uporabljaš IE. ;)

DeFacto21 ::

Google chrome.

zee ::

Chrome, za konzolo pa elinks >:D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

subby ::

Firefox je res najboljši, če si ga znaš nastavit, kakor ti ustreza.

gendale ::

en računalnik ff, drug chrome
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Kurzweil ::

Če imaš bolj slab računalniki absolutno Google Chrome, pravtako za slednjega velja, da je najbolj clean (preprost izgled), nima težav s prikazovanjem CSS3 in HTML5.
Firefox je zadnje verzije malce čuden, rad vzame preveč pomnilnika, najbolj pa ima probleme s predvajanjem Flasha
Internet Explorer ti bo samo živce najedal, ker ne prikazuje vsebin prvilno, pravtako nimaš v primerjavi s Chromom in Firefoxom nobenih dodatkov, vtičnikov, ki ti seveda omogočajo res koristne stvar. Šele verzija 10 je podobna browserju, pa še ta ima s CSS3 precej težav.
Za Opero in Safari nebom govoril, ker ju nimam v uporabi, splošno mnenje, ki ga vidim na netu in med uporabniki je precej vzpodbidno in ni nekih pritožb.

Upam, da sem vsaj približno objektivno opisal položaj brskalnikov, nisem pristaš nobenega ali zelo kakšen hater, tako da mislim, da mi lahko verjameš, govorim zgolj iz izkušenj in dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemčija: najvarnejši brskalnik je Firefox (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6317586 (399) primoz4p
»

Izšel Firefox 13 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12334367 (27649) Icematxyz
»

Internetni brskalniki

Oddelek: Programska oprema
304335 (2713) masterpsi
»

Apple izdal boljši brskalnik od Opere (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8513492 (7718) techfreak :)
»

Slovenija: Firefox prevzel vodstvo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
13118966 (12981) poweroff

Več podobnih tem