» »

The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

oo7 ::

The Bourne Legacy izide 3 Avgusta 2012 tokrat brez Matt Damona.

Tr0n ::

A si tole zasluzi svojo temo? I think not. :)

oo7 ::

The Bourne Legacy Official Trailer #2

Izi ::

Glede na ta drugi trailer se bo zgodba odvijala v istem času, vzporedno z Bournovo zgodbo in kot kaže se bosta zgodbi celo prepletali. Opazil sem veliko originalnih igralcev, ki jih že poznamo iz Bournove zgodbe.
Glavni igralec je tudi zelo primeren za to vlogo in glede na vse to imam jaz velika pričakovanja 8-)

dronyx ::

Tr0n je izjavil:

A si tole zasluzi svojo temo? I think not. :)

Če si svojo temo zasluži film Iron Sky, potem si Legcy zasluži sticky thread. :D

Nikec3 ::

Jeremy Renner in Michael Fassbender sta trenutno verjetno največji novi zvezdi v filmskem svetu. Mi je pa Fassbender boljši od Rennerja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

dronyx je izjavil:

Tr0n je izjavil:

A si tole zasluzi svojo temo? I think not. :)

Če si svojo temo zasluži film Iron Sky, potem si Legcy zasluži sticky thread. :D


Iron Sky je čist hud film;)

JC Denton ::

Ed Norton + Željko Ivanek na to sem pa dolgo čakal.

Brane22 ::

IOW, rabj denar, čas je za novo striženje ovac.

Bourne brez Damona ni Bourne, hudiča.

Pa tudi tole opletanje z zgodbo je brezveze.

Skrajšali in poneumili so knjigo za film do skrajnosti, sedaj pa kao bežijo v neka paralelna vesolja.

Bourne je svojo zgodbo zaključil. Dokaj klavrno, ker so se spravili v brezvezna pretiravanja ( vsak naslednji del mora bit pa ja bolj eksploziven od prejšnjega), pa vendar je konec.

Samo še čakam na House M.D, tokrat brez Lauriea ampak v nekem "paralelnem vesolju".

Izi ::

Brane22 je izjavil:

Bourne brez Damona ni Bourne, hudiča.
Je, je. Bourne sam po sebi ni bil nič posebnega. Bistvo filma je Dr. Albert Hirsch in njegov "The Programme" s katerim izdelujejo te super morilce, ki so glavna značilnost filma.
"The Programme" je skozi dalo kar precej ljudi preden so ga ukinili in prav za vsakega lahko naredijo en super akcijski triller.

Brane22 je izjavil:

čas je za novo striženje ovac.
S takimi filmi se z veseljem pustim striči :P

Brane22 ::

Teli trejlerji so smešni.

Poceni eyepr0n iz elementov Bournea.

Jst ::

Sem na blurayu pogledal film in moram reči, da me je zelo razočaral.

Iz originalne triologije sta prva dva film v redu za pogledati, tretji je bil po mojem mnenju obup. Tale Legacy bi moral biti 1h40min film, ker je na momente prav dolgočasen, "stari" igralci so tam samo zato, ker je v imenu filma "Bourne." Če so že šli delati "Legacy" bi lahko naredili dva filma, kjer bi zaključili zgodbo tako kot treba (kaj se zgodi s starimi karakterji), na koncu tega filma sem se pa samo ravnodušno vprašal "in kdaj bo naslednji..."

Pod črto: film si ne zasluži imena "The Bourne Legacy."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Sem na blurayu pogledal film in moram reči, da me je zelo razočaral.

Iz originalne triologije sta prva dva film v redu za pogledati, tretji je bil po mojem mnenju obup. Tale Legacy bi moral biti 1h40min film, ker je na momente prav dolgočasen, "stari" igralci so tam samo zato, ker je v imenu filma "Bourne." Če so že šli delati "Legacy" bi lahko naredili dva filma, kjer bi zaključili zgodbo tako kot treba (kaj se zgodi s starimi karakterji), na koncu tega filma sem se pa samo ravnodušno vprašal "in kdaj bo naslednji..."

Pod črto: film si ne zasluži imena "The Bourne Legacy."


Se vse strinjam s tabo edino ne strinjam se s tretjim delom, ker je bil naravnost odličen.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elysium (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14538590 (17678) oo7
»

Jason Bourne (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5312707 (8455) oo7
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735204 (20099) GrimReaper
»

COD: Modern Warfare 3 se prodaja bolje kot vroče žemljice

Oddelek: Novice / Igre
4313302 (10288) Ebu-Bekr
»

Action/sci-fi filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
182690 (2059) Vanich

Več podobnih tem