» »

Kako odblokirati hotmail?

Kako odblokirati hotmail?

Kurzweil ::

Nekako nevem kateri topic na forumu bi bil pravi, pa sem napisal kar sem...

...in sicer kolegici se je danes zablokiral Hotmail in do njega sploh nemore več dostopati, edino kar lahko je da vpiše svojo telefonsko številko, Hotmail pa bi naj na slednjo poslal neko številko s katero bi spet lahko dostopala do svojega maila, ki ga resnično zelo potrebuje. Komu znan problem, predvsem pa rešitev? resnično hvala za odgovor.

Bi morda znali kaj pomagati na Microsoft Slovenija, glede na to da je Hotmail od Microsofta?

VelikiTun ::

... edino kar lahko je da vpiše svojo telefonsko številko, Hotmail pa bi naj na slednjo poslal neko številko s katero bi spet lahko dostopala do svojega maila...
In je to storila?

Kurzweil ::

Seveda je a ni nič nazaj dobila, kolikor sem preverjal serverje in podobno ni nobene malicious zadeve, poleg vsega ji mail pomeni precej več od te telefonske, kakorkoli nobenega sporočila še ni dobila na svojo telefonsko številko...

Nextor ::

Verjetno je, ampak zagotovo brez področne kode! ;) 051987654 != +38651987654, se pravi +386 in telefonska brez nule!

Kurzweil ::

@Nextor, področno kodo ti ponudi že kar sam (jo zazna)...

A je kdo že kdaj dobil to kodo jo vnesel in je nato delovalo ?

Hayabusa ::

Z začetkom 9 meseca opažam, da je začel hotmail težiti za telefonsko številko (webmail prijava), drugače te ne spusti skozi v inbox.
Kako se da to izklopiti ?? Številke jim ne dam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prispel brezplačen Office za Android

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4722319 (13200) noraguta
»

Yahoo uvaja šifriranje e-pošte in ukinja gesla

Oddelek: Novice / Varnost
2810362 (8517) Glugy
»

Nateg preko bolhe. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9416474 (12377) Blum
»

SMS "Apple" scam?

Oddelek: Informacijska varnost
143207 (1103) paket
»

Kako bi lahko pc poslal sms, ko bi...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91272 (1101) iElectric

Več podobnih tem