» »

opravilna vrstica

opravilna vrstica

wertu ::

Zdravo. med čiščenjem tipkovnice sem imel odprt internet in sem nekaj kot zgleda stisnil... Torej ko sem na internetni strani mi ne pokaže opravilne vrstice, ko pa minimiziram intenetno stran pa jo pokaže normalno. Vsak odgovor dobrodošel!

Lp.

Mavrik ::

Svoj brskalnik si dal v polnozaslonski način. V večini se to ugasne z "F11".
The truth is rarely pure and never simple.

wertu ::

Mavrik je izjavil:

Svoj brskalnik si dal v polnozaslonski način. V večini se to ugasne z "F11".

sem pobral vendar ne pomaga, zgornja vrstica je vidna.
Hvala vseeno!

DeFacto21 ::

Probaj držat ctrl in stisni - oz. +..

wertu ::

DeFacto21 je izjavil:

Probaj držat ctrl in stisni - oz. +..

tudi ne pomaga :(

SLO_Matej ::

Verjetno si vklopil opcijo, da se opravilna vrstica samodejno skrije; http://windows.microsoft.com/sl-SI/wind...

wertu ::

SLO_Matej je izjavil:

Verjetno si vklopil opcijo, da se opravilna vrstica samodejno skrije; http://windows.microsoft.com/sl-SI/wind...

ne ni ker ko zaprem internetno stran, opravilna vrstica ostane zmeraj odprta

Mavrik ::

A bi nam vsaj povedal kaj za en brskalnik, operacijski sistem, računalnik, miško in domačo žival imaš da nehamo igrati Dannyeve zvezde in ugibat o čem govoriš?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

VelikiTun ::

Po možnosti še screenshot, da vidimo, kaj si ti predstavljaš pod opravilno vrstico.

DeFacto21 ::

Verjetno imaš IE, ali se motim?

wertu ::

Mavrik je izjavil:

A bi nam vsaj povedal kaj za en brskalnik, operacijski sistem, računalnik, miško in domačo žival imaš da nehamo igrati Dannyeve zvezde in ugibat o čem govoriš?

Imam brskalnik google chrome, win 7 mislim da je to to ;)
PS: pobral sem tudi mozillo ampak tudi ne dela.. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wertu ()

SLO_Matej ::

A je tako težko narediti posnetek zaslona?

No, poglej si kako to storiš: http://www.zmaga.com/ucenje.php?id=566

V Windows 7 (tudi v Visti) pa lahko uporabiš Orodje za izrezovanje zaslona in označiš tisti del zaslona, ki bi ga rad pokazal; http://zmaga.com/ucenje.php?id=2331

Janac ::

ESC

wertu ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wertu ()

Janac ::

si klikno ESC? probaj se F12

wertu ::

Janac je izjavil:

si klikno ESC? probaj se F12

ESC ne pomaga, f12 se mi pa odpre neko okno, ki sploh nevem zakaj je.. :/

Janac ::

slikaj to okno

wertu ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wertu ()

SLO_Matej ::

Mogoče bo tole kaj pomagalo: http://support.microsoft.com/kb/253679/...

Imaš nižje na strani tudi gumb Fix it s katerim preneseš program, ki bo samodejno rešil težavo. Na strani je zapisano, da deluje samo v Visti in XP, morda bo deloval tudi v Windows 7. Sicer pa sam sledi navodilom.

Bananovec ::

Janac, hitro izbriši post, preden postaneš tarča posmeha.
@OP, desni klik na Orodno vrstico, Lastnosti in se poigraj.
OP, če prav razumem, ko odpreš kateri program ti okno razširi čez Orodno vrstico, ko greš v namizje pa je vrstica normalno prikazana?
Kot da bi imel narejen auto-hide ob določenih programih. ..
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Cold1 ::

Hmm... zdi se da se ti okna ob maksimiranju povečajo tako da prekrijejo opravilno vrstico, si prepričan da nimaš vklopljenega samodejnega skrivanja le te?

Ampak recimo da se je namizju malce pobrkljalo, si se poskusil odjaviti in ponovno prijaviti v sistem, in če to ne pomaga, si poskusil ponovno pognati računalnik?

-------------------------------

Sicer pa, če težava ostane in ne veš kako bi jo odpravil, je najbrž najlažje, če preprosto uporabiš obnovitev sistema in stanje zavrtiš nazaj na čas preden so se začele težave z op. vrstico.

wertu ::

Torej ko maksimiram katerokoli zadevo neglede al je intenetna povezava, ali moji dokumenti se mi orodna vrstica skrije

dzinks63 ::

XP imajo nastavitve za opravilno vrstico, najbrž jo imajo tudi Win7, poišči in nastavi.

slatibar ::

hearts17 ::

Sicer vidim, da je stara tema tole, ampak upam, da se najde kdo, ki bi mi znal pomagat.

Torej, tudi jaz imam problem z opravilno vrstico, ki se je pojavil sam od sebe. Stvar je v tem, da kadar imam odprt Google Chrome, opravilna vrstica ni prikazana in se ne prikaže niti, če grem z miško na spodnji del, kjer naj bi se nahajala. Preverila sem že avtomatsko skrivanje in vse nastavitve v zvezi z opravilno vrstico, ampak problem ni v tem, ker je vse kot mora bit. Ker mi jo v primeru, da imam odprt katerikoli drug program kaže normalno, sem preverila nastavitve tudi pri Google Chromu, ampak tudi tam ne najdem smiselne rešitve.

Če kdorkoli ve v čem je težava, bi mi pomoč res prav prišla, hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hearts17 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opravilna vrstica

Oddelek: Pomoč in nasveti
267356 (6680) JOKER
»

Windows 8 neuradno drugo leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8322014 (19036) darkolord
»

Prve pregledne verzije Windows 8 za razvijalce

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4114039 (10881) matejdro
»

Vista dizajn v Sedmici

Oddelek: Operacijski sistemi
312161 (1417) jizzer
»

Orodna vrstica Hitri zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
91531 (1360) ABX

Več podobnih tem