» »

Igre za med poukom ;)

Igre za med poukom ;)

FreakDezign ::

Lepo pozdravljeni sami imamo kdaj preveč časa in me zanima katere so dobre igre za igranje s prijatelji, ki bi se povezali v šoli in igrali. Računalnikov je več, kot dovolj sedaj me pa zanima katera je kakšna taka igra, ki je ni treba naložiti in se, da igrati LAN ali multiplayer, da hostaš in da se bodo lahko povezali sošolci gor...

Morajo biti PORTABLE

Lep pozdrav
Design is Better then no design
  • zaklenil: Mavrik ()

Guzzy ::

Trackmania Nations Forever, Teeworlds

popster ::

ce te prav razumem iščeš portable igre:

recimo openarena
http://portableapps.com/node/11789

gendale ::

trolling
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: popster ()

FreakDezign ::

Ja Portable igre ;).

Lep pozdrav
Design is Better then no design

francek1 ::

Igre za med poukom se prižgejo z gumbom OFF...:)
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

FreakDezign ::

No dej dej... Sam povej, če veš za kakšne ! ;)
Design is Better then no design

francek1 ::

Sem bil pred 30 leti zadnjič v šoli tako da ne bi vedel...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

opeter ::

Kaj pa kakšne resnične igre? Recimo potapljanje ladjic, križci-krožci ipd.?

Če pa že preko LANa, pa vsekakor strategija. Recimo kakšen Warzone 2100, ali pa starejši deli C&C (so brezplačni).
http://www.gamershell.com/pc/command_co...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

pharaon ::

Mogoče Soldat?
http://soldat.thd.vg/en/

FreakDezign ::

Predvsem morajo biti portable, ker nesmemo nalagati datotek na računalnik :D
Design is Better then no design

Mipe ::

Diploma 2012: Študent Študira Naj

Zakaj za vraga ne jemljete pouka resno?

FreakDezign ::

Pa kaj si brihten. Koga briga, ko da si ti vse ure poslušal profesorja, ki nima pojma. Grem raje eno s prjatli ruknt ;). Tko de ne glumi tisto, kar me veseli me veseli tisto, kar me ne bo šlo pa tak čez uho:)
Design is Better then no design

Mipe ::

In taki skupaj z oražnovci bodo stebri naše družbe... Kdaj bo naslednji vlak za Mars?

Poldi112 ::

Si bil ti v osnovni ali srednji šoli kaj drugačen?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mipe ::

Z izjemo čečkanja po zvezku in podajanja sporočil, sem bil dokaj zgleden učenec in študent. Žal sem vedno v razredu imel kekce, ki so vsevprek terorizirali, misleč da so zabavni.

Mimogrede, ti kekci so ponavljali, jaz itak ne.

P.S.: Govorim o času med aktivnim poukom. Odmori so druga pesem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

FreakDezign ::

O daj prosim ali lahko daš mir. Napiši raje za kako dobro igro ?. Sedaj mi pa povej kaj je tako narobe, če kdaj kakšno odigraš?. Najbrž imaš zelo dobro življenje, si bogat, vzgleden, poln denarja oglavnem, ker si se toliko trudil... S.M.E.H. :D....
Design is Better then no design

69charger ::

Sprašuje o igrah ne pa vašem mnenju o igranju iger med poukom,drugače pa Counter Strike 1.6 portable.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Mipe ::

http://www.gameloo.info/2008/07/portabl...

Enostavno poguglal sem "portable lan games".

Ne bom se čudil, če bodo spet omilili kriterije zaradi prevelikega osipa...

dezman ::

Jp cunter strike portable ni boljsga spilamo me poukm preko lana

MAGGOTs! ::

dezman je izjavil:

Jp cunter strike portable ni boljsga spilamo me poukm preko lana


Se ne morem bolj strinjat :D
Sam če računalnikov ne zaj*****.
Play TF2 until death! :D

FreakDezign ::

Mi lahko kdo razloži zakaj rabiš ta PortableApps.com in kako to sploh deluje?. Zanima me še kako bi lahko špilal Quake 3 arena kaj rabim kako naložim in kaj rabim, da igram CS 1.6.

Hvala
Design is Better then no design

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

Quake2, 3 :D

IvoJan ::

quake 3 arena, CS 1.6 portable itd. :)

D3m ::

Mi smo igrali Tarok (karte) med poukom. Najboljši cajti :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

detroit ::

Ti dam nasvet izobražuj se, vem, da se sliši smešno ampak se bo obrestoval čez leta;)
Skero

oemdzi ::

Keri zategnjenci so tle na slotechu, pa kaj vas je mama v srednji za roko peljala v solo ? Sola je nekaj podobnega kot kaksna filmska serija, ker zavlacujejo kolikor je le mogoce, da spacajo cimvec serij in posledicno vec zasluzijo. Za realne potrebe bi bilo polovica profesorjev vec kot dovolj in 8 ali celo 9 urni pouk je totalno nategovanje in zapravljanje dijakovega casa.

Namesto da bi bili ucitelji tam za ucence, so ucenci tam za ucitelje, da le ti naberejo svoje ure za placo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

SaXsIm ::

Za realne potrebe slovenskega gospodarstva je tudi izobraženih že zdavnaj več kot dovolj. Bodi vesel, da lahko hodiš v šolo.
SaXsIm

oemdzi ::

Na sreco je srednja ze za mano, ker je obup tam gnit 8 ur dnevno... Vendar imas tudi na faksu fosile, ki jim je vrhunec predavanja branje iz prosojnice katere vsebino imamo popolnoma identicno ze zapisano v skriptah.

Res sem vesel, da sem lahko udelezen takega elitnega solanja kot ga imamo v samo v Sloveniji ;((

jype ::

Si mel očitno slabe profesorje. Jaz se večini svojih lahko le zahvalim za obilno širino in globino znanja.

Mipe ::

@oemdzi, predlagam, da prepustiš svoj plac v izobraževalnemu sistemu kakemu znanja željnemu. Pa svoje štipendije vrni. Aja, saj res, zapravil si jo že za skuter, najsodobnejši mobi in računalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

oemdzi ::

@Mipe: Ne nimam stipendije, skuterja tudi ne, mobi hoho je bil mogoce sodoben 2 leti preden sem ga kupil, racunalnik pa se bolj ...

Eni pa res radi nakladate v tri krasne in se delate vsevedne ... Ce ti je trenutna situacija v drzavi vsec (pa z tem ne mislim samo gospodarstvo) si ena velika ovca...
Moj cilj je le bil obrazloziti nekaterim zakaj vcasih smatram igranje racunalniskih igric med poukom kot popolnoma razumljivo dejanje, mene je v srednji informatiko ucil inzenir lesarstva od katerega smo skoraj vsi vedeli vec, on je pa samo knjige bral ko je bilo treba kaj pokazat v wordu, excelu itd ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Mipe ::

In ste igrali igre, namesto da bi delali svoje projekte? Tako sem namreč jaz delal med praktičnimi vajami, vse je bilo prelahko, zato sem tako mimogrede tipkal zahtevnejšo kodo.

VelikiTun ::

Če želijo med poukom igrati igre, pa naj jih. Navsezadnje hodijo v šolo zaradi sebe.

xCore ::

quake 2 smo mi vcasih nazigali :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

D3m ::

ni ga bilo čez bosanec.si :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Arto ::

Če gre za srednjo šolo, pol jih čisto razumem, da bi pri kakšni informatiki raj igrce špilal. Jaz sem hodil v srednjo do leta 2007, pa smo pri informatiki kopiral stvari na diskete(!) v DOS-u(!). Od tiste informatike nisem odnesel popolnoma nič. Če je pa faks, pol je pa mal druga pesem. Ampak so tudi na faksu kakšne vaje popolnoma brez veze.

69charger ::

Pa koga hudiča briga kaj ste vi delali v šoli in kaj je narobe z šolo,on sprašuje le po igrah ki jih bo nabijal med poukom. Vaši komentarji so brezvezni. Kot je bilo že povedano: Quake, Counter Strike 1.6, mogoče kakšna dirkačina (NFS Most Wanted),vse se da dobiti v portable verziji.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

D3m ::

....Angry Birds Space :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

phys ::

Sodeč po slovnici bi op-ju koristilo, da bi v šoli malce več poslušal. :) Tudi sam sem kdaj imel občutek, da v šoli tratim čas, zdaj mi je pa žal, da ga kdaj nisem še bolj, sploh na faksu. Verjetno je težko držati kvaliteto predavanja, če te 75% prisotnih ignorira.

Aphanisis ::

Jaz poznam eno super portable igro. Ampak je stvar multiplayer, tako da ne vem, če pride vedno v poštev. No kakorkoli, s sošolci se igraš igro "kdo bolje razume profesorja". Igra se 45 minut + 5 minut. 45 minut se posluša, potem pa se med 5 minutnim odmorom med sošolci izziva, kdo lahko bolje obnovi glavne točke podane snovi. Cool, ne?

oemdzi ::

atomic bomberman je zakon, edino skoda, ker 2 igrata na isti tipkovnici :)

Arto ::

phys je izjavil:

Sodeč po slovnici bi op-ju koristilo, da bi v šoli malce več poslušal. :) Tudi sam sem kdaj imel občutek, da v šoli tratim čas, zdaj mi je pa žal, da ga kdaj nisem še bolj, sploh na faksu. Verjetno je težko držati kvaliteto predavanja, če te 75% prisotnih ignorira.

A pri informatiki?

Mavrik ::

Boste se naslednjič morali bolj držati topica.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šola in avtomobil

Oddelek: Šola
222942 (2156) bluefish
»

Klasična Škofijska gimnazija - Šentvid

Oddelek: Šola
155046 (4518) Phantomeye
»

Uporaba računalnika v šolkih ustanovah

Oddelek: Loža
131869 (1595) 823483
»

Kartanje v šoli

Oddelek: Loža
161792 (1604) dela
»

ODVZEM TELEFONA!?!?!?!?!

Oddelek: Loža
242695 (2262) Brane2

Več podobnih tem