» »

mobilni slo-tech

mobilni slo-tech

Roadkill ::

Morda sem premalo na forumu, ampak sem ravnokar opazil mobilno verzijo slo-techa: http://m.st.si/
Lastna produkcija, ali tird party?

Zgleda kul. Prijava še ne deluje.
Ü

VelikiTun ::

Innovatif, če se ne motim.

Nextor ::

Primoz ::

Ja ... ne bi škodilo, če bi končali in začeli oglaševat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

;-) ::

Zakaj pa je to potrebno ?

jype ::

Ker je bolj udobno na manjših zaslonih.

ales85 ::

About time!

nUUb ::

Hvala za link!
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

Lion29 ::

Primoz je izjavil:

Ja ... ne bi škodilo, če bi končali in začeli oglaševat.


kaj bodo oglasevali ce se velik ne dela
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

Dva dni je še dela ... bo kmalu.

Pa oglaševat bi morali mi :D pa končat tudi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Lion29 ::

ja sej za vas sem govoril :D

mi se bomo tudi kmalu lotili mobilne variante Mešetarja, prav tako z jQeuryem...care to share any tips?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kpkp ::

1.1RC z 1.7.1 ima precej boljše performance, sicer ima še nekaj hroščov, kljub temu če se le da uporabite 1.1RC (precej bolj "smooth" experience).
Še ne tip, ne pozabit na AMOLED, torej belo na črnem (pa še slo-tech TM dizajn je črn).

PS: My play ground, bo mogoče komu služilo za kako inspiracijo (!!! pozor, počasen strežnik!!! :D)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

Gandalfar ::

> mi se bomo tudi kmalu lotili mobilne variante Mešetarja, prav tako z jQeuryem...care to share any tips?

Don't go there. Raje responsive page.

Lion29 ::

Oboje, oboje....prvo seveda responsive
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hojnikb ::

http://st.si/


Hehe nice domena.
#brezpodpisa

krop ::

Mislim, da bi bilo bolje naredit namensko aplikacijo. Kot je naprimer Tapatalk za Android in Ios

Gandalfar ::

za vseh 17 platform :)

Nextor ::

Skrajni cajt bi bil, da se podpre sam Taptalk! Namreč na Androidu 4.0+ ne delata vredu ne mobilni, še manj pa desktop!

hojnikb ::

Naložiš Opero Mobile in slo-tech dela čist lepo na kateri koli platformi.
#brezpodpisa

Arto ::

BTW, jQuery Mobile 1.1 je zunaj :P

Boobiz ::

A je m.st.si že ready? Ker atm ne vidim nobene bistvene prednosti, kvečjemu je še slabše, ker mi sploh ne odpira tem. Šteka pa približno enako, samo da na mobile ni tistega 3 sec freeza, ko odpreš /32.
I'm drunk, what's your excuse?

knesz ::

krop je izjavil:

Mislim, da bi bilo bolje naredit namensko aplikacijo. Kot je naprimer Tapatalk za Android in Ios

Za android je bila aplikacija v lastni režiji že skoraj dokončana, pa je šla nekaj zaradi osebnih razlogov, nekaj pa zaradi drugih projektov globoko v zadnji kotiček spodnjega predala :)
Mogoče pa nekega dne dokončamo... če bo klima prava :)

Mavrik ::

Boobiz je izjavil:

A je m.st.si že ready? Ker atm ne vidim nobene bistvene prednosti, kvečjemu je še slabše, ker mi sploh ne odpira tem. Šteka pa približno enako, samo da na mobile ni tistega 3 sec freeza, ko odpreš /32.


Ni še :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zheegec ::

Mobile opera je rešitev vseh težav, fantje :) Sploh, če vam default iOS ali Android browser menije na levi ali desni zamakne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Boobiz ::

Menije še shendlam, potreben je samo ponoven zagon browserja. Ne morem pa shendlat postanja, ki je popolnoma polomljeno. Če citiraš kak daljši post sploh ne ne vidiš vsega napisanega v oknu, pomikat se pa gor in do tud ne moreš. Okej, če smo realni, je problem vseh forumov, ne samo st. :)

EDIT: Opera mi ne potegne, ljubim maxthona ampak bom za foro spet sprobal opero.
EDIT2: Okej watta ff, kdaj je opera postala tko huda?! Nobenga štekanja! Svetlobna leta pred ostalimi browserji, skoraj dobil filing sem na ajfonu. 8-O
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Lion29 ::

mah vsi tej mobilni browserji niso nic... vsak je v necem dober... noben od teh browserjev pa ne zdruzi vseh dobrih lastnosti skup
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

borča ::

Za Android je super Dolphin HD. Slo tech funkcionira. Seveda je pa Taptalk zakon.

wbla ::

Zanima me kje preko android telefona najbolje pregledujem taleforum, ker na Chromu, ki je prednaložen prikazuje zelo na majhno.Tista mobila verzija (m.st.si) pa mi napiše Loading error.

primozzzz ::

Zheegec je izjavil:

Mobile opera je rešitev vseh težav, fantje :)
NI PODPISA

CaqKa ::

wbla je izjavil:

Zanima me kje preko android telefona najbolje pregledujem taleforum, ker na Chromu, ki je prednaložen prikazuje zelo na majhno.Tista mobila verzija (m.st.si) pa mi napiše Loading error.

get used to it... ko se je spremenil dizajn in so hteli biti vzgled slovenski UX sceni, so nekje na pol poti pozabili na mobilne naprave. dobili smo desktop verzijo, ki jo je treba za mobilnik skalirat... pa še takrat se fonti pri citatih nekaj zmrdajo in ostanejo na neki neberljiv majhni velikosti. ter wap/mobile verzijo, ki pa je žal read only...

wbla ::

udi me da ni kaj podobno Tapatalku..na tak način kot app. Tapatalk recimo mi je res priročna app za pregledovanje forumov....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo tech in tapatalk

Oddelek: Mobilne tehnologije
101658 (875) Invictus
»

Google odslej kaznuje strani brez mobilne različice

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4821561 (18168) MrStein
»

Slo-Tech preko TLS povezave (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
12016023 (11663) Jst
»

Prekrivanje besedil z orodno vrstico

Oddelek: Mobilne tehnologije
9759 (665) MacGyver141
»

Slo-Tech app

Oddelek: Slo-Tech
202955 (2270) 5er-->

Več podobnih tem