» »

HTC One X naprodaj ??

HTC One X naprodaj ??

1 2 3
4
»

jerry2 ::

Ali pa zamenjati operaterja. Držite se operaterjev kot klopi ;-)

Jaz sem s HTC ONE X ZELO zadovoljen!
tom & jerry

djordjevic ::

Kak je kaj z baterijo?
No grave is deep enough to keep us in chains.

MrDeY ::

jerry2 je izjavil:

Ali pa zamenjati operaterja. Držite se operaterjev kot klopi ;-)


Jaz sem ga že zamenju par let nazaj:) Samo nekdo drug me čaka, ker sva dogovorjena, da vzame zame one X pri Mobitelu, ker ma hudo naročnino:)

Spock83 ::

Ma jaz ne morem menjat operaterija, ker je moja številka v poslovni skupini. Raje počakam in ne plačujem nič :) (firma časti).

ziga1990 ::

vi kar čakte jaz sem šel k tušu kupu one x in sem srečen:)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

cebelar123 ::

Naj kdo sporoči kako dolgo drži baterija ob zmerni uporabi.

djordjevic ::

+1, sem vprašal prejle.
No grave is deep enough to keep us in chains.

MaTTe ::

jerry2 je izjavil:

Ali pa zamenjati operaterja. Držite se operaterjev kot klopi ;-)

Jaz sem s HTC ONE X ZELO zadovoljen!


In kam naj grem? Simobil vem, da mi ne vleče doma oziroma je signal zelo slab, Tušmobil pa tudi ni najboljše pokrito omrežje. Torej mi ostane Mobitel...

Onlyx ::

Malce offtopic: HTC one S pri Tušmobilu pride na police šele junija. Tako mi je včeraj zagotovil prodajalec v poslovalnici in sem bil kar malo razočaran, ker toliko časa čarajo s tem telefonom...

djordjevic ::

Da prodajo čim več modelov X, jasno. :) Imo pa razlika v ceni ne bo več kot kakšnih 60-80 evrov, kar dolgoročno niti ni nek znesek.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ziga1990 ::

cebelar123 je izjavil:

Naj kdo sporoči kako dolgo drži baterija ob zmerni uporabi.


definiri zmerno uporabo.

screen on time imam zmeraj 3h+
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

cebelar123 ::

Zmerna poraba za mene:
- klicanje 1h na dan
- par sms-jev
- 20 min surfanja
- 20 min štrcanja po menujih
- mogoče kaka igrica,video idt.. skupaj 20min

Nekako tako glede na to da imam sedaj nokio xpress music 5800:( sem zmerno porabo oceno na zdajšni telefon. Bi se pa znalo zgoditi, da bi s HTCjem zmerna poraba znala postati kaj več ko kot pa 20min vsega, 1h klicanja pa bi še zmeraj držala.

Glede na to, da sem začetnik kaj se androida tiče, me zanima sledeče,ali je to kaj vidim v videu od 0:20sek naprej stvar "androida 4.0 nasplošno", ali ima to samo touchwiz in ne sens od HTCja. Če tega sens nima, kako ima HTC naret pregled nad Wifi in ostalimi stvarmi. Ker kolega mislim da ima blijižnice narete na ozadju svojega HTCja Desire,kar mi ni tako vredi.

ziga1990 ::

pomoje da bi zdržal ene dva dni, ker je v spanju varčen v 10-ih urah spanja zgubi 1%-5% baterije
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

djordjevic ::

U, vidiš, to pa lajkam. Legend mi, recimo, zdrži komot po 3-4 dni. Kličem ne veliko, večino časa sem v pisarni, ko sem na terenu, pa imam lepo nažgan 3g in syncanje vsega živega, pa mi že malo najeda majhen zaslon in predvsem manjko internal storaga, da mi že ob updatih obstoječih aplikacij (vseh, ki jih ni bilo moč stisniti na sd) gnjavi, da ima insufficient storage. Aja, pa imel bi malo boljši fotoaparat. Po slišanem je X odlična izbira za naslednjih nekaj let. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Spock83 ::

Sodeč po testu na gsm areni bi lahko kakovost slik bila boljša.

djordjevic ::

Engadget pa ga je postavil na tron. V vsakem primeru bo razlika v primerjavi s trenutnim fotoaparatom na Legendu enormna. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tastar ::

Zanesnjaki in težkopričakovanci:)

One V naslednji teden
One X v cca. 14 dneh
One S šele julija…


Če bo kaj drugače dam za per;)

MrDeY ::

No takle post je pa lepo prebrat...

Tastar thx:)

Spock83 ::

aaaa dolga.

simon2704 ::

Tastar je izjavil:

Zanesnjaki in težkopričakovanci:)

One V naslednji teden
One X v cca. 14 dneh
One S šele julija…


Če bo kaj drugače dam za per;)


pri simobilu je ONE X in ONE V že na policah, sem se malo igral z ONE X včeraj v njihovem centru v MB

ziga1990 ::

simon2704 je izjavil:

Tastar je izjavil:

Zanesnjaki in težkopričakovanci:)

One V naslednji teden
One X v cca. 14 dneh
One S šele julija…


Če bo kaj drugače dam za per;)


pri simobilu je ONE X in ONE V že na policah, sem se malo igral z ONE X včeraj v njihovem centru v MB


pri tušmobilu tud sm ga tam kupu
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Spock83 ::

Saj se ve, da TušMobil in Simobil že imata zadevo na policah. Problem je Mobitel.

antireal ::

Prva serija htc one x je imela en "manjši" problem z neprepoznavanjem sim kartic -

jerry2 ::

Jaz sem imel novo serijo in je ravno tako ni razpoznal, tako da to ni to. Vic je v SIM kartici ne v telefonu.
tom & jerry

OmegaBlue ::

Stvar je sexy ;) Mal draga ampak sexy..

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Spock83 ::

Neumno vprašanje. Kako to da si tega kupil in nisi npr počakal na SIII ? Premikanje po meniju poteka gladko?

broken/link ::

s3ka je grda :) to je že eden izmed možnih odgovorov :)

OmegaBlue ::

Je na testni vožnji ;) S3 se ne dotaknem že iz principa da je samsung. Drugače ja izredno gladko (wtf kakšne telefone pa imaš da se tam zatika?)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Sem ravno malo razmišljal in po nekem preblisku, da si omislim V-ja, sklenil, da počakam nekaj mesecev, nato pa vseeno ubodem kar X-a, da imam potem nekaj let mir. :) Aja, pa belega bi. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

damjan1980 ::

4 jedra (2 vec kot vecina pcjev), nasplosno HW za letalonosliko poganjat....in vprasanje ce je premikanje po menijih gladko. umrl sem od smeha :)

jaz si bom tudi x ali v omislil. sgs3 se povoham ne, ker predvidevam da ima enako chipshit plastik fantastik ohisje kot ostala samsung flota. pa tisti samsung vmesnik je za kozlat proti sense

djordjevic ::

Konec maja oz. junija dobi tuš še One S. Ta bi pa dejansko izmed vseh treh znal biti best buy. Malenkost manjša gorjača kot X in po določenih testih hitrejši HW ter boljša avtonomija. Vse je kajpak odvisno od cene. V je praktično zastonj, samo nočem, da bi čez leto in pol spet moral menjavati zaradi omejitev HW (spomin, zaslon). Če bo S cenovno dobro plasiran ... Ah, die Qual der Wahl. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Spock83 ::

damjan1980 je izjavil:

4 jedra (2 vec kot vecina pcjev), nasplosno HW za letalonosliko poganjat....in vprasanje ce je premikanje po menijih gladko. umrl sem od smeha :)

jaz si bom tudi x ali v omislil. sgs3 se povoham ne, ker predvidevam da ima enako chipshit plastik fantastik ohisje kot ostala samsung flota. pa tisti samsung vmesnik je za kozlat proti sense


Hja no po mojih izkušnjah moji nadroid telefoni niso prav gladko tekli dokler jim nisem custom roma naložil. Tukaj se ne gre za hardware

djordjevic je izjavil:

Konec maja oz. junija dobi tuš še One S. Ta bi pa dejansko izmed vseh treh znal biti best buy. Malenkost manjša gorjača kot X in po določenih testih hitrejši HW ter boljša avtonomija. Vse je kajpak odvisno od cene. V je praktično zastonj, samo nočem, da bi čez leto in pol spet moral menjavati zaradi omejitev HW (spomin, zaslon). Če bo S cenovno dobro plasiran ... Ah, die Qual der Wahl. :D


Meni bi bil S super. Samo jaz si želim višje ločljivosti. Na XL pa nimam časa čakat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

MaTTe ::

Čisto slučajno videl, da ima Mobitel v ponudbi One X, v splošni akciji za 499 evrov :)

jerry2 ::

Hec, jaz pa ne vidim...
tom & jerry

cebelar123 ::

Zanima me kako je kaj z funkcijo "car mode". Tamle imaš na izbiro google maps,koliko vem za to rabiš internetno povezavo"mogoče se motim". Se da tamle kao narediti da nebi imel ikone za navigacijo google maps ampak ikono za kakšno pravo offline navigacijo?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222186 (1630) Adrijan0
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191490 (1205) genesiss
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

htc one s

Oddelek: Mobilne tehnologije
273440 (2586) Jakob592
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252459 (1695) Rias Gremory

Več podobnih tem