» »

HTC One X naprodaj ??

HTC One X naprodaj ??

1
2
3 4

jerry2 ::

Nisem poskušal, ali se lahko z Mobitelovo kartico v Simobil povežem, nisem niti vedel. Ker je pa vsakih 30 sekund pisalo PREPARING SIM CARD in ni takrat našel nobenega operaterja dvomim da bi se kamorkoli povezal, se mi zdi, da je s SIM kartico nekaj narobe. Ne z mojo, z Mobitelovimi.
tom & jerry

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jerry2 ()

ziga1990 ::

jerry ali si sim kartico menjal ali rezu?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jerry2 ::

Menjal. Originalna je. Saj na drugih omrežjih pa dela, se bom prestavil, takoj ko dobil tel. nazaj.
tom & jerry

ziga1990 ::

jerry2 je izjavil:

Menjal. Originalna je. Saj na drugih omrežjih pa dela, se bom prestavil, takoj ko dobil tel. nazaj.


kaj pa če je problem z micro-sim kartico, ker ti si menjal jaz pa mislm rezat trenutno kartico

a kdo ve kdaj pa pride one xl?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

jerry2 ::

Kolikokrat naj ti še napišem, da ni problem s SIM kartico ampak z operaterjem? Sem dovolj to raziskal in dobil odgovore tudi od firme, HTC itd. Ne mislim več tega pisati. Na Mobitelu dela le, če si Mobi uporabnik. Če si naročnik pa lahko režeš ali pa brusiš ali pa uporabiš novo pa ne dela.
tom & jerry

djordjevic ::

Moram priznati, da tudi V ni tako slab, kot se mi je zdelo na prvi pogled. Mogoče se ob dovolj nizki ceni odločim kar za tega.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Onlyx ::

Nekaj dodatnih težav za HTC pri X in S verziji telefonov...

http://www.blog.uporabnastran.si/2012/0...

bajsibajsi ::

djordjevic je izjavil:

Moram priznati, da tudi V ni tako slab, kot se mi je zdelo na prvi pogled. Mogoče se ob dovolj nizki ceni odločim kar za tega.


V je crap. Seveda pa je vse odvisno od cene. Ker ce se na mobisvet prodaja za 300 evrov, bi znal biti v akciji kakih 200 z vezavo za 2 leti.

Lahko bi ga vsaj z dizajnerskega vidika naredili bolj privlacnega. Ne pa da naredijo HTC Legend #2 iz leta 2010. Edina omembe vredna stvar pri One V je OS.

djordjevic ::

V je mid-range telefon za maso folka, ki ne potrebujejo nujno flagshipov in zanje niti niso pripravljeni toliko plačati. Glede na to, da imam še vedno Legenda, pa mi, konec koncev, čisto ok služi, si z lahkoto predstavljam, da bi šaltal na V. Ima hitrejši proc, po testih sodeč precej boljši fotoaparat, boljši, nekoliko večji zaslon z veliko boljšo ločljivostjo in ICS. Ampak ja, verjamem, da marsikomu ni všeč oblika. Meni je bila že pri Legendu, ta pa je oblikovno gledano bolj reinkarnacija in se kot tak tudi razlikuje od poplave ostalih slate-like telefonov na trgu. Imo. Ampak itak je največ odvisno od cene. Če bo konkurenčna, super, če ne, bomo gledali naprej.

Je pa hudič, ko se danes vse, kar izide, primerja ali z Iphonom, SGS (1/2/xy) ali flagship HTC-jem. Reč pač ni v istem cenovnem razredu in ne bi bilo slabo, če bi se reči kot take tudi ocenjevale. Pa govorim to na splošno, ne zgolj za ta primer.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Jinto ::

Xperia Sola je pomojem mnenju boljša izbira za isto ceno kot One V.

mtman ::

Imel bi eno uprašanje. Glede na to, da sem kar nekaj prebral o tem htc one x in mi je zelo všeč me zanima nekaj o ceni. Bilo je govora da je/bo okoli 630€ in to je kar drago. Bi mi znal kdo povedati kaj o tele spletni strani: http://www.simplyelectronics.net/mainpr..., namreč tukaj je občutno ceneje pa še free shipping ma. Glede na to da sem na ebayu zasledil cene tega modela nekoliko višje se poraja vprašanje zakaj je ta cenejši. Glede ne delovanja na našem omrežju pa sem tudi prebral v tem forumu, samo nevem v čem bi bil problem, glede na to deluje v skoraj vseh frekvencah pa če je telefon unlocked? oz kaj so mislili s tem "unlocked"?

lp MT

Jinto ::

Ne kupuj tam, ker ce pogledaš na googlu, je veliko slabih reviewov te strani, veliko jih celo pravi da je scam. Poleg tega je trgovina v Hong Kongu, kar pomeni da boš plačal še davek in bo cena ista, kot če kupiš v Evropi.

bajsibajsi ::

Meizu MX QC po zunanjosti kopija iPhone, po notranjosti pa precej bolj zmogljiv http://www.gsmarena.com/meizu_mx_quad_c... Cena sitnica, zgolj cca 400 evrov in China. :D

@djordjevic
Saj jaz vrednotim izdelke v priblizno enakem cenovnem/kvalitetnem razredu. Zato tudi pravim, da je One V za 300 evrov crap. Primer, One V cca. 300 evrov v Nemciji, in nekoliko slabsi SE Live with Walkman 82 evrov.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Ah, daj, no. SE Live je bistveno slabši aparat, V pa bo gotovo na voljo po konkurenčnejši ceni. Sem prepričan. Če ga dobiš pri mediasvetu za 299 evrov, bo na amazonu cena v roku nekaj tednov, najpozneje mesecev padla na dobrih 200, kar je za ICS aparat ipak ne tako slabih specifikacij in brez vezave zelo dobra cena.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Master_Yoda ::

Jaz sem si pred kratkim nov telefon nabavil in sem tudi nameraval vzeti enega low to mid range androida, ampak ko sem videl kaksni bodo ti novi kot so npr HTC one V,... Sem si kar po HTC EVO sel. Pri operaterjih okoli 210 EUR, brez vezave pa 300.

EVO / V
Procesor: Dual core 1.2 GHZ / 1 GHZ single core
RAM: 1GB / 512 MB
Ekran: 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) / 480 x 800 pixels, 3.7 inches (~252 ppi pixel density)

Za isto ceno se Bolj evo splaca :P.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

a je res, da evo nima modre ledice za smse?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

djordjevic ::

Master_Yoda je izjavil:

Jaz sem si pred kratkim nov telefon nabavil in sem tudi nameraval vzeti enega low to mid range androida, ampak ko sem videl kaksni bodo ti novi kot so npr HTC one V,... Sem si kar po HTC EVO sel. Dvojedrni, 1 GB RAMa, proti 1 jedrnemu 512 MB rama,...

Če bi osebno menjal, bi vzel vsaj nekaj, kar ima latest android, EVO pa je imo prišel v naše loge ene 8 mesecev prepozno, da bi bil resno konkurenčen.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Master_Yoda ::

Nevem kako imajo drugi, ker je to moj prvi android telefon, ampak ce imas neprebran sms ti zelena ledica utripa.

djordjevic: Evo bo dobil ICS, mi pa je za to kar jaz uporablam ze gingerbread dovolj.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

to je po defaultu, eni majo pol da lahko nastavljaš s kjero barvo utripa ta ledica :)

default sms aplikacija ne vem če ma to funkcij, lahko si pa naložiš handcent sms in se mal poigraš s tem
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

bajsibajsi ::

Saj je tudi njemu 2.3 povsem dovolj; samo nekaj bluzi. Jasno da je ta moment v nasih logih Evo 3D best for the buck telefon (P/P). Fino je nakladati, kako npr. nek telefon (se nima) OS 4.0, medtem ko se omenjeni telefoni, ki pa imajo 4.0, vec ali manj, pri nas sploh se ne prodajajo. Torej imas raje super duper nov telefon s 4.0? Katerega seveda nimas ker ga ni. Ali delujoc relativno poceni telefon, ki deluje ta hip in zdaj ter ima obenem ze napovedan in zagotovljen upgrade na 4.0?

Na Evo 3D imam v osnovi zgolj zeleno in rdeco. Je pa na xda forumu spisan hack, ki skriptno uporablja wimax(?) ledico v drugih barvah... baje (nisem podrobno bral). Na Desire imam zeleno, oranzno, rdeco, roza, modro... ampak ga vcasih zmede in (npr. GO SMS Pro) ne pokaze prave barve, ki je nastavljena za dolocen profil/osebo. Na Evo je tudi precej manj opazna ledica, ce imas telefon blizu visine glave, ker je LED rahlo skrit v vdolbino ohisja zraven zvocnika.

djordjevic ::

Master_Yoda je izjavil:

Nevem kako imajo drugi, ker je to moj prvi android telefon, ampak ce imas neprebran sms ti zelena ledica utripa.

djordjevic: Evo bo dobil ICS, mi pa je za to kar jaz uporablam ze gingerbread dovolj.

Hej, meni je froyo, samo tudi HTC ni glih ekspresen, kar se updatov tiče, pa rad kdaj pa kdaj zahinavi, zato sem se naučil, da bo ob nakupu skušam vzeti latest iteracijo. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

djordjevic ::

Edit: Nikjer nisem zapisal, da je EVO slab. Ravno gledam cene na Tušmobilu in, sodeč po reviewu na Engadgetu in dejanski potrjenosti za ICS, bo kar držalo glede P/P. Moti me le odsotnost Image čipa. Kako pa je kaj z baterijo, tisti, ki ga imate?
No grave is deep enough to keep us in chains.

jerry2 ::

mtman je izjavil:

Imel bi eno uprašanje. Glede na to, da sem kar nekaj prebral o tem htc one x in mi je zelo všeč me zanima nekaj o ceni. Bilo je govora da je/bo okoli 630€ in to je kar drago. Bi mi znal kdo povedati kaj o tele spletni strani: http://www.simplyelectronics.net/mainpr..., namreč tukaj je občutno ceneje pa še free shipping ma. Glede na to da sem na ebayu zasledil cene tega modela nekoliko višje se poraja vprašanje zakaj je ta cenejši. Glede ne delovanja na našem omrežju pa sem tudi prebral v tem forumu, samo nevem v čem bi bil problem, glede na to deluje v skoraj vseh frekvencah pa če je telefon unlocked? oz kaj so mislili s tem "unlocked"?

lp MT


Definitivno nekaj narobe s trgovino, sem klical da sem VAT zavezanec pa so rekli da pošiljajo vsem brez davka, kar smrdi mi na daleč!
tom & jerry

bajsibajsi ::

Z avtonomijo baterije pri Evo 3D sem zaenkrat zadovoljen oz. pogojno zadovoljen. Pac kolikor se sploh da biti zadovoljnen pri vseh novejsih smartfonih. Najverjetneje tudi zato, ker se mi zdi da zdrzi dlje kot pri 2 leti starem Desire. :) Res pa je, da iger skoraj da vec ne igram na telefonu. Takisto ne uporabljam "glavne" funkcije Evo - upravljanje in ustvarjanje filmov ter slik v 3D nacinu. Samo za to sem ze prej vedel, da ne bom uporabljal, ker mi je 3D krneki. Telefon je tudi precej tezak v primerjavi s kaksnim drugim. Pa po testih se ta dual core ne more primerjati z ostalimi dual cori, ki so v top telefonih (npr. S2). Ampak v praksi to ni opazno in je bolj za hardcore gike/testerje. Osebno mi je telefon super ravno zaradi velikosti in resolucije zaslona, vendar v kvaliteti prikazanega ne blesti ravno. Za primerjavo, 2 leti star Desire ima boljsi in kvalitetnejsi izris na zaslonu.

Zaokrozeno je pa res zelo soliden telefon, sploh za svojo ceno, ki je v akciji dobrih 200 evrov (Mobitel). Velik zaslon super za surfanje po netu, 1.2 GHz DC CPU, giga RAM... omembe vreden je se fizicen gumb za fotkanje, ki ima celo funkcijo kot pri fotoaparatih in deluje res dobro. Lahko pritisnes zgolj delno, da se slika izostri in nato pritisnes do konca za zajem slike/fotkanje. Tega pri smartphonih skorajda ni. Skratka Evo 3D se za tako ceno splaca vzeti, tudi ce nikoli ne mislis koristiti 3D, saj je brez tega povsem spodoben telefon.

edit/
Sam sem bil tudi v dilemi te dni, kateri telefon kupiti. Ali cakati na One S ali ne..itd.. Po razmisleku pa ugotovil, da One S pravzaprav ne bi zelel kupiti, saj bo cena precej visja in nisem pripravljen (vec) dati taksno vsoto za telefon, kot sem jo dal 2 leti nazaj za Desire (ki se sedaj prodajajo rabljeni za dobrih 100 evrov). Ko bom cez leto ali dve spet kupoval nov telefon, mi bo veliko lazje prodati Evo, kjer bom izgubil manj denarja, kot pa nek super high end telefon, ki 2 leti za tem izgubi 70% svoje vrednosti.

Zgodovina sprememb…

jerry2 ::

A res noben nima še ONE X telefona in NI na Mobitelu da bi mi povedal če na Simobilu ali Tušmobilu ali kjerkoli drugje telefon deluje?
tom & jerry

djordjevic ::

@bajsi: Iz istega ciljam na telefon v tem price-rangu, pa se mi zdi, da bi V znal zadostiti kriterijem. Ampak, ja, določene reči ima tudi tale EVO zelo dobro urejene. Ta gumb sploh je ok fora - se spomnim s k750.
No grave is deep enough to keep us in chains.

sale19 ::

Za Jerry2
Imam One X in sem pri t2 in vse deluje kot mora.

bajsibajsi ::

Cena v akciji bo verjetno tam-tam, ampak dejansko je Evo boljsi od V. One V je v bistvu bolj kot ne low-mid end android telefon, medtem ko je Evo se vedno v mid-high rangu in to s precej ugodno ceno pri vezavi. Jaz bi mogoce V kupil zgolj v primeru, da bi se (zaradi single core cpu) poznala razlika v avtonomiji baterije za vsaj 30%, kar se pa seveda ne bo. :)

ziga1990 ::

sale19 je izjavil:

Za Jerry2
Imam One X in sem pri t2 in vse deluje kot mora.


in kaj meniš o telefonu?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

sale19 ::

Bolj na kratko -nisem v Slo. Po 14.najstih dneh bi rekel, da je kar špička, ki pa seveda ni popolna. Verjamem da bo Htc še kaj popravil- baterija se prazni rahlo čudaško a kot sem prebral na xda strani je napaka v gonilnikih za nvidio ,potem en izmed koledarjev se ne sinhronizira kot bi se moral, kamera je pa ni. Ekran je res čudovit, odzivnost tudi, le kak vreme se predolgo odpira. Je pa definitivno spet pravi Htc.

jerry2 ::

sale19 je izjavil:

Za Jerry2
Imam One X in sem pri t2 in vse deluje kot mora.


O super novica!!! Hvala ti za info! Potem samo naš Mobitel ne dela. SO pa napisali, da je napaka v telefonu. Očitno ni, naj gredo nekam z zavajanjem.

Morda mi kdo ve povedati, če ohranim številko in grem drugam ali še en glas vsakemu ki me kliče sporoči, da je številka prenesena v drugo omrežje ali tega ni več?
tom & jerry

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jerry2 ()

jmlina5 ::

jerry2 je izjavil:

sale19 je izjavil:

Za Jerry2
Imam One X in sem pri t2 in vse deluje kot mora.


O super novica!!! Hvala ti za info! Potem samo naš Mobitel ne dela. SO pa napisali, da je napaka v telefonu. Očitno ni, naj gredo nekam z zavajanjem.

Morda mi kdo ve povedati, če ohranim številko in grem drugam ali še en glas vsakemu ki me kliče sporoči, da je številka prenesena v drugo omrežje ali tega ni več?


jaz sem šel mal naprej pa sem vprašval na vseh mogočih straneh kak je s tem pa so rekli da na mobitelu dela, pri simobilu je solidna povezava, pr tušmobilu pa je izredno dobra (baje je 3G skoraj vsepovsod!)
ja pa mobitel je rekel da bo prišel v prodajo v maju, skupaj s one S
jst nevem kak je prej nekdo napiso da ne dela v mobitelu, res pa je da sam nisem probal, na mobisvetu pa so mi rekli da bi aparat lahko bil ponarejen (sploh če je iz tujine in po sumljivi ceni), ker so oni testiral na vseh omrežjih pa je delal, pa tudi večina na ostalih forumih se strinjajo s tem, da DELA na vseh omrežjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jmlina5 ()

blackmack ::

No jaz sem nabavil One S in je po enem tednu že šel nazaj na zamenjavo. Vzel sm črnega in se kruši barva oz. MAO plast. 3x sm vklopil USB in je okrog USB porta gledal aluminij ven. Pol pa že na spodnjem robu, pa sm ga zelo pazil in ga imel samo v žepu. Upam, da bo zamenjava boljša.

djordjevic ::

Tole je že bilo na enem našem forumu ali spletni strani dokumentirano. Slabo tole.
No grave is deep enough to keep us in chains.

luky ::

blackmack je izjavil:

No jaz sem nabavil One S in je po enem tednu že šel nazaj na zamenjavo. Vzel sm črnega in se kruši barva oz. MAO plast. 3x sm vklopil USB in je okrog USB porta gledal aluminij ven. Pol pa že na spodnjem robu, pa sm ga zelo pazil in ga imel samo v žepu. Upam, da bo zamenjava boljša.


Kje si ga pa nabavil?
Ja okoli krušenja barve je bilo besed že na forumu in da takoj aparat zamenjajo. To naj bi se dogajalo samo črni barvi, oni drugi ( sivi ) pa ne. Če je res pa ne vem, koliko sem prebral.
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

blackmack ::

Nabavil sem ga v Avstriji. Poslal sem ga nazaj v trgovino kjer ga bodo poslali na servis dobavitelja na zamenjavo. Tako so mi javli. Drugače po forumih vidim, da so jih nekateri menjali že 3X, pa še je vedno problem. Ampak mislim, da v trgovini. Upam, da imajo na servisu izpravne. Ker 500€ pa da 3x vštekaš USB ali pa da ga nosih v žepu pa se ti ogulijo robi no comment... Saj drugače je pa šus telefon. Tanek, hiter, fotoaparat špica, kvaliteta pogovorov kristalna.

Zgodovina sprememb…

luky ::

blackmack je izjavil:

Nabavil sem ga v Avstriji. Poslal sem ga nazaj v trgovino kjer ga bodo poslali na servis dobavitelja na zamenjavo. Tako so mi javli. Drugače po forumih vidim, da so jih nekateri menjali že 3X, pa še je vedno problem. Ampak mislim, da v trgovini. Upam, da imajo na servisu izpravne. Ker 500€ pa da 3x vštekaš USB ali pa da ga nosih v žepu pa se ti ogulijo robi no comment... Saj drugače je pa šus telefon. Tanek, hiter, fotoaparat špica, kvaliteta pogovorov kristalna.


No no to sem hotel slišati kako si z delovanjem zadovoljen. Jaz ga bom tudi kupil samo počakam, da pridejo v SLO. Je pa res zadeva nerodna če moraš nekaj kmalu menjati ko je novo tako kot pri tem tel. kjer gre barva stran.
luky!

bajsibajsi ::

Saj drugage kot "sus telefon" za tako ceno kupec ne sme niti pricakovati, a ne. O_o

luky ::

Tudi res.
luky!

blackmack ::

Prej sm mel IncS in je bil super. Ampak ko tega primeš v roko. Res je svetovn občutek. Čisto nekaj posebnega. Kar vleže se v roko. Škoda, da so taki problemi in upam, da bodo pošlihtani. Edino škoda da niso dali 32GB memorije.
Aja pa power options nima. Recimo, da ko pride baterija na 20%, da začne varčevati. Ne vem kak to, verjetno še jih mora HTC spisati. Upam, da bo.

Zgodovina sprememb…

luky ::

Jaz imam sedaj Desire S. pa tudi ni slab, samo grem kljub temu na One S. mi je nekako bolj simpatičen kot One X.
luky!

ziga1990 ::

baje vsaj na xda forumih govorijo da so same težave z 1.26.xxx verzijo ampak prihaja update na 1.28. ki naj bi popravil stvari.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

bajsibajsi ::

Cudno da nima power options.

Ali lahko kdo pove koliko dejanskega prostora, namenjenega uporabniku, ima One S?

jerry2 ::

Mobilnik ne dela nikomur ki ima Mobitel naročnino, preverjeno in celo Mobitel je to priznal, malo pobrskaj okrog... Nič ni bil nabaljen iz čudne roke, iz Expansys je bil in to po kar lepi visoki ceni.
tom & jerry

blackmack ::

2gb sistemski storage za aplikacije, in skoraj 10 ostalega za slike(kot kartica).

bajsibajsi ::

Torej sem imel prav, da uporabnik ne dobi 16 GB.

djordjevic ::

Itak da ne. Pri meni na Flyerju je še huje - deklarirano ima 16 GB prostora, za userja pa je prosto samo 7 GB. Go figure.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ziga1990 ::

ali one s ni noben probal na mobitel omrežju če dela?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

blackmack ::

Preverjeno dela.

ziga1990 ::

blackmack je izjavil:

Preverjeno dela.


in kdaj pa pride k mobitelu
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
222191 (1635) Adrijan0
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191495 (1210) genesiss
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499491 (8190) SLO_Matej
»

htc one s

Oddelek: Mobilne tehnologije
273459 (2605) Jakob592
»

Nakup Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
252463 (1699) Rias Gremory

Več podobnih tem