» »

program za nadzor emaila

program za nadzor emaila

MRB0rYS ::

Zanima me če obstaja program s katerim bi lahko nadziral oziroma prebral vsa sporočila ki odidejo iz mojega računalnika. Iz outloka ali možno tudi iz yahooja ali hotmaila. Ali se mogoče kje nahajajo potem ko jih nekdo pošlje imam win xp.
b0rys

  • premaknilo: bastadu ()

DMouse ::

Potrebuješ program, ki pregleduje kaj se pošilja na port 25. Neke vrste tak program je Norton Antivirus, ki vsakič ko se s tvojega računalnika pošilja email, pokaže ikonco da ga skenira, da bi pa prepovedal pošiljanje ali pogledal vsebino se pa ne da. Če hočeš nadzorovat paketke (gledat, snifat), ki prihajajo ali grejo od tvojega računalnika je najbolje da poskusiš program CommView, če veš osnove internetnih protokolov ti bo kmalu jasno zakaj gre.

Neo32 ::

Ja ce uporabljas Outlook-a za vse tri accounte ki si jih nastel se ti poslana sporocila shranijo pod sent items. A si to mislu? Ce pa z web-a posillas pa sploh ne vem ce grejo ta sporocila cez tvoj email(25) port.
Neo32 (c)

Gandalfar ::

Ne gredo. Pol bi mogu http al pa https priskluskovat. Se najlazje bi bilo 'sniffat' tipkovnco :>

MRB0rYS ::

Kako se pa snifa tipkovnica.
Aja tudi to sem že razmišljal, kaj pa če bi ker imam win xp nardil userje jaz bi pa kot administrator lahko recimo nekje prebral samo kako ali administrator nima te možnosti?
b0rys

Neo32 ::

google ----> keyboard spy

zihe se bo kej koristnga najdl
Neo32 (c)

DMouse ::

Če sniffa tipkovnico še vseen ne bo vedu kater virus/trojanski konj mu je emaile naprej pošiljal. Bo treba kr TCP/IP snifat :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudni maili na epošti

Oddelek: Pomoč in nasveti
172399 (1686) Yacked2
»

Varnost uporabe javnega WiFi omrežja

Oddelek: Informacijska varnost
414227 (3298) gokky
»

Ip in port "snifanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
131688 (1415) detroit
»

ARNES

Oddelek: Informacijska varnost
112185 (1814) joejoe
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947262 (5831) ToniT

Več podobnih tem