» »

Irc Botnet ?

Irc Botnet ?

samek ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima kako se postavi botnet(eggdrop), in katera tcl skripta je najboljša ?

Hvala za vaše odgovore !

LP
Samo
:|

Predator ::

pojdi na www.egghelp.org pa imaš na levi strani linke in vse super po korakih razloženo ( od postavitve bota do povezave v botnet, pa tudi skoraj vsi ukazi so razloženi )

kar se script tiče ( vse najdeš z searchom na njihovi strani )
seen scripta ( recimo bseen )
google.tcl
netbots
ena loging scripta za statse ( recimo megglogger )

drugega bazično ne rabiš... sedaj če se hočeš igrat potem daš lahko kakšno greet scripto gor ki pozdravi vse ki pridejo na kanal pa jim kakšna pravila pove... ostalo je pač odvisno od namenskosti kanala

egghelp ma ogromen arhiv tcl script tolk da poglej mal po opisih kaj ponuja katera scripta pa kaj rabiš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Zeberdee ::

Predator! Na strani (ja sem pregledal) nisem našel podatka, če obstajajo tudi egg dropi za windowse! Mogoče veš njihov ime?

Gandalfar ::

windrop

Predator ::

za windrope pojdite sem ; sej 95% stvari ki dela z eggdropom dela tudi z windropom ( v bistvu mi samo google.tcl do sedaj ni uspelo pripravit sam zato so itaq linux mašine )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Matri[X] ::

Na windropih dokazano nekatere tcl skripte ne delujejo dobro. Drugače pa windrop + netbots zelo dobro deluje in se niti pod razno ne sesuva (vsaj meni se ni). Uptime/Ontime sem imel pa več kot en teden (potem je elektrike zmanjkal ker smo na industrijskem vodu...) delovalo je pa vse kakor mora. Kot alternativo imaš pa EnergyMech oz WinMech za winse, ampak imam občutek, da so upočasnili razvoj ali pa so sploh nehal delat. Nisem čisto prepričan o tem. Še nasvet. Hub daj na stabilno povezavo, če je le možno nekje v tujini, na tujem strežniku, saj če pride do kakšnega večjega DoS napada, kar se zadnje čase pri nas velikokrat dogaja, se zgodi da tudi hub dol pade, če ga pa več ur ni pa še večji problem. Če rabiš pomoč me kontaktiraš prek emaila ali na IRCnetu. Recimo AlphaTwo na #slo-tech


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

irc-bot

Oddelek: Omrežja in internet
141653 (1531) perci
»

IRC bot -- C

Oddelek: Programiranje
101397 (1239) slawc
»

postevitev Eggdropa

Oddelek: Omrežja in internet
181616 (1310) Tody
»

konfiguriranje windropa 1.6.13

Oddelek: Programska oprema
12949 (807) Hypno
»

Shell

Oddelek: Omrežja in internet
5913 (785) Predator

Več podobnih tem