» »

"Failed to save all the components for the file..."

"Failed to save all the components for the file..."

|ke ::

Pozdravljeni!

V popravilo sem dobil hp-jev prenosnik (windows xp), ki je fasav en virus očitno. Ko se zažene normalno v windowse je črno namizje, brez ikon in nič v start meniju. Do "moj računalnik" tudi ni dostopa" na ekran nabija en kup sporočil: "Failed to save ale the components for the file \\System32\\00000***. The file is corrupted or unreadable..." in odpre mi system check.

Bral sem malo tuje forume in poiskusil z inštalacijo Malwarebytes. Zadeva dela samo v safe mode. Naredu sem system scan, našlo je par virusov in sem to zbrisal. Amapak to ni rešilo problema.
Kakšna ideja kako to rešit?

Ne v safe mode ne nikjer drugje ne morem dostopat do podatkov ki so na računalniku. Je pa trdi disk razdeljen na dve particiji. Rad bi samo ohranil podatke ki so na D: particiji. Ali bi bla rešitev, če sformatiram C: particijo, naložim na novo windowse in je..
Ike

connel ::

Jp, ti kar lepo na novo naloži sistem, druga particija bo ostala nedotaknjena.

|ke ::

pozabu sm omenit da nisem imel možnosti dostopa do podatkov ne na c: ne na d: particiji. kot da bi bil disk prazen. ko sem šel na lastnosti pa pokaže normalno zasedenost diska.
sedaj sem sformatirav c: disk. dela super, ne javlja več tistih sporočil, vendar dostopa do d particije še vedno nimam. kot da na njej nebi bilo nič, pa čeprav na lastnostih piše de ja zaseden s podatki..
kako rešit zadevo??
Ike

amigo_no1 ::

Zavitek Security, Take ownership.
http://support.microsoft.com/kb/308421


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dostopati do lastnih podatkov (win7)

Oddelek: Operacijski sistemi
121366 (1241) Kurzweil
»

Zagon računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
11752 (615) Freaxx
»

V Safe modu ni dostopa do particije

Oddelek: Operacijski sistemi
272779 (2570) k4vz0024
»

Ne morem priti v Windows in rešiti podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
51018 (930) Jankolovski
»

Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
131208 (907) bluefish

Več podobnih tem