» »

Prepisu sm se na Srednjo šolo za računalništvo

Prepisu sm se na Srednjo šolo za računalništvo

«
1
2

Tatmrmm ::

Pred kakim mescom in me je res strah da bom zaostal..Mislite da mam šanso

Janac ::

na katero?

Tatmrmm ::

Janac je izjavil:

na katero?

Srednja šola za računalništvo v Velenju

Janac ::

kako to mislis zaostal?

Tatmrmm ::

Janac je izjavil:

kako to mislis zaostal?

Da bom moral ponavljati razred. Malo sem gledal zvezke, ki sem si jih prekopiral in sem se skoraj posral

mihec87 ::

Srednja šola za računalištvo je srednja šola za računalništvo tu ali pa tam..

Za letošnje šolsko leto si kar pozen..

Če boš zaostal je odvisno od tebe..Sam se nebi tega spraševal pač pa naredil plan ter močno pljunil v roke...

GoodSatanist ::

Prepisu sm se na Srednjo šolo za računalništvo


Napaka. Huda napaka, even if you make it you're gonna regret it for the rest of your life.
Zaostal boš definitivno. Moja kristalna kugla iz omare tako pravi. Zaostal boš pa tudi v primeru, da jo narediš, pol boš mel naziv tehnik zaostalosti. Ampak te razumem, si še mlad, resen, ambiciozen in predvsem imaš upanje. Na stara leta kot meni, ti sam še humor ostane, pa še ta slab.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

technolog ::

Zaostal si že. :8) Sklepam po tvojem pisanju.

Tatmrmm ::

GoodSatanist je izjavil:

Prepisu sm se na Srednjo šolo za računalništvo


Napaka. Huda napaka, even if you make it you're gonna regret it for the rest of your life.
Zaostal boš definitivno. Moja kristalna kugla iz omare tako pravi. Zaostal boš pa tudi v primeru, da jo narediš, pol boš mel naziv tehnik zaostalosti. Ampak te razumem, si še mlad, resen, ambiciozen in predvsem imaš upanje. Na stara leta kot meni, ti sam še humor ostane, pa še ta slab.

Lahko malo bolj razložiš?:D

lambda ::

Kaj, nisi hotu nosit sponke za lase pa so te vrgl z zdravstvene? Ti imaš morda hujši problem, kot je vsebina teh zvezkov ...

Tatmrmm ::

lambda je izjavil:

Kaj, nisi hotu nosit sponke za lase pa so te vrgl z zdravstvene? Ti imaš morda hujši problem, kot je vsebina teh zvezkov ...

Ne niso me vrgli, prepisu sm se.

GoodSatanist ::

Tatmrmm je izjavil:

GoodSatanist je izjavil:

Prepisu sm se na Srednjo šolo za računalništvo


Napaka. Huda napaka, even if you make it you're gonna regret it for the rest of your life.
Zaostal boš definitivno. Moja kristalna kugla iz omare tako pravi. Zaostal boš pa tudi v primeru, da jo narediš, pol boš mel naziv tehnik zaostalosti. Ampak te razumem, si še mlad, resen, ambiciozen in predvsem imaš upanje. Na stara leta kot meni, ti sam še humor ostane, pa še ta slab.

Lahko malo bolj razložiš?:D


Ma pol ko se boš vpisu naprej na faks isto smer, bo sam še bolj zafukan (jaotebe če se ti že zdej zdi zafukan, kar piše v zvezkih), še več boš mel dela, in na koncu boš znal kvečjemu kokertolk solidno trollat po forumih.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tatmrmm ::

GoodSatanist je izjavil:

Tatmrmm je izjavil:

GoodSatanist je izjavil:

Prepisu sm se na Srednjo šolo za računalništvo


Napaka. Huda napaka, even if you make it you're gonna regret it for the rest of your life.
Zaostal boš definitivno. Moja kristalna kugla iz omare tako pravi. Zaostal boš pa tudi v primeru, da jo narediš, pol boš mel naziv tehnik zaostalosti. Ampak te razumem, si še mlad, resen, ambiciozen in predvsem imaš upanje. Na stara leta kot meni, ti sam še humor ostane, pa še ta slab.

Lahko malo bolj razložiš?:D


Ma pol ko se boš vpisu naprej na faks isto smer, bo sam še bolj zafukan (jaotebe če se ti že zdej zdi zafukan, kar piše v zvezkih), še več boš mel dela, in na koncu boš znal kvečjemu kokertolk solidno trollat po forumih.

Ti si bedak.

mihec87 ::

bedak gor ali dol ima dokaj prav..

Lej ne vem zakaj sprašuješ bedarije to da boš padel ali ne ne more vedet nihče...
Imaš samo dve opciji:
Seveda če se ne boš pomatru in kaj naredil- potem ja boš padel.
Če se pomatraš- narediš,mogoče imaš kakšen popravc..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

sid911 ::

Koliko diferencialnih izpitov pa moraš narediti? (oz. koliko predmetov so ti priznali iz prejšnje šole?)
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Tatmrmm ::

sid911 je izjavil:

Koliko diferencialnih izpitov pa moraš narediti? (oz. koliko predmetov so ti priznali iz prejšnje šole?)

Vse, razen novih strokovnih predmetov... Vaje niso težke(neki rišemo v Autocadu, da nam mine cajt, pa v Eaglu načrtujemo), skrbi me edino teorija, ker nimam nikogar, da bi mi kaj obrazložil-..

Tatmrmm ::

lambda je izjavil:

Kaj, nisi hotu nosit sponke za lase pa so te vrgl z zdravstvene? Ti imaš morda hujši problem, kot je vsebina teh zvezkov ...

Prepisu sm se, ker sm ugotoviu, da to ni za mene

mr1two ::

Za teorijo ti je na voljo slehrni sošolec in zapiski in internet in wikipedia in... znajdi se mal.

Janac ::

Google

Tatmrmm ::

mr1two je izjavil:

Za teorijo ti je na voljo slehrni sošolec in zapiski in internet in wikipedia in... znajdi se mal.

tits

Janac ::

?

Tatmrmm ::

Ja vsi ste neki geniji ane, res si želim videt vas, ko bi vstopl v letnik sredi leta, brez razlage in s slabimi zapiski..

mihec87 ::

Lej lahko jamraš in se smiliš samemu sebi zaradi mene...Če si odprl to temo z namenom da bomo o bogi lolo123 res ti je teško si se pač zmotil..

Lahko pa zagrabiš in začneš delat pa narediš če imaš še malo nesreče imaš kakšen popravc to je pa to...

823483 ::

Tatmrmm je izjavil:

Ja vsi ste neki geniji ane, res si želim videt vas, ko bi vstopl v letnik sredi leta, brez razlage in s slabimi zapiski..

Hahahaha, me zanima, kako ti bo šla matura.
Kateri letnik pa si?

Vsa snov je v učbenikih in na internetu, zapiskov in razlage praktično ne potrebuješ. Če jo, so za to tam profesorji. Namesto, da se po forumih smiliš sam sebi in iščeš sočustvovanje se raje spravi k delu. Če pa se ti učenje zdi pretežko, lahko svojo izobraževalno kariero kar zaključiš, svet bo zmeraj potreboval neizobraženo delovno silo (saj ne, da boš imel s končano šolo kaj večje možnosti za zaposlitev, oz. celo nadaljevanje izobraževanja, glede na tvoj odnos in izbrano šolo). Kdo ve, mogoče zbereš pogum in se preseliš v Švico, kjer se lahko zaposliš kot smetar. Sliši se butasto, vendar boš imel višjo plačo kot velika večina diplomantov v Sloveniji.



TL;DR?
Stop whining, start learning

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 823483 ()

sid911 ::

Tatmrmm je izjavil:

Ja vsi ste neki geniji ane, res si želim videt vas, ko bi vstopl v letnik sredi leta, brez razlage in s slabimi zapiski..


Ne bodi tak drama queen. Če se boš konkretno zraven spravil ti lahko uspe. Če ti pač ne bo pa tudi ni konec sveta. Ne boš ne prvi ne zadnji.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Starcraft|| ::

Katera je po vašem mnenju najbolša srednja za računalništvo v Lj? :D

Freaxx ::

Ma vegova je ena, pa tut ni glih švoh...

Tatmrmm ::

No dobro, da sm odpru temu, usaj spomnal ste me, da je snov na spletni učilnici :D:D

Tatmrmm ::

kva si neumen

zarad sponke za lase si se prepisal na homo šolo

pol boš pa še letnik padu, k se ti ne da učit

jst bi se ustrelu na tvojem mestu

morš bit pa res kreten da 15letniku govoriš, da bi se ustrelu na njegovem mestu
kak izmeček
kakorkoli že nism se prepisu zarad "sponke", sej sm jo nosu 5 mescov preden sm se prepisu, ampak zato, ker se že na začetku sploh nism hotu vpisat
ne bom padu, ker se bom učil
lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

gendale ::

zakva si se upisu če se nisi hotu
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

Tatmrmm ::

gendale je izjavil:

zakva si se upisu če se nisi hotu

Kaj te briga, luzer. Taki narsasistični izmečki, ko si ti, so rak za človeštvo.. Potem pa še odpiraš takšne teme:[izbrisana tema]
Res, veliko boljši si od luzerja, ki se je prepisu iz zdravstvene..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

Tatmrmm ::

Res tole si zasluž Nobelovo
Lih prj sm poslušu po val202 kako je pokol v afganistanu pač pretresljiv in da je šlo verjetno za živčni zlom vojaka kar pa je nevarno ker ima vojak orožje

Ne a res kr oroŽje ma

Pa vojak je

Jsm pa mislu da je vojska dobrodelna organizacija k je šla sadit rožice v afganistan

Fak

Zakva pa mislš da je šel v afganistan?


Pitaj boga kok je blo takih zločinov še pa da nikol ne bomo zvedl

Pa tut če bomo

Zarad abu graiba so vsi na svobodi že pa odlikovani



Pol pa v franciji nek "breivik" začne ubijat arabce v uniformah in žide

Pa je že islamski skrajnež

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

gendale ::

verjetno si emofag

ap so te sošolke teple

ti delale rektalne preglede

hotle da jih pofukaš

samo ti penis ni delu

such is life of lolo123
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

mihec87 ::

Pri vama ni straha da bi zaostala ker sta že itq zaostala..

gendale ::

jst mam downov sindrom drgač

in to tvoje žaljenje drugačnih je žalostno
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

Tatmrmm ::

mihec87 je izjavil:

Pri vama ni straha da bi zaostala ker sta že itq zaostala..

ja in če sva?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

Robi :P ::

ok berem vaše objave in ste grozni mislim tema za zaklenit res!!! Moje mneje je da vrjetno ti letos ne bo uspel saj sta le še 2 meseca resnega obdobja. Trenutno imam le eno negativno pa me preganjajo da sta še samo 2 meseca in to je res ta dva meseca sta za popraviti in izbolšati ocene ne pa za pridobitev dodatnih negativnih... Moj nasvet je : Letos ostani kjer si ker žal si opazil da naredil ne boš ker si zavozil... Drugo šol. leto pa se vpiši v program ki te veseli in ga naredi!! Vem pa da ni prijetno priti v novo družbo ko si stare navajen ( saj tako je rekel moj bivši sošolec ki je tudi obupal in se prepisal tako kot ti).... želim ti da čim bolše porihtaš!

Tatmrmm ::

Robi :P je izjavil:

ok berem vaše objave in ste grozni mislim tema za zaklenit res!!! Moje mneje je da vrjetno ti letos ne bo uspel saj sta le še 2 meseca resnega obdobja. Trenutno imam le eno negativno pa me preganjajo da sta še samo 2 meseca in to je res ta dva meseca sta za popraviti in izbolšati ocene ne pa za pridobitev dodatnih negativnih... Moj nasvet je : Letos ostani kjer si ker žal si opazil da naredil ne boš ker si zavozil... Drugo šol. leto pa se vpiši v program ki te veseli in ga naredi!! Vem pa da ni prijetno priti v novo družbo ko si stare navajen ( saj tako je rekel moj bivši sošolec ki je tudi obupal in se prepisal tako kot ti).... želim ti da čim bolše porihtaš!

sej mam vse pozitivno, razn pr strokovnih ko sploh nimam ocena.. Sej kak tešk pa mora bit delat v Autocadu

salex ::

Tole je prov tipična slotech tema, ko en, ki potrebuje pomoč pride sem in seveda ga je treba še bol zjebat, da je loh še več razlogov, da smo vsi veselo slabe volje.

VelikiTun ::

Ne, to je tipična ST tema, ko en, ki misli da rabi pomoč, odpre temo. Kako hudimana naj folk na forumu ve, ali bo naredil letnik ali ne.

Xgeneration ::

@salex

TOČNO! Me zdaj neki časa ni blo na ta forum (aktivno) - ma se mi zdi, da folk kle skos za kompom sedi in pol, ko nekdo napiše neki, s čimer se drugi ne strinjajo, stresejo nanj vse, kar jim za kompom šif laufa; ne znajo neki sprogramirat...

Pač je fant mal zgubljen in pod pritiskom, pa je prašu, a ne... Nekateri odgovori so res pod nivojem. Dejte se mal zamislt.

Ti lolo pa, če se sred leta prepisuješ, morš pač nost posledice za to. Pa če boš en letnik ponavlju, če si res želiš končat to šolo, pa tut ne bo konc sveta!!! Še nikol ni blo. Maš pa še dovolj časa, po moje. Ni pa najboljša popotnica, da nisi sam vedel, da maš materiale na e-učilnici. Bod pr seb, pa bo
LP

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

salex ne bluzi...če ni pripravljen delat pač ne bo naredil simpl..kaj mu naj rečemo ej stari ne rabiš nič ti bo profesor kr tak napisal pozitivno..

O tem ali bo naredil ali ne odloča popolnoma sam(glede na temo oz obnašanje se mi dozdeva za katero pot se je odločil)..

Glede na to da ima večino pozitivno, če sedajle malo stisne verjetno lahko naredi mogoče mu kak predmet ostane za popravni izpit to je pa vse...Ne vem pa zakaj se nebi pomatral saj ima polovico narejenega..

Tatmrmm ::

mihec87 je izjavil:

salex ne bluzi...če ni pripravljen delat pač ne bo naredil simpl..kaj mu naj rečemo ej stari ne rabiš nič ti bo profesor kr tak napisal pozitivno..

O tem ali bo naredil ali ne odloča popolnoma sam(glede na temo oz obnašanje se mi dozdeva za katero pot se je odločil)..

Glede na to da ima večino pozitivno, če sedajle malo stisne verjetno lahko naredi mogoče mu kak predmet ostane za popravni izpit to je pa vse...Ne vem pa zakaj se nebi pomatral saj ima polovico narejenega..

Hvala. Zej lahka zaprete. Sploh pa tud živali potrebujejo spodpudo za nadaljevanje dela
lp

Xgeneration je izjavil:

@salex

dovolj časa, po moje. Ni pa najboljša popotnica, da nisi sam vedel, da maš materiale na e-učilnici. Bod pr seb, pa bo

Mam material, sam nimam rešitev.. Js sm bolj pričakoval, da mi bi bo kdo, ki je že bil v podobni situaciji, reku, da moram sam delat in da mi bo uspelo..
lahka zaprete temo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tatmrmm ()

lambda ::

Tole je prov tipična slotech tema, ko en, ki potrebuje pomoč pride sem in seveda ga je treba še bol zjebat, da je loh še več razlogov, da smo vsi veselo slabe volje.

Stvar je v tem, da si obravnavan tako, kot si se obnašal v prvih nekaj temah. In jaz se pač spomnim tiste teme o sponkah za lase na zdravstveni, kjer se mu je poskušalo dopovedat, da tudi to ima smisel. In če se kdo z njim ni strinjal, ga je olajal nazaj. Ja ok, če je najpametnejši na svetu in so vsi, ki se z njim ne strinjajo ali mu svetujejo nekaj, kar mu ni všeč, kreteni - potem je težko pričakovat, da se ga v nevemkateri temi jemlje resno. Žaljenje tistih, ki ti svetujejo ali podajo mnenje pač ni na mestu, če si že nekaj vprašal. Osnovna kultura. Ne pa takšne izjave, če pričakuješ pomoč: "Ni šans da bom suženj sistema, da bom 40 let pral riti, če si drugi ne vzamejo pravice si jo bom jaz sam!"

Nasvet OP: odpreš temo, opišeš situacijo, koliko predmetov imaš, kaj znaš, česa ne znaš, vprašaš kje bi za predmete X in Y lahko pridobil gradivo ali kako najlažje nadoknadiš. Če pa postaviš "prepisal sem se, bom padu?" ... ne vem kaj človek sploh pričakuje v odgovor.

Tatmrmm ::

ok lahka zaprete temo

Phantomeye ::

salex je izjavil:

Tole je prov tipična slotech tema, ko en, ki potrebuje pomoč pride sem in seveda ga je treba še bol zjebat, da je loh še več razlogov, da smo vsi veselo slabe volje.


Jah, obstajajo ustanove, kamor se lahko sleherni posameznik obrne.

Tatmrmm ::

Phantomeye je izjavil:

salex je izjavil:

Tole je prov tipična slotech tema, ko en, ki potrebuje pomoč pride sem in seveda ga je treba še bol zjebat, da je loh še več razlogov, da smo vsi veselo slabe volje.


Jah, obstajajo ustanove, kamor se lahko sleherni posameznik obrne.

loh tud temo zaprete

lambda ::

Saj ti nič slabega nočemo, iskreno ti privoščim, da ti uspe in se najdeš v tistem kar boš rad delal.

Tatmrmm ::

lambda je izjavil:

Saj ti nič slabega nočemo, iskreno ti privoščim, da ti uspe in se najdeš v tistem kar boš rad delal.

Ja sej vem
hvala

DragonHeart ::

če se boš učil, boš letnik naredil. če pa se boš smilil samemu sebi...kako težko je vse, pa ga 1000% ne boš naredil.

Če bi rad letnik naredil to pomeni da moraš v 1 mesecu ponoviti vse kar so počeli v 1. semestru. Torej je to precej podobno kot če bi se učil za popravni izpit..naučiti se moraš vso snov prvega semestra, ki jo je pravzaprav precej malo. 1-2 meseca se trdo uči vsak dan, ponavljaj staro snov in delaj sproti kar bste delali.

Na koncu boš videl da niti ni težko. Glavo gor fant, če želiš narediti letnik, ga tudi boš. Če pa se ti ne bo dalo učit ampak boš rajši igral igre ali karkoli drugega, pa ne bi zdelal niti frizerske.

Če ti kaj ne bo jasno pa vprašaj na forumu..saj obstaja tole:
https://slo-tech.com/forum/26
ali pa vprašaj kakšnega sošolca ali pa še bolje...profesorja. Saj je plačan zato da uči.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Afrika.....

Oddelek: Problemi človeštva
192757 (2398) bluefish
»

Nakup tablice za srednjo šolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5212809 (11382) Pithlit
»

Tehnik računalništva ter računalnikar: Kaj izbrati

Oddelek: Šola
114865 (4571) bluefish
»

Srednja šola za računalništvo in elektroniko

Oddelek: Šola
276871 (6282) amacar
»

Čopki in sponke na zdarvstvenih šolah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12219963 (17157) Pithlit

Več podobnih tem