» »

Kako učinkovito povečati obisk na novi strani?

Kako učinkovito povečati obisk na novi strani?

1
2
»

IceIceBaby ::

Al pa potaviš analitiko in spremljaš kaj delajo na straneh. Se lepo vidi, kjer se zatakne.

snow ::

Nekako me na strani malo moti črna barva, predvsem pa tisti rdeči oglas levo zgoraj!?
Naj bo v titlu tudi ime trgovine, se pravi namesto "O nas" npr. "Impedanca.si - O nas".
Drugače mi je stran všeč - hura za pdfje komponentah.
Male slikice pri seznamu komponent, super da so, ampak so mi premale da bi mi bile uporabne. Velika slika pri izdelku? Zmaga.
Back me malo heca na tej vaši strani?

Me pa kot hobi elektronika boli tole: "Minimalna količina naročila: 50kos" pri nekem fototranzistorju, kar znese 5 eur namesto 0,1 eur. Ok 5 kos bi še šlo. Tako pa če želim 10 različnih komponent in podobno cenovno politiko, bom za njih plačal ~ 50 eur?

stm32f mate! Yea baby!! Aja niti ni vseh na seznamu, pa še samo določeni so na zalogi.

Kot fizično osebno me zanima cena z davkom, napisana je samo cena brez davka... očitno je trgovina namenjena bolj ali manj podjetjem?

Me pa veseli, da je na slo sceni takšna trgovina... samo tele minimalne količine hrgmphhm.

FR4 mate?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Mati ::

snow,
hvala za info o tistem poimenovanju titla. Bomo spremenili.
Mala slikica je tam samo z namenom, da stranka ve, da je v ozadnju večja slika in sploh klikne na link.
Back se popravlja in naj bi deloval normalno do 20.3.2012, kot še nekatere druge stvari.
Levi banner Cantante cafe je samo testno gor. Tja pridejo trije bannerji, ki se še izdelujejo.
Politika podjetja je takšna, da če greš primerjat konkurenčne spletne strani in njihove cene boš ugotovil, da četudi pri nas kupiš minimalno količino je znesek približno podoben, kot če kupiš minimalno količino pri konkurenci, le da pri nas dobiš precej več materiala. Vsi materiali so v original pakirni enoti, ki je ne odpiramo.
Večina naših spletnih trgovcev da ves material nezaščiten v vrečko in na pošto. Za nas absolutno nesprejemljivo.
STF32M imamo, vendar seveda ne vsega na zalogi. Lahko pa pošlješ mail, če kaj iščeš in ti naredimo individualno ponudbo za artikel, in ga kasneje tudi vključimo na stran v kolikor je interes.
Cena z davkom se prikaže v nadaljevanju naročanja. Nekako lažje se je pogovarjat o neto ceni, kot o bruto ceni iz mojih izkušenj.
FR4? Imamo, le da trenutno nekaj posodabljamo skupine in niso skupine prikazane.
Vpiši EPCU v iskalnik, bi moralo kaj najti.

knesz ::

Mogoče bi se povezal tudi z modelarskimi in radioamaterskimi forumi, ker mislim, da bi to lahko bile vaše ciljne skupine. In iz izkušenj vem, da ko se enkrat začne govoriti, kje se da dobiti robo za samogradnje, hitro dobiš ime. Na podoben način smo šli mi v akcijo na področju 3D tiska :)

Mati ::

ok cool hvala.
Pisal sem na en forum za elektroniko, vendar tam morajo sklicat skupščino in zadevo obravnavat preden lahko dajo odgovor. :)

Sem dogovorjen s Slo-Tech. V kratkem bo ena akcija za dokaj consumer produkt. Bomo videli kaj bo zadeva prinesla.
Poleg tega še zakup besed na najdi ali google. Reklamiranje v strokovnih revijah.
Pa morda še kakšna zadeva v stilu mešetar, bolha, mimovrste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mati ()

pi pawr ::

Kaj se je zgodilo z impedanco?

marS ::

a so ti vdrli? jaz vidim sesuto zadevo in vse error 4o4?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Mesar ::

pi pawr je izjavil:

Kaj se je zgodilo z impedanco?


redesign.. zdajle bodo sele prodajal na veliko...
Your turn to burn!

pi pawr ::

Aha,
vedno, ko vidim kako tako napako na strani se ustrašim, da bo kmalu konec sveta xD
Sem hotel malo počekirat kaj še imajo
Kul, samo da niso propadli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pi pawr ()

Polarni_Medo ::

Predlagam da ne greste na to spletno stran!

Po obisku strani sem dobil ukash virus :D Ne morem več v windowse ker se mi prikaže stran od policije. nekaj podobnega temu: http://www.vsemvse.com/threads/vas-je-o...


Virus sem poskušal izbrisati po vseh treh postopkih ki so napisani, zgleda da je novejša različica virusa ker postopki ne delujejo.
V mapi ...\AppData\Roaming\ je datoteka skype.ini v postopku piše da bi mogla biti skype.dat.. če zbrišem ta skype.ini se mi po ponovnem zagonu nazaj prikaže.

Kašna ideja?

Mesar ::

Format C:\ ? Čudno, da meni ni nič okužlo... 8-)
Your turn to burn!

Polarni_Medo ::

rešil z Malwarebytes :)

Bila je res datoteka skype.dat ampak se je ne vidi brez Malwarebytes programa

Zgodovina sprememb…

AlphaOne ::

Polarni_Medo je izjavil:

Predlagam da ne greste na to spletno stran!

Po obisku strani sem dobil ukash virus :D Ne morem več v windowse ker se mi prikaže stran od policije. nekaj podobnega temu: http://www.vsemvse.com/threads/vas-je-o...


Virus sem poskušal izbrisati po vseh treh postopkih ki so napisani, zgleda da je novejša različica virusa ker postopki ne delujejo.
V mapi ...\AppData\Roaming\ je datoteka skype.ini v postopku piše da bi mogla biti skype.dat.. če zbrišem ta skype.ini se mi po ponovnem zagonu nazaj prikaže.

Kašna ideja?

ce bi prebral malo visje, bi videl, da sem ze opozoril na to. k sreči imam AVG.

Tydek ::

Optimizacija spletne strani je najbolj pomembno. Ne devaj denarja za oglaševanje res, da boš imel nekaj več obiska ampak kaj, ko ti zmanjka denarja nakupov pa ne bo. Bolj je, da dobro optimiziraš pod ključno besedo ali več besed. To lahko sam narediš z dovolj volje traja pa lahko tudi 1 leto ali več odvisno od konkurence ključne besede. Če se ti pa ne da ali pa, da nimaš dovolj volje do tega je pa najbolje, da vprašaš podjetje s katerim se to ukvarja.

SPLETNA STRAN + DENAR = dobiček, če je dobra niša. Ali pa, da vse sam narediš, kar pa traja veliko časa...

Preberi si to potem pa naprej išči po googlu imaš malo morje tega : http://www.seomoz.org/beginners-guide-t...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
337915 (2698) PrihajaNodi
»

AGT računalniki gre v stečaj

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2812288 (6643) SLO_Robert
»

Mešetar.com [razvojno-beta testiranje] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24738232 (24015) opeter
»

Spletna trgovina z enim izdelkom

Oddelek: Izdelava spletišč
4614229 (11886) Vice
»

Pridobivanje strank - izdelava spletišč

Oddelek: Izdelava spletišč
112269 (1705) Invictus

Več podobnih tem