» »

vklop DMA controlerja v win XP-jih

vklop DMA controlerja v win XP-jih

skalca_man ::

Lep pozfrav ne morem in ne morem vklopiti DMA controlerja v device managerju,ker mi tega kontrolerja sploh ne pokaže,tako da mi te



to kar piše na sliki:IDE ATA/ATAPI controllers,te nastavitve oziroma te naprave-kontrolerja sploh nimam zraven.

Mašina mi zaradi tega dela bolj švoh,sploh pa na 40 kratnem pekaču ne morem zapeči CD-ja v manj kot 7 min:O :O :O

Lepo prosim da mi bi nekdo pomagal,ker imam reinštalacij ter formata poln kufer.

Lp,skalca_man

Trubadur ::

my computer->properties->hardware->device manager->IDE ATA/ATAPI controllers->Primary IDE channel->properties->Advanced settings->Transfer mode->DMA if availabile.

Isto nared pr Secondary IDE channel.

Mogl bi ti pisat IDE ATA/ATAPI controllers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trubadur ()

greego ::

KA mas za en operacijski sistem...če maš win xp ga sam popravi...isti postopek kot frišna instalacija sam da pol izbereš repair... pa prepričaj se če si kake gonilnike zraven plate dobu ...posodobi gonilnike...itd, pa kabl na katerga maš prkloplen cdrw more bit 80 pinski drgač ne bo DMA možnosti!

tx-z ::

a lah kej uničš če ti disk al pa cd ne podpira DMA pa ga vklopš?
tx-z

bf4ed ::

ne

boštjan ::

da ne bom nove teme odpiro.mene samo nekaj zanima.jaz mam za cd-rw yamaha ultra dma mode2.mislim da sem prej mel ultra dma mode 3.sprašujem zato,ker sem danes xp na novi disk naložo,pa mislim da sem mel na starem mode 3.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nizka hitrost diska

Oddelek: Strojna oprema
81232 (982) axee
»

Enkrat pocasnejsi disk na novi plosci (ABIT IC7)

Oddelek: Strojna oprema
15916 (757) boštjan
»

Disk v PIO-mode

Oddelek: Strojna oprema
141204 (1019) HroSCeK
»

win xp (je za ku...)problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
6870 (685) AngelOfDeath
»

DMA/UDMA/PIO

Oddelek: Strojna oprema
81507 (1298) alien-w

Več podobnih tem