» »

Windows-težave

Windows-težave

Br93 ::

Zdravo, danes sem dobil rabljen računalnik(prenosni. Na novo bi rad naložil windowse imam pa nekaj težav, pri nalaganju napiše, da ne more nadaljevati in če še nekajrat ne bo šlo, naj kopiram v hard disk neke stvari. Če pa hočem računalnik prižgati napiše, naj naložim na novo system 32. Bi pomagalo če bi probal potegniti drug windows in nadaljeval z njim?

Hvala za odgovore!

popster ::

lahko probaš naložit tudi kak linux mint mogoče bo šlo skozi.

Br93 ::

iz usb-ja bi lahko? problem je ker ne morem niti v računalnik pri zagonu se mi vse to pojavi in ne morem v računalnik... ta linux se da naložit kr tako?

popster ::

ja instaliras unetbooting, instaliras mintov iso na usb in bootas z usbja

Br93 ::

popster ne razumem vsega bi lahko malo obrazložil :)

SLO_Matej ::

 Zagonski USB ključek z Linux distribucijo

Zagonski USB ključek z Linux distribucijo


Vir: http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/d... (2. Burn your CD or create a bootable USB stick -> označiš USB stick pod I would like to create a -> Show me how)

Gray_Warden ::

http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/d...

downloadaj, zapeči na cd in instaliraj. Lahko daš seveda tudi na usb, so navodila na strani ki sem jo prilepil.

Drugače pa, če imaš legalne windowse, lahko brez problema downloadaš druge windowse (ki morajo biti isti kot ti za katere imaš serial code) in nato uporabiš svoj serial code. Preveri, če je ta serial code mogoče napisan na dnu prenosnika.

darxi ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6611968 (9557) Hayabusa
»

Dual boot (Windows 7 & Ubuntu)

Oddelek: Operacijski sistemi
151764 (1439) softSi
»

Windowsi na prenosniku so se mi sesuli - kako bi skopiral podatke iz trdega diska?

Oddelek: Programska oprema
61212 (1081) aljaz33
»

ohraniti podatke

Oddelek: Pomoč in nasveti
161626 (1390) Gutjerez
»

Ubuntu 10 live USB problem

Oddelek: Operacijski sistemi
211894 (1501) hokuto

Več podobnih tem